FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Creditas (banka)

Offline - Administrátor Profil 
7. 5. 2021 12:48 Odeslat příspěvek
Kartu se salonky mají, ale tam jsou přísnější požadavky - spravovaný majetek 3 miliony a více.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 5. 2021 12:58 Odeslat příspěvek
Díky, za 3 míče u ledu se mi to ale nezdá tak výhodné. Zajímala mě ta daná gold karta s 12 000 příjmu co mě nabídli ale nějak jsem nenašel datasheet výhod a plnění u toho pojištění.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 5. 2021 13:02 Odeslat příspěvek
https://cdn.creditas.cz/image/upload/v1 ... isteni.pdf


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 5. 2021 13:51 Odeslat příspěvek
Děkuji za rychlou rekci s podmínkami. Pro mě je to pořád na zváženou asi tu kartu vezmu a Dinersku zachovám kvůli výrazně lepšímu pojištění taky.


Offline - Návštěvník Profil 
8. 5. 2021 19:00 Odeslat příspěvek
Tož, kdyby se nemuselo na pobočku, tak bych do toho šel hned. Pořád je to asi dostatečné cestovní pojištění, včetně odpovědnosti za škodu, prakticky zdarma, s minimální obsluhou. To nevím kteráže kreditka to zadarmo dává. Brával jsem si na to na měsíc twisto premium.


Offline - Diskutér Profil 
12. 5. 2021 18:50 Odeslat příspěvek
MirekM. píše
Dnes jsem na návštěvě potřeboval převést peníze z Creditasu do Air. Převod jsem provedl přes staré SB (nové omalovánky moc nemusím). Zkopíroval jsem minulou okamžitou platbu a z nepozornosti zaškrtl expresní platbu v domnění, že zaškrtávám okamžitou platbu. Ano, moje chyba, měl jsem pořádně číst. Bez jakéhokoliv varování se platba provedla a banka si strhla za expresní platbu 50 Kč. Peníze jsem stejně ještě jednou musel převést okamžitou platbou bez poplatku přes omalovánky, neboť jsem je bezprostředně v Air potřeboval ...
V době, kdy Creditas do Air nabízí okamžité platby bez poplatku se mně zdá poplatek za pomalejší expresní platbu ve výši 50 Kč naprosto nemorální. :-(

Reklamace zamítnuta s vysvětlením typu já o koze, banka o voze. S touto bankou výhledově končím ... :-)


Offline - Nadšenec Profil 
12. 5. 2021 21:16 Odeslat příspěvek
Sám píšeš, že z nepozornosti. Co jsi na tom jako chtěl reklamovat? Taky jsem to kdysi omylem zaškrtl a ani mě nenapadlo to nějak řešit. Trocha sebereflexe by neškodila.


Offline - Diskutér Profil 
12. 5. 2021 22:28 Odeslat příspěvek
Jaká sebereflexe? Pokud budu provozovat starý SB zároveň s novým SB a ve starém SB nebudu mít okamžité platby jen expresní a v novém obojí, tak v rámci proklientského přístupu do cílové banky, která umožňuje okamžité platby bych dal do starého SB hlášku v případě pokusu o použití expresní platby, že je možné platbu provést také okamžitou platbou přes nové SB nebo obojí IB. A vo tom to je. Nejde mně o 50 Kč, ale o princip.


Online - Diskutér Profil 
13. 5. 2021 09:02 Odeslat příspěvek
Mirku nezlob se na mne, ale zde musim souhlasit s kolem.jdouci.

1) stare IB/SB budou ukonceny k 31.5.2021, takze jiz brzy skonci soubeh stare/nove IB/SB
2) expresni platby timto zpusobem (tj. bez explicitniho upozorneni na poplatek) maji implementovany snad vsechny banky (stejne)
3) jak uz mnohokrat zaznelo, expresni platby maji i v dobe okamzitych plateb stale svuj specificky vyznam -> pro vyssi castky, ktere jsou nad ramec max. limitu okamzitych plateb


Offline - Diskutér Profil 
13. 5. 2021 11:20 Odeslat příspěvek
Petře zcela jsi mě nepochopil. Ano, pokud by ve starém SB měli expresní platby i okamžité platby stejně jako v novém SB a v obojím IB, neprudil bych. Stejně bych neprudil, pokud by ve starém SB po nechtěném pokusu o expresní platbu do banky s možností okamžité platby na mě vyskočilo nějaké upozornění o možnosti okamžité platby, ale jen v novém SB nebo v obojím IB, to bych pak expresní platbu určitě neprovedl.
A pokud budou v případě neprokientského přístupu banky všichni držet hubu a krok, nikam se v rámci proklientského přístupu banky neposuneme.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 5. 2021 11:58 Odeslat příspěvek
Napsat cscript navíc a implementovat jej mi nepřipadne jako nereálné a časově náročné. Podle mne je to úmysl s tím, že takto se nachytá více klientů.


Offline - Diskutér Profil 
13. 5. 2021 16:05 Odeslat příspěvek
Jak jsem si zde přečetl nejsem sám, kdo ťapnůl na expresní platbu ve starém SB v domnění, že zadává okamžitou platbu. Z toho jsem taktéž jako dala67 nabyl dojmu, že každá 50-ti Kč od nachytaných klientů je pro banku dobrá. :-(
Nejsem chronický reklamátor a např. v Air jsem za řadu let požádal o vrácení menšího poplatku v IB cca 2x.


Offline - Diskutér Profil 
14. 5. 2021 19:17 Odeslat příspěvek
MPIN autorizace do starého IB již nechodí vůbec, ještě před nějakým týdnem chodila na mobil s nepoužitelným zpožděním. Funguje jen přihlášení/zadávaní platebních příkazů pomocí hesla a SMS.
Dobrá metoda, jak odradit klienty od používání stručného, názorného a barevně vyváženého IB v posledních dnech jeho života a donutit je již použít ty nové přeplácané, nenázorné omalovánky.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 5. 2021 20:55 Odeslat příspěvek
Tak to je asi o vkusu toho kterého soudruha 8-). Já jsem do Creditas emigroval se záložním, či spíš pro operativní účely určeném, účtem od nebožky Equa a jsem zatím maximálně spokojen, včetně IB a SB. Jestli bylo old IB a SB lepší nemohu posoudit, bo černoch žije dneškem a ne tím čo tolo, to bolo, tedy nebyl důvod zkoušet, když banka avizovala, že old posílá do pravěku, tak jsem naskočil rovnou do nového :D 8-P.


Offline - Diskutér Profil 
15. 5. 2021 07:55 Odeslat příspěvek
Proti gustu žádný dišputát. Jen nepatřím mezi mládež, pro kterou je nejlepší IB a SB na stránce co nejvíce informačně přeplácené na úkor přehlednosti a navíc co nejvíce barevné s výraznými odstiny barev jako kašpárek.
Tento trend začala mBank a hold některé banky se v tom zhlédly.


Naposledy upravil MirekM. dne 15. 5. 2021 16:51, celkově upraveno 1
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227  Další stránka
Stránka 225 z 227 [ Příspěvků: 3402 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies