FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Pokročilý Profil 
29. 2. 2020 18:24 Odeslat příspěvek
Vytvořil jsem si šablonu na převod mezi dvěma spořícími účty jednoho majitele bez BÚ a postupem dle iglooo jsem okamžitou platbou převedl peníze mezi dvěma SÚ jednoho majitele bez BÚ (sobota).
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
29. 2. 2020 18:51 Odeslat příspěvek
MirekM.:
To funguje už hodně dávno i bez okamžité platby, že převody mezi vlastními účty (jednoho majitele) se provádějí okamžitě a je jedno jestli to jsou běžné, spořící nebo jakékoliv jiné účty a ani není na to třeba vymýšlet nějaké zvláštní postupy.

29. 2. 2020 18:59 Odeslat příspěvek
O víkendu to moc dlouho nefunguje.

Offline - Pokročilý Profil 
29. 2. 2020 19:04 Odeslat příspěvek
Bez tohoto postupu mně dovolil systém pro převod mezi SÚ bez BÚ nastavit nejbližší datum 2. 3. Tuto transakci jsem po provedení okamžité platby dodatečně zrušil. Pokud máš ke SÚ i BÚ, pak jdou převody provádět v rámci účtů jednoho majitele i mimo pracovní dny.

1. 3. 2020 14:39 Odeslat příspěvek
500Kc odmena za zalozeni kreditky od Monety plati i pri pozadani pres IB, nebo to musi byt pres odkaz?

Offline - Návštěvník Profil 
1. 3. 2020 15:33 Odeslat příspěvek
tmx643 píše
Moneta úroky připisuje na konci posledního pracovního dne v měsíci, není to o 29. únoru.
V té částce z pátku je tedy i úrok za sobotu (případně kdyby vyšel konec měsíce na neděli, tak za sobotu a neděli)? A když provedu v sobotu okamžitou platbu do jiné banky, tak mi ten úrok zase odečtou? Nebo by se mi jedny peníze úročily 2x - v Monetě i v té druhé bance? :-))

1. 3. 2020 18:51 Odeslat příspěvek
Odečtou.

1. 3. 2020 20:19 Odeslat příspěvek
regin:
2x by se ti ty peníze určitě neúročily. Obvykle se úročí zůstatek který je na účtu o půlnoci.
Něco podobného se mi kdysi stalo v HB kdy jsem platil kartou koncem měsíce a zaúčtované to bylo až příští měsíc. Až za měsíc nebo dva (přesně si to už nepamatují) mi pak část úroků která mi údajně neměla náležet zaúčtovali na účtu jako minusovou položku, ale protože jsem v té době neměl na účtu žádné peníze tak mi to zaúčtovali jako sankční úrok a strhlo se to až když jsem tam na ten účet zaslal potřebnou částku. Jednalo se ale o haléřovou částku, asi pouze o -0,02 Kč. Banka mi to ale nedokázala vysvětlit jak k tomu sankčnímu úroku dospěli, protože se v tom ani jejích bankéři nevyznali a bylo to na nich asi příliš složité.

5. 3. 2020 22:55 Odeslat příspěvek
Dnešní komická příhoda při rušení BÚ a SÚ.

Proč chcete zrušit TOM účet? Víte, že nabízí výběry v zahraničí zdarma?
Vím, s těmi nejhoršími kurzy na trhu.
To není pravda, to záleží na zahraniční bance, ve které zrovna vybíráte.

:-D 8-) :-D

A toto nabízí klientům účty, úvěry a jiné produkty. :oboze

5. 3. 2020 23:17 Odeslat příspěvek
No pokud bys využil DCC, tak mají v MMB přeci pravdu - o žádnou lež, jak se snažíš naznačit, tedy nešlo. Protože co si budeme povídat, na podsouvání DCC jako zahraniční "standard" (namísto využití kurzu své banky) jsou možná mnozí bankéři školeni (stejně jako obsluha terminálů v obchodech, typicky třeba v Polsku, či menu v bankomatech).

6. 3. 2020 13:40 Odeslat příspěvek
Jo v Polsku, tam prodavacka delala blbou, kdyz jsem ji rikal, ze v Kc ten nakup platit nebudu. No a kdyz jsem ji nechal nakup lezet na kase, otocil se a odchazel, tak najednou zacala rozumet a slo to zaplatit ve zlotych :)

7. 3. 2020 11:04 Odeslat příspěvek
Do vkladomatu Moneta jsem dával větší částku. Na skle se objevila hláška, že část bankovek byla zadržena v souladu z prav. předpisy, ale byly připsány na účet. Vkládám pravidelně, ale tohle se mi stalo poprvé, sklo jsem si i vyfotil a vyjelo potvrzení o zadržení části bankovek. Ptám se, kdo a jak bude kontrolovaně a průkazně posuzovat pravost bankovek?
Vždyt se také může stát, že nějaký šmejd moje pravé bankovky prohodí s falzy z nějaké kopírky a prohlásí, že jsou to moje falza bankovky s následnými právními a finančními souvislostmi.

7. 3. 2020 11:08 Odeslat příspěvek
To se mi stává u vkladomatu ČSOB běžně, zatím ale ve 100 % případů nebyly žádné následné problémy, takže neplaš.

7. 3. 2020 14:26 Odeslat příspěvek
U bankomatu MMB se mi to párkrát také stalo, peníze mi vždy nechali a výsledek kontroly nikdy nesdělili.

7. 3. 2020 15:09 Odeslat příspěvek
Mne se to stalo u vkladomatu CSOB a UCB a vzdy to byl plany poplach.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 244  Další stránka
Stránka 224 z 244 [ Příspěvků: 3659 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies