FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Diskutér Profil 
30. 8. 2020 21:05 Odeslat příspěvek
Aspoň mně osobně zatím oznámení o snížení sazby nepřišlo, takže minimálně do konce října bude 1,5 %.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 8. 2020 15:12 Odeslat příspěvek
Tak to vypadá, že se nám úročení 1,5% protáhne i do listopadu - zatím žádné oznámení o změně úrokové sazby na Spoření 6


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 8. 2020 17:45 Odeslat příspěvek
A jaké oznámení čekáte? Spoření 6 byla marketingová akce s předem oznámeným trváním v délce 6 měsíců. Tady, pokud vím, žádné oznámení o snížení úrokové sazby 2 měsíce předem už přijít nemusí.


Offline - Inventář Profil 
31. 8. 2020 17:51 Odeslat příspěvek
To je sice pravda, ale celá sazba je uvedena v normálním úrokovém lístku. O akci není v dokumentech ani zmínka a v parametrech SU ze smluvní dokumentace je odkaz na úrokový lístek, takže mi přijde, že to musí oznámit a že se to chystají oznámit tak, aby nová sazba byla od 1.12. (a pokryly tak garanci minimálně 6 měsíců u všech Spoření 6).


Offline - Nadšenec Profil 
31. 8. 2020 18:17 Odeslat příspěvek
Samozřejmě, že to musí oznámit. Ta věta o marketingové akci vůbec není přesná. Ano, marketingová akce to byla, ale žádná doba trvání tam teda oznámená nebyla, pouze garance na 6 měsíců. A to je rozdíl.


Offline - Návštěvník Profil 
31. 8. 2020 21:06 Odeslat příspěvek
Jakým způsobem MMB sděluje PIN k debetní kartě?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 8. 2020 21:16 Odeslat příspěvek
Pokud jste obdrželi platební kartu od MONETA Money Bank, PIN k této kartě Vám můžeme doručit SMS zprávou, přes Internet Banku nebo doporučeně poštou.
https://www.moneta.cz/caste-dotazy/odpo ... ebni-karty


Offline - Diskutér Profil 
1. 9. 2020 15:58 Odeslat příspěvek
Kdo letos neměl běžný účet v Monetě, tak je zase akcička s 1000 Kč za založení, respektive následné zaplacení alespoň 1000 Kč kartou.
https://www.moneta.cz/ucty-a-karty/bezny-ucet


Offline - Diskutér Profil 
1. 9. 2020 19:35 Odeslat příspěvek
Hmm, bohužel účet už mám. Ale i kdybych neměl, tak nemám vhodný telefon. Ale i kdybych měl, tak nemám řidičák. ;-)


Offline - Inventář Profil 
1. 9. 2020 19:43 Odeslat příspěvek
Tak i kdybys neměl řidičák, dost možná Ti vystavili alespoň rodný list. :)


Offline - Nadšenec Profil 
1. 9. 2020 21:37 Odeslat příspěvek
tmx643 píše
Kdo letos neměl běžný účet v Monetě, tak je zase akcička s 1000 Kč za založení, respektive následné zaplacení alespoň 1000 Kč kartou.

Hmm, že bych konečně zrušil BÚ, který mi drží nedisponibilních 200 Kč a založil nový?


Offline - Diskutér Profil 
2. 9. 2020 04:38 Odeslat příspěvek
drkarel píše
Tak i kdybys neměl řidičák, dost možná Ti vystavili alespoň rodný list. :)
Nevím jak teď, ale před rokem, kdy jsem si účet zakládal, mi rodný list nechtěli vzít a vyžadovali řidičák (nebo pas). Takže jsem musel osobně na pobočku. Tam jsem založil BÚ a až potom jsem mohl online založit SÚ.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 9. 2020 05:38 Odeslat příspěvek
peliculiar píše
tmx643 píše
Kdo letos neměl běžný účet v Monetě, tak je zase akcička s 1000 Kč za založení, respektive následné zaplacení alespoň 1000 Kč kartou.

Hmm, že bych konečně zrušil BÚ, který mi drží nedisponibilních 200 Kč a založil nový?


To můžeš, ale 1000 Kč za to nedostaneš.


Offline - Nadšenec Profil 
2. 9. 2020 07:10 Odeslat příspěvek
Ale té muziky a pocitu vykonané práce :D


Offline - Poslední varování Profil 
2. 9. 2020 07:59 Odeslat příspěvek
regin píše
drkarel píše
Tak i kdybys neměl řidičák, dost možná Ti vystavili alespoň rodný list. :)
Nevím jak teď, ale před rokem, kdy jsem si účet zakládal, mi rodný list nechtěli vzít a vyžadovali řidičák (nebo pas). Takže jsem musel osobně na pobočku. Tam jsem založil BÚ a až potom jsem mohl online založit SÚ.


Potřebuješ doklad s fotografií přece.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271 ... 521  Další stránka
Stránka 268 z 521 [ Příspěvků: 7814 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies