FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Creditas (banka)

Offline - Diskutér Profil 
6. 5. 2020 17:47 Odeslat příspěvek
Pochopil jsem správně, že nakonec o princip nejde? :roll: :mrgreen:
Poslední příspěvek

6. 5. 2020 17:53 Odeslat příspěvek
wit.cz
U mě to proběhlo nakonec na pobočce, abych se vyhnul zmíněné administrativě z mé strany. Nikdo tam nebyl, tak to šlo vcelku rychle. Účty byly zrušené okamžitě na místě. Po přihlášení do IB pouze prázdná stránka s informací, že nemám žádný aktivní produkt. IB přestalo fungovat druhý den. V tomto ohledu spokojenost oproti ostatním, kde začne běžet lhůta 30 dní a ani tu někdy nedodrží.

6. 5. 2020 19:20 Odeslat příspěvek
pivinecek píše
Me taky dnes volali, odmitl jsem 1,5% p.a.na 4 mesice a trval jsem na odpovedi proc lzou ohledne garance, ze tu odpoved poslu na arbitra, ze mi jde o princip a prihodil jeste gold kartu zdarma na 3roky. To uz jsem vzal. Ma ta karta krom family pojisteni nejaky vyhody? Jsem se jeste nedival.

Ten úrok 1,5 % dají jen na stávající vklady na tom SÚ, nebo i na nově poslané?

6. 5. 2020 19:45 Odeslat příspěvek
Fox21 píše
wit.cz
U mě to proběhlo nakonec na pobočce, abych se vyhnul zmíněné administrativě z mé strany. Nikdo tam nebyl, tak to šlo vcelku rychle. Účty byly zrušené okamžitě na místě. Po přihlášení do IB pouze prázdná stránka s informací, že nemám žádný aktivní produkt. IB přestalo fungovat druhý den. V tomto ohledu spokojenost oproti ostatním, kde začne běžet lhůta 30 dní a ani tu někdy nedodrží.

Mě to donutilo nainstalovat konečně software, který umí plnohodnotně editovat pdf :-) Mimochodem za slovem "Datum" na straně klienta jim chybí dvojtečka, občas jsem ji tam doplnil :D Celkem to bylo 7 pdf, 7 účtů i s Richee platformou. Jen nevím, co ten podpisový vzor...

6. 5. 2020 20:07 Odeslat příspěvek
hodil jsem tam normalne podpis z acrobatu, uploadoval nadvakrat 7 pdfek a ucty zruseny snad do druheho dne

6. 5. 2020 20:09 Odeslat příspěvek
ano, SÚ je na jakékoliv vklady, proste co bude ležet na spořáku, se bude uročit 1,5 % p.a., mám nyní Wustenrot do konce roku 2020 za 1,7 % p.a. Takže Creditas jedine skrz rozložení rizika a fondu pojištění vkladů by přicházel v úvahu.
Furt blekotal ten pán z Creditasu že čnb nyní sníží úrokové sazby (jo, asi sníží) a tím se oháněl a myslel si co nabízí za hit ten spořák za 1,5 % p.a.

6. 5. 2020 20:36 Odeslat příspěvek
Tak mi taky včera skoro po měsíci poslali odpověď na reklamaci, která řeší obšírně všechno možný, jen ne to, co jsem reklamoval. Zároveň tam bylo zmíněný nějaký odvolání proti vyřízení reklamace, tak jsem jim ho obratem poslal, aby neřekli, že jsem se to nesnažil řešit, než to pošlu FA.

Případná pobočka nehrozí, na ni to mám tak 10 tis. km. Žádných 1,5 % bych stejně nepodepsal, protože to nebudu potřebovat.

Naposledy upravil xls dne 6. 5. 2020 22:25, celkově upraveno 1

6. 5. 2020 21:55 Odeslat příspěvek
@pivinecek: Jsi měkej, měl jsi žádat MC WORLD ELITE SILVER nebo že to dáš k FA. :lol:
MasterCard Gold je nic moc. :mrgreen:

Online - Diskutér Profil 
7. 5. 2020 01:29 Odeslat příspěvek
pivinecek píše
Me taky dnes volali, odmitl jsem 1,5% p.a.na 4 mesice a trval jsem na odpovedi proc lzou ohledne garance, ze tu odpoved poslu na arbitra, ze mi jde o princip a prihodil jeste gold kartu zdarma na 3roky. To uz jsem vzal. Ma ta karta krom family pojisteni nejaky vyhody? Jsem se jeste nedival.

Takze misto odpovedi jsi se nechal uplatit a vzal jsi o 0,1% nizsi urok? :mrgreen:

7. 5. 2020 07:14 Odeslat příspěvek
No mate recht Elite Silver je ta s Lounge key, to jsem myslel ze gold to ma taky, cestovni pojisteni mam u csob premium, takze to bude dablovane. Toz to je skoda ze to nema ty lounge.

7. 5. 2020 07:42 Odeslat příspěvek
Reálná hodnota té goldky je tam 100,- měsíčně za pojištění, budiž. Salónky nejsou špatná věc, ale nevím, jak to bude aktuální. Teď nefungují ani ty letiště, natož salónky.

Vypadá to, že se Creditas mermomocí snaží dělat všechno možné než uznat nároky klientů a hodit zpátečku. Ještě větší šmejdi, než jsem si myslel.

7. 5. 2020 08:08 Odeslat příspěvek
Mně napsala nějaké kydy o složité situaci jen paní z péče o zákazníky a že garance do 30.6 byla jen na bonusový úrok 0,5 %, základní sazba je prý vyhlašovaná. Budu to muset formulovat jako oficiální reklamaci.

7. 5. 2020 08:11 Odeslat příspěvek
vpe píše
pivinecek píše

Takze misto odpovedi jsi se nechal uplatit a vzal jsi o 0,1% nizsi urok? :mrgreen:

Jde přece o princip. :mrgreen: :hm

7. 5. 2020 09:41 Odeslat příspěvek
Korzaik píše
Mně napsala nějaké kydy o složité situaci jen paní z péče o zákazníky a že garance do 30.6 byla jen na bonusový úrok 0,5 %, základní sazba je prý vyhlašovaná. Budu to muset formulovat jako oficiální reklamaci.

Z reklamací posílají podobné kydy, asi všem stejné. Ty jejich manipulace základní-bonusový úrok si můžou strčit, hlavní že garantovali 1,6 % do 30.6.

7. 5. 2020 15:50 Odeslat příspěvek
Pro ty, kteří reklamovali garantovaný úrok: Rozmyslete si, jestli v rámci narovnání vztahů přijmete zlatou kartu na 3 roky zdarma. Na svém postoji vůči garanci totiž přesto trvají a vrátit úročení nehodlají. Aby pak po zaúčtování zdarma slibované karty nevolali za rok s jinou nabídkou na narovnání vztahů..

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 193  Další stránka
Stránka 182 z 193 [ Příspěvků: 2891 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies