FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Diskutér Profil 
1. 11. 2019 20:11 Odeslat příspěvek
vlaju píše
Taktéž dnes i poštou, tvrdošíjně stejný text pouze o Spoření 2, tedy Spoříto by mělo zůstat.(těm, co mají obě spoření, o tom tu je celou dobu řeč. Pulpanm: máte oba účty a na oba vám přišlo oznámení?)

Já nevím co tady zkoušíš, Přišel ti možná dopis k jednomu spořícímu účtu, ale nevěřím tomu, že toto info nebude zakopané někde i na netu, min. nový úrokový lístek :-D .
Poslední příspěvek

1. 11. 2019 20:16 Odeslat příspěvek
Nový úrokový lístek zatím není. Tomu věř. A čím později se objeví, tím později může Moneta úrok snížit i na druhém spořicím účtu...

2. 11. 2019 15:42 Odeslat příspěvek
jen v sms.

4. 11. 2019 10:19 Odeslat příspěvek
No takze 11.10.2019 jsem reklamoval, ze me nevratili ty 3% za platby v Alze, dneska je 4.11. a jen tak jsem se dival, ze dalsi platby jim to zas nezapocitalo, i kdyz tentokrat dokonce i jejich IB ty platby spravne kategorozival jako elektronika, samozrejme Moneta, takze na tu puvodni reklamaci zadna reakce.

Prijde me spravne, ze marketing k nim nalaka zakazniky aby ti pak po vyzkouseni utekli? :D

Docela by me zajimalo jestli kdyz to tady takto napisu na verejne forum, kde nemam ani moje jmeno, ale jsou v prispevku ty datumy, tak se to nejakym zazrakem zrovna dneska pohne.

-- 4. 11. 2019 10:35 --

od napsani prispevku na prisel za 16 minut dokument o vyrezeni reklamace do IB, takze si myslim, ze nahoda, ze to tu nikdo nesleduje ... co si o tom myslite?

lol, ted si to ctu
odměny za uskutečněné transakce budou na úvěrový rámec Vaší kreditní karty připsány nejpozději do dvou následujících zúčtovacích období. Uvidíte je tedy v jednom ze dvou následujících výpisů

tomuhle se fakt nejde nesmat, proste si delaji z vlastnich klientu *****, pochopil jsem

Offline - Návštěvník Profil 
4. 11. 2019 12:25 Odeslat příspěvek
Takže tvoji reklamaci vyřídili v termínu a k tvé spokojenosti. V čem je problém?

4. 11. 2019 12:37 Odeslat příspěvek
ted si delas srandu, ze?

Ale samozrejme, pokud tohle nekomu prijde ok, tak mu vlastne zavidim

4. 11. 2019 12:56 Odeslat příspěvek
dokonce už po 3 týdnech, já se tuhle po 5 týdnech musel připomínat!
a opravdu to v dalším vyúčtování bylo :-) (ale jako pružní nejsou, noo)

4. 11. 2019 15:22 Odeslat příspěvek
"... nejpozději do dvou následujících zúčtovacích období. " Počítají s tím, že na to zapomeneš. Pak budeš muset podat další reklamaci a zase ti napíšou ".... nejpozději do dvou následujících zúčtovacích období. " Bohužel jsem se s tím setkal a není kde si stěžovat. Reklamaci vyřešili, ale nic nedostaneš, nebo třeba až za 4 měsíce. :grr:

4. 11. 2019 17:00 Odeslat příspěvek
tak ja si zaver udelal

4. 11. 2019 19:44 Odeslat příspěvek
olousek píše
Takže tvoji reklamaci vyřídili v termínu a k tvé spokojenosti. V čem je problém?

no tak prdpokladam, ze jednak bude cekat na vratku dyl, nez melo byt spravne, a druhak za tu dobu mozna zaplati neco navic za vedeni ty kreditky, takze tohle bych za uspokojive varizeni nechapal ani nahodou.
Ale osobne nemam zkusenosti s kreditkama.

5. 11. 2019 21:55 Odeslat příspěvek
Mám možná hloupý dotaz - pokud si dám Smart kreditku do Google Pay a zaplatím přes Google Pay např. v Alze, budu mít z této transakce bonus 3 % nebo je nutno zaplatit přímo plastem?
Díky

Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 11. 2019 21:56 Odeslat příspěvek
Google Pay nevadí - bonusy to přičítá.

5. 11. 2019 22:05 Odeslat příspěvek
OK, díky.

11. 11. 2019 23:14 Odeslat příspěvek
dneska jsem chtel poslat penie z moneta karty na relovut a neslo to, jina karta uplne ok, rad bych byl prekvapen

Offline - Návštěvník Profil 
11. 11. 2019 23:45 Odeslat příspěvek
Ve výpisu se objevila tato smutná zpráva. :

Měníme výši odměny za nákupy kartou Smart, maximální výše odměny zůstává

Vážená paní / Vážený pane, věříme, že rádi získáváte odměnu zpět ze svých nákupů Vaší kreditní kartou Smart. Každý měsíc tak můžete získat až 500 Kč nazpět. Mezi našimi klienty jsou odměny velmi populární – za poslední tři roky jsme vyplatili celkem přes 60 milionů korun. Abychom mohli odměny poskytovat i nadále, musíme, ač neradi, přistoupit k úpravě.
Místo dosavadních 3 % u Smart balíčků budeme nově vracet nazpět 1 %.
Odměna za nákupy tedy bude od 15.01.2020 o něco nižší, maximální výše odměny však zůstává stejná. I nadále můžete získat každý měsíc až 500 Kč nazpět.
S úctou Vaše MONETA Money Bank

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 198  Další stránka
Stránka 184 z 198 [ Příspěvků: 2968 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies