FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Diskutér Profil 
22. 1. 2021 14:23 Odeslat příspěvek
Čulibrk a řekli ti, že ten Gold stojí měsíčně peníze?
Poslední příspěvek

22. 1. 2021 14:39 Odeslat příspěvek
Při obratu 35000 Kč/měsíc je zdarma, což při okamžitých platbách je otázka splnění za půl minuty.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 1. 2021 16:47 Odeslat příspěvek
To nějak nesedí. Pokud nemáš nějakou individuální nabídku, tak po splnění této podmínky klesne měsíční poplatek z 469 na 169. Aby to bylo zadarmo, tak je potřeba tam ještě držet aspoň milion. Na ten úrok potom má ještě vliv držení podílových listů - od půl milionu je tam ještě jeden bonus k sazbě.

22. 1. 2021 17:04 Odeslat příspěvek
Úplně přesně je to takto:
Spořící účet Gold je zdarma.
Spořící účet Gold Vám bude založen pouze se současným založením konta Genius Gold.

MONETA Money Bank - Genius Gold
Vedení balíčku:
- 469 Kč měsíčně
- 169 Kč měsíčně (při měsíčním kreditním příjmu na běžném účtu od 35 000 Kč za kalendářní měsíc)
- zdarma (při zůstatku všech vkladů klienta nepodnikatele od 1 000 000 Kč ke 20. dni v měsíci, který je předmětem poplatku)

Offline - Návštěvník Profil 
22. 1. 2021 21:02 Odeslat příspěvek
Když mám od Monety pouze stavební spoření, dostanu se někde na přehled účtu online?

22. 1. 2021 21:07 Odeslat příspěvek
PPF chce koupit podíl v Monetě. A navrhuje i návrat k jednáním o prodeji Air Bank a části Home Creditu

Moneta oznamuje ochotu jednat o převzetí Air Bank a transakci, která může vést k zásadnímu podílu PPF

Obří bankovní fúze je zpátky ve hře. Kellnerova PPF chce podíl v Monetě

PPF a Moneta se vrátily k námluvám. Může vzniknout třetí největší banka

22. 1. 2021 23:49 Odeslat příspěvek
Už zase? :-( Škoda že AirBank nemá jako maskota psa, pak by tím spojením vznikl opravdový kočkopes (nebo fenokocour)

23. 1. 2021 00:05 Odeslat příspěvek
Matlal píše
Když mám od Monety pouze stavební spoření, dostanu se někde na přehled účtu online?

Ano, dá se tam dostat na https://pkp.moneta.cz/PKP/Login.aspx, přihlášení je kombinace čísla smlouvy a PINU. PIN posílali v dopise na potvrzení o uzavření smlouvy.

Offline - Inventář Profil 
23. 1. 2021 06:16 Odeslat příspěvek
S474N píše
drkarel: prolezl jsem komplet dokumentaci a nikde zadny PIN neni. A to jsem zvyklej si tyto veci okamzite ukladat i do spravce hesel.

Jak píše DrholecR, PIN je v dopise potvrzujícím obdržení podepsanou smlouvu. (V záhlaví dopisu je: "Informace ke smlouvě o poskytnutí úvěru") Našel jsem ho tam taky.

23. 1. 2021 12:39 Odeslat příspěvek
Informace ke smlouve nemam, pouze Smlouvu...

23. 1. 2021 12:45 Odeslat příspěvek
Pro přihlášení potřebujete číslo smlouvy a PIN. Kde tyto údaje najdete?

Číslo smlouvy je shodné s číslem účtu, na který posíláte platby, ale bez kódu banky. Kromě samotné smlouvy jej naleznete také v pravidelných ročních výpisech z účtu k Vaší smlouvě, popř. v ostatní komunikaci (dopisech) od Moneta stavební spořitelny.
PIN je uveden v dopise potvrzujícím uzavření Vaší smlouvy o stavebním spoření, který jsme Vám zaslali hned po jejím uzavření. Pokud dopis nemáte k dispozici, operátoři naší zákaznické linky 224 446 333 (stavebko@moneta.cz pro stavební spoření) Vám PIN na vyžádání zašlou.

23. 1. 2021 15:24 Odeslat příspěvek
Stileth: ale my se nebavime o zadnem stavebnim sporeni u Monety, ale o hypotece u byvalych klientu Wurstu.

23. 1. 2021 15:57 Odeslat příspěvek
Ale to co se tady celou dobu píše se týká přece celého systému převzatého z Wustenrot, nejen stavebka! Jak stavebko Wustenrot, tak jiné jejich produkty (třeba tedy hypotéka) se do PKP Wustenrot (Portálu pro klienty) přihlašovaly číslem smlouvy a PIN. Zda ten PIN klient najde sám někde doma, nebo si ho nechá poslat v SMS telefonátem do Wustenrot (dnes tedy už do Moneta), to už je detail.

23. 1. 2021 17:09 Odeslat příspěvek
minarjo: tak jsem to jeste vsechno jednou prohledal a pravdou je, ze mam nekolik loginu, kdy jeden odpovida ciselnemu kodu, nicmene proc heslu rikaji PIN je mi zahadou :mrgreen:

23. 1. 2021 17:11 Odeslat příspěvek
Tak ho nazývá třeba i RB.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307 ... 318  Další stránka
Stránka 304 z 318 [ Příspěvků: 4770 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies