FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Creditas (banka)

Offline - Administrátor Profil 
11. 8. 2020 15:17 Odeslat příspěvek
vlazy: myslíš, že bys to zvládl i bez citací? Já si myslím, že ano.
To samé platí pro peliculiar a PULPANM

Nové bankovnictví Creditas: a já si myslel, že mBank to má přepatlané. Už si to nemyslím :lol:
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 8. 2020 18:06 Odeslat příspěvek
Citace jsou od toho, aby se člověk snáz zorientoval v tom, na co kdo konkrétně reaguje, kor když jde o část rozsáhlejšího příspěvku. To bys jako moderátor měl vědět lépe než kdokoliv jiný. Nechápu proč s tím máš problém.

Offline - Nadšenec Profil 
11. 8. 2020 18:15 Odeslat příspěvek
Taky tomu záchvatu proti citacím nerozumím. Dochází místo v databázi nebo co?

Online - Diskutér Profil 
11. 8. 2020 19:04 Odeslat příspěvek
ono jde spíše o to, že obvykle stačí citovat větu, dvě (ale také bych to neviděl nijak dramaticky) ;-)

Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 8. 2020 19:51 Odeslat příspěvek
Hlavne jde o to, ze predchozi prispevek se necituje...

Offline - Inventář Profil 
11. 8. 2020 23:51 Odeslat příspěvek
Nj, ale jsou tu jedinci, kteří necitovaný předchozí příspěvek změní a daný příspěvek pak nedává smysl.

Offline - Diskutér Profil 
12. 8. 2020 22:40 Odeslat příspěvek
Provedl jsem teď o dovolené dva výběry z ATM v Maďarsku a zjistil, že na to, jak je Creditas vychvalovaná do nebes za "super" kurzy, tak to s přehledem vyvrátím, protože na každé necelé tisícovce člověk tratí proti kurzu ČSOB, která HUF má, celých 10,-.. K zamyšlení pro ty, co cestují s různými kartami po světě a mají pocit, že je ty velké, nenažrané banky oškubou, opak je pravdou.

Offline - Návštěvník Profil 
13. 8. 2020 08:26 Odeslat příspěvek
A to srovnání je i se započteným poplatkem za výběr z bankomatu?

Offline - Diskutér Profil 
13. 8. 2020 12:24 Odeslat příspěvek
O jakém poplatku se bavíme? :-D Jasně, že nebudu srovnávat jablka a hrušky. Mám premium účet a vybírat můžu zadarmo kdekoliv stejně, jako s Creditas.

13. 8. 2020 12:47 Odeslat příspěvek
Ahá a ten premium účet je taky zdarma bez podmínek jako v Creditas? Když už teda nesrovnáváme jabka a hrušky...
Ale abych jen nerýpal, nějak se mi to nezdá. ČSOB má momentálně na HUF 2,8% od středu, Creditas na EUR 1,6%, kde se potratil ten zbytek? Převod kurzem asociace mezi HUF na EUR asi není tolik. Byly oba výběry ve stejný den?

Offline - Návštěvník Profil 
13. 8. 2020 13:26 Odeslat příspěvek
Tak jsem se mrknul na podmínky premium účtu ČSOB a opravdu to není srovnání hrušky a jablka. Ale hrušky a buldozer.

Offline - Poslední varování Profil 
13. 8. 2020 14:01 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
Mám premium účet a vybírat můžu zadarmo kdekoliv stejně, jako s Creditas.
Zdarma vybírat asi můžeš ve smyslu poplatku za to který by si účtovala banka od které máš kartu. Některé bankomaty v zahraničí si ale údajně při výběru účtují svůj poplatek započtený do vybírané částky a to asi žádná banka nedokáže garantovat, že i to bude zdarma.

Offline - Administrátor Profil 
13. 8. 2020 14:15 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
Provedl jsem teď o dovolené dva výběry z ATM v Maďarsku a zjistil, že na to, jak je Creditas vychvalovaná do nebes za "super" kurzy, tak to s přehledem vyvrátím, protože na každé necelé tisícovce člověk tratí proti kurzu ČSOB, která HUF má, celých 10,-.. K zamyšlení pro ty, co cestují s různými kartami po světě a mají pocit, že je ty velké, nenažrané banky oškubou, opak je pravdou.

A bylo to určitě zúčtováno kurzem Creditas, nešlo o DCC bankomatu? Můžeš hodit screenshot z IB Creditas z dané transakce?

Offline - Inventář Profil 
13. 8. 2020 14:20 Odeslat příspěvek
Zase na DCC je ten rozdíl malý, ale přijde mi to taky divné.

13. 8. 2020 14:36 Odeslat příspěvek
Má pravdu.
Kurz MC třeba 5.8. byl 29,34 EUR za 10000 HUF. Potom kurzem Creditas do Kč to bylo za 781,68 Kč. A ČSOB ten den 10000 HUF za 775,50. V jiné dny je to stejné, ČSOB je tedy levnější.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 220  Další stránka
Stránka 205 z 220 [ Příspěvků: 3295 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies