FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Diskutér Profil 
1. 2. 2021 21:20 Odeslat příspěvek
Chci se vas zeptat,pokud si poslu na KK castku z bezneho uctu a sviti mi tam okamzite, kdy to uvidim pripsano na KK?
Myslim tim z BU Moneta na KK Moneta.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
2. 2. 2021 10:46 Odeslat příspěvek
Než jsem zrušil KK Moneta tak připsání trvalo mezi účty v rámci banky cca 2 dny. Bylo potřeba s tím počítat u splátky, na poslední chvíli to nešlo. Nevím, jestli tohle posunuli k lepšímu. Byl to jeden z okamžiků, kdy na "opožděné" splátce mohla banka vydělat.


Online - Nadšenec Profil 
2. 2. 2021 13:51 Odeslat příspěvek
Dnes už to pravda není. Vysloveně si rychlost nehlídám, ale během všedního dne je od zaslání platby z Moneta BÚ typicky během pár minut. Mám pocit, že to už funguje i o víkendech. Postupné zlepšování tu rozhodně vidět je :)


Offline - Diskutér Profil 
2. 2. 2021 15:12 Odeslat příspěvek
Zlepseni ano, ale asi behem vsedniho dne. Mel sem tam okamzitou platbu a dorazilo to druhy den vsedni.


Offline - Diskutér Profil 
3. 2. 2021 14:22 Odeslat příspěvek
MMB bude přísnější...
https://www.penize.cz/osobni-ucty/42411 ... de-zprisni


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 2. 2021 18:30 Odeslat příspěvek
zoul píše
Já z kartou připojenou k Paypal účtu platil asi dva roky opakovaně každý měsíc a najednou to nešlo.
Volal jsem do banky a neviděli ani pokus o zaplacení, nejdříve mě ale povolili MOTO platby, které ale byly celé dva roky vypnuté a fungovalo to. Říkali, že zavolají, nikdo se neozval a tak jsem parkrát za den vyzkoušel, jestli už to nejde. A včera po obědě se podařilo. MOTO jsem zase vypnul, protože si myslím, že to tím nebylo. Když bude potřeba, tak si to povolím sám.
Pokud prohledáte internet, tak zjistíte, že Paypal má od začátku roku problémy jak s přihlášením, tak při posílání peněz.

Jenda


Díky moc,
už od listopadu jsem se trápil s s platbami přes PayPal ... týden to třeba nešlo..... vše nastaveno na kartě správně, v bance taky... zůstatek samozřejmě ok... ale transakce zamítnuta.... pak to najednou třeba po týdnu prošlo.... asi podle toho jak se systém PayPalu vyspal.... a další týden platba a zase ne... nekolik dní zkoušení... a pak to zase prošlo.... říkal jsem si že asi má PayPal nějakou chybu v systému.

Dnes jsem měl ty samé problémy.... ale povolil jsem MOTO transakce.... najednou voaaallláááá ... a platba prošla. Super. Hned jsem to pak zase vypnul a mam klid. Díkes za tip! :tleskani :-)


Online - Nadšenec Profil 
3. 2. 2021 23:08 Odeslat příspěvek
Taki píše
Jinak mám furt nějakej předpotopní SÚ, kde je furt 0,6% bez omezení ...

Já mám jeden předpotopní z dob GE. Postupem času se tam úročení snižovalo až na finálních 0,8% v posledních nejméně dvou letech. Někdy koncem minulého roku jsem si všiml, že byl úrok "vynulován". Na pobočce mi řekli, že je třeba aby na BÚ chodilo 7K měsíčně a úrok na SÚ se vrátí. Nyní to můžu potvrdit. :-)

Takže krom SÚ Hello bank a mSpoření mají někteří klienti ex-GE ještě jednu možnost (na dnešní dobu) slušného úročení.


Offline - Přeborník Profil 
4. 2. 2021 10:59 Odeslat příspěvek
DrumSession píše


Jak kde. Zrusenim poplatku vyberu z ATM doma i v zahranici z CZK i EUR(napr) uctu se stava moji zalozni karta v eurozone. Skoda, ze neumi multimenovou debetku, jak treba Equa.

Dalsi vyhoda je vklad/vyber cizi meny na ucet za 100Kc (zdrazeni z 80Kc)= moznost dostat levne valuty zejmena jine nez eura se smenarny na ucet a jejich pouzivani v zahranici(krome EUR, ty lze poslat na ucet primo zdarma)


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2021 12:40 Odeslat příspěvek
Nekdo tu pred casem tusim resil ruseni pres IB: Ja jsem vyslovil zpravou v IB nesouhlas se zmenou podminek, dosla mi odpoved ze musim ucet zrusit na pobocce nebo volnym dopisem (obrovsky problem mit formular!) na centralu. Tak si rikam ze by pro me mely platit stare podminky ne? Ja jsvuj nesouhlas pisemne vyslovil, ucet odmitli pres iB zrusit oni. Ma nekdo zkusenost?


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2021 13:55 Odeslat příspěvek
Banky to vůbec procesně nemají podchycené. Logicky pokud podmínky odmítnu stejným kanálem, který mě s nimi seznámil, tak nemohou platit a musí dojít ke zrušení účtů, nejpozději ke dni účinnosti.


Offline - Návštěvník Profil 
15. 2. 2021 06:47 Odeslat příspěvek
13.1. Jsem zadal o zruseni KK, kartu 14. zablokovali za leden jsem stihl udelat utratu pres 3000 kc takze bych nemel platit poplatek za vedeni karty, ale 12.2. Mam vystaveny vypis za leden a chteji po mne 49 kc za vedeni karty, to je jako normalni?


Offline - Nadšenec Profil 
15. 2. 2021 08:30 Odeslat příspěvek
Reklamace


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 2. 2021 17:35 Odeslat příspěvek
Jestli to správně chápu, tak MMB sjednotila své řady Spoření 1,2,3,... a Spoříto 1,2,3,... pod "pouhé" Spoření a Spoříto. Je dnes mezi Spoření a Spoříto ještě nějaký rozdíl? Má smysl udržovat oba účty, co kdyby, v závislosti na datu vzniku, měli v MMB různé bonusové programy? (Jako v Trinity Výhoda+200 a Top Výhoda+)
Ruším účty, ale nechci bezhlavě. ;-)


Offline - Nadšenec Profil 
16. 2. 2021 18:25 Odeslat příspěvek
Uplne ti rozumim, mam rad veci take "v azuru" a podobne dilema resim casto, ale nekolikrat se mi stalo, ze jsem zruseni produktu litoval, viz namatkou KK Citi apod...
Nyni se na to snazim divat vice pragmaticky, pokud to nic nezere, nechavam status quo...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 2. 2021 23:04 Odeslat příspěvek
Jede Vám IB v Monetě? Nezaregistroval jsem zprávu, že by bylo vypnuté kvůli údržbě, ale nemohu se tam dostat, staré i nové hlásí Connection reset při pokusu o načtení stránky.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311 ... 521  Další stránka
Stránka 308 z 521 [ Příspěvků: 7812 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies