FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Návštěvník Profil 
18. 10. 2020 09:15 Odeslat příspěvek
tom brava píše
omlouvám se možná za stupid dotaz, ale když jsem dnes aktivoval BÚ tom plus (snad úspěšně, ještě není ověřen), jak doaktivuju vstup/profil do spárovaného IB? Nebo jsem odsouzen na věčné časy používat jen mobile-banking?

Přihlašovací údaje mi po aktivaci přišly e-mailem a sms.
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 10. 2020 23:45 Odeslat příspěvek
drkarel píše
Pokud ho nechceš rušit, pak asi má, protože odpadne to každoměsíční posílání. Ale záleží na tom, jaký máš přesně typ. Já tam mám úročení 1% do 50k, což mi vyhovuje.

Vybavíš si ještě jak jsi k takovému Genius Free & Flexi přišel? Podle všeho jsi jeden z mála tady, který má takové (lákavé) nastavení.

18. 10. 2020 23:57 Odeslat příspěvek
Mně by zajímalo kde to úročení jde v IB zjistit. U SÚ se mi zobrazuje, ale u BÚ nikoliv. V krajním případě se mrknu při volné chvíli do smluv (pokud to tam bude).

Offline - Nadšenec Profil 
19. 10. 2020 00:42 Odeslat příspěvek
flightmax píše
tom brava píše
omlouvám se možná za stupid dotaz, ale když jsem dnes aktivoval BÚ tom plus (snad úspěšně, ještě není ověřen), jak doaktivuju vstup/profil do spárovaného IB? Nebo jsem odsouzen na věčné časy používat jen mobile-banking?

Přihlašovací údaje mi po aktivaci přišly e-mailem a sms.

díky, s odstupem více hodin dorazilo vše

Offline - Inventář Profil 
19. 10. 2020 02:01 Odeslat příspěvek
https://investors.moneta.cz/documents/1 ... 020-cz.pdf

To jsou byznysmeni, pohledávky za 1,2 miliardy se jim podařilo prodat za 138 miliónů ;-)

19. 10. 2020 12:30 Odeslat příspěvek
peliculiar píše
drkarel píše
Pokud ho nechceš rušit, pak asi má, protože odpadne to každoměsíční posílání. Ale záleží na tom, jaký máš přesně typ. Já tam mám úročení 1% do 50k, což mi vyhovuje.

Vybavíš si ještě jak jsi k takovému Genius Free & Flexi přišel? Podle všeho jsi jeden z mála tady, který má takové (lákavé) nastavení.

tento účet mám také, byla to nějaká dočasně nabízená varianta, tehdy to bylo i více procent na větší částku, ale nakonec to snížili na aktuální 1% do 50 tisíc

dnes to samozřejmě založit nejde

Offline - Inventář Profil 
19. 10. 2020 12:58 Odeslat příspěvek
peliculiar: Byla to varianta, kterou jsem založil v červenci 2014 s úročením 2 % do 50k, které pak po roce snížili na 1 %, které zůstalo do teď. Mám pocit, že mnoho lidí tady mělo Genius gratis a kdoví, jestli šlo tehdy zakládat druhý účet Genius, případně ho měnili na Toma, když se zdálo úročení překonáno.

-- 19. 10. 2020 14:06 --

Mufinmufi: Nenašel jsem to ani v SB (tam mám typ "Free & Flexi - promo"). Ale součástí smluvní dokumentace byly Speciální produktové podmínky, kde je úročení uvedeno, pak jsem ještě dostal pár změnových dopisů, kde je uvedeno to 1 %.

Offline - Diskutér Profil 
19. 10. 2020 13:52 Odeslat příspěvek
https://www.stavebky.cz/kdyz-slevu-tak- ... netrumfne/

Na stránkách Monety nicméně nic není.

19. 10. 2020 19:09 Odeslat příspěvek
Mam kretidni kartu Gold od roku 2011, v te dobe bylo pro nasi firmu zvyhodneni ze misto 129,- mesicne byla zadarmo (nebo za 49,- k cemuz se dostanu). Jeji vyhodou bylo, ze z kazde platby ve sve dobe vracela 1%, coz uz nejakou dobu neplati. Nyni se mi nauctoval mesicni poplatek za vedeni tech 49,- a kdyz jsem jim volal, tak pry se ma uctovat od zacatku. Podotykam, ze za celou dobu si zadny poplatek nestrhli a ja tedy zil v domneni ze je zadarmo. Pokud by nebyla, tak od zruseni tech vratek to absolutne nema zadny smysl ji mit. Ted se mi maji ozvat zpatky a ja se chci zeptat jak k tomu pristoupit. Nekolikrat jsme se stehovali a smlouvu nemam u sebe, tu kartu nemaji v nabidce, takze nejake podminky k ni online nelze najit. Pokud mi budou tvrdit, ze se od zacatku melo strhavat 49,- tak mi to muzou douctovat zpetne? Diky za rady.

19. 10. 2020 19:51 Odeslat příspěvek
Genius Free & Flexi jde zalozit i ted. Nabidli mi to na pobocce jako jedinou variantu pokud bych chtel u nich druhy bezny ucet, protoze nelze mit 2x Tom nebo Tom+
Dali mi k tomu i tisteny letak, ale o nejakem bonusovem uroceni tam nic neni a ani banker ho nezminoval.
Chtel jsem i snizit/zmenit Tom na tento Flexi a zalozit novy Tom, ale to pry take nejde.

20. 10. 2020 20:19 Odeslat příspěvek
Potvrzuji existenci Free & Flexi - promo. Sám jsem nechával známého tento účet kdysi zakládat. Požadavek byl co nejlevnější účet (ideálně zadarmo) a existence pobočky a bankomatu v tom městě. V tom městě byly pobočky ČS, ČSOB, KB, GE a to je asi všechno. A bylo nějaké krátké promo období Free & Flexi s vedením zdarma ještě u GE. Součástí bylo i spoření zůstatku nějakou sazbou do nějaké částky. Podrobnosti už nevím.

20. 10. 2020 21:52 Odeslat příspěvek
ano, free a flexi mělo spoustu různých variant, ale úrok platí jen pro staré účty, na novém to aktuálně nebude

21. 10. 2020 23:02 Odeslat příspěvek
drkarel píše
peliculiar: Byla to varianta, kterou jsem založil v červenci 2014 s úročením 2 % do 50k, které pak po roce snížili na 1 %, které zůstalo do teď. Mám pocit, že mnoho lidí tady mělo Genius gratis a kdoví, jestli šlo tehdy zakládat druhý účet Genius, případně ho měnili na Toma, když se zdálo úročení překonáno.

Já měl Genius Gratis z akce někdy v roce 2015, jinak tehdy neměli účet zdarma, bez nutnosti splnit nějaké podmínky.

Pospa874 píše
Potvrzuji existenci Free & Flexi - promo ... bylo nějaké krátké promo období Free & Flexi s vedením zdarma ještě u GE. Součástí bylo i spoření zůstatku nějakou sazbou do nějaké částky. Podrobnosti už nevím.

To není tak, že bych o tom pochyboval, jen mě zajímalo kdy. Tehdejší GE Money Bank jsem začal sledovat od září 2014.

22. 10. 2020 18:20 Odeslat příspěvek
Poslali někomu tu 1000 Kč odměnu? Tady teda zatím houby.

Online - Mírně pokročilý Profil 
22. 10. 2020 18:30 Odeslat příspěvek
Však je čas, přijde to na konci října.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281 ... 305  Další stránka
Stránka 278 z 305 [ Příspěvků: 4567 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies