FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Creditas (banka)

Offline - Návštěvník Profil 
22. 6. 2020 15:39 Odeslat příspěvek
Je takto u Air možné přes kodex mobility i zrušit spořicí účet v Trinity?
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
22. 6. 2020 16:54 Odeslat příspěvek
U Creditas při zrušení z jiné banky Kodexem mobility už nic (žádný výpis) neposílají, zůstatek je vypořádán na zdroj přenosu.
U Trinity stačí tento online postup (sám jsem použil): zcela vynulovat účet převodem zůstatku jinam (musí tam zůstat 0,00 Kč), vyplnit a podepsat vytištěný PDF formulář "Žádost o zrušení účtu" ze sekce Ke stažení (v patičce webu), sken formuláře pak vložit po zalogování přes IB jako přílohu Zprávy bance. Takto to akceptují i bez ověření podpisu. Zaslání emailem místo přes IB (jak jsem si poprvé chybně ověřil), nebo výpověď účtu nenulového zůstatku by tomuto způsobu zrušení bez ověření podpisu bránilo.

22. 6. 2020 17:15 Odeslat příspěvek
mBank taky. Pres ucet u mBank co mam kvuli karte svet jsem zrusili trinity i creditas.

22. 6. 2020 17:37 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Air dokonce umožňuje zrušit účet u cizí banky, když už u nich účet máš

To snad umožňuje každá banka? Moneta také.

22. 6. 2020 17:53 Odeslat příspěvek
Ale ne vždy jednoduše online, řekl bych. A chodit kvůli tomu do (své) banky, to můžu rovnou jít tam, kde to ruším.

22. 6. 2020 18:07 Odeslat příspěvek
Moneta určitě online jednoduše přes appku, Airbank také.

23. 6. 2020 11:16 Odeslat příspěvek
minarjo píše
... U Trinity stačí tento online postup ... sken formuláře pak vložit po zalogování přes IB jako přílohu Zprávy bance.

Bejvávalo, ve starém bankovnictví ;-). Dnes možná "Soubory-Nahrát soubory" a svému osobnímu bankéři.

23. 6. 2020 12:47 Odeslat příspěvek
Ano, přesně to je Pavle ono! Asi jsem to jen přesně nenapsal, jak se to nahrání v IB jmenuje, už to bude měsíc co jsem to tam dělal. Každý klient má "svého" bankéře, který mu byl i přes online zřízení přiřazen a jemu se to v IB nahrává, tak jsem to dělal před cca měsícem i ve starém IB (tedy v tomto v IB žádná funkční změna) a tak to funguje. Když jsem to poprvé chybně poslal klasickým emailem na hlavní email Trinity, také mi odpověděla právě ta bankéřka přiřazená v IB, že jí to mám nahrát přes IB (přesnější ověření klienta) jak sám popisuješ.

23. 6. 2020 16:44 Odeslat příspěvek
vpe píše
Tak v ramci uspory casu jdi jen do nove banky a pouzij kodex :-)

Nezakladam jinde novy ucet -),jen rusim stare nepotrebne. Na ucet od RB s odmenou kaslu.

23. 6. 2020 20:04 Odeslat příspěvek
Taky jsem se rozhoupal zrušit nepotřebné účty. Přes mBank jsem dneska požádal o zrušení PS a KB, tak uvidíme jak to bude fungovat.

23. 6. 2020 21:48 Odeslat příspěvek
marvy píše
vpe píše

Nezakladam jinde novy ucet -),jen rusim stare nepotrebne. Na ucet od RB s odmenou kaslu.

Pochopil jsem, ze jdes zalozit v trinity :-)

24. 6. 2020 23:47 Odeslat příspěvek
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/sef-a ... 47ab5f122/

Patří to sem, že? Nebo spíše do Asketického života?

25. 6. 2020 09:15 Odeslat příspěvek
"Salajka je zároveň manažerem banky Creditas, jejímž majitelem je olomoucký miliardář Pavel Hubáček. Díky Faltýnkovu vlivu a neoficiální síti jemu blízkých lidí se Hubáčkovi podařilo v roce 2016 vyfouknout státu téměř třetinový podíl (29,4 procenta) ve firmě ČD-Telematika v hodnotě stamilionů korun." :D :D :D

27. 6. 2020 19:02 Odeslat příspěvek
vpe píše
marvy píše
vpe píše

Pochopil jsem, ze jdes zalozit v trinity :-)

vpe: jo chapu,ze to tak vyznelo.

3. 7. 2020 09:03 Odeslat příspěvek
Mam u Creditas nekolik sporicich uctu a na jednom castku presahujici 350k. Kdyz ji rozmistim po 350k na vice sporaku, budu mit alespon na tuto castku na kazdem SU vzdy ten urok 0,5% nebo se to nejak scita a nema cenu to rozdelovat? Koukal jsem do podminek, asi by to melo mit smysl rozdelit, ale nejsem si tim uplne jist. Diky za odpoved

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 211  Další stránka
Stránka 195 z 211 [ Příspěvků: 3162 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies