FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Creditas (banka)

Offline - Nadšenec Profil 
23. 11. 2021 16:59 Odeslat příspěvek
Pres SB vse funguje bez problemu...(alespon me)
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
23. 11. 2021 17:29 Odeslat příspěvek
Tak on je to asi vyšší bankovní level ... před chvílí sms, že platba nebyla realizována, v IB i SB u platby poznámka, že byla zamítnuta. No a před chvíli koukám v IB i SB, je platba jako realizovaná ... a světe div se, v monetě připsaná ... na to, že jsem ji jako okamžitou zadával dopoledne a jako okamžitá odešla a byla přijata v cílové bance před chvílí ... the hukot a asi dnes fakt velký run :mrgreen: 8-P


Offline - Diskutér Profil 
23. 11. 2021 19:23 Odeslat příspěvek
já jsem nedávno posílal v neděli přes mobil 160 tisíc na dvakrát okamžitě do airbank, to došlo v pohodě, i tendle pátek šla do monety okamžitá platba, dneska jsem si poslal do monety dvacku a peníze nikde. hlavně že se to odečetlo, a když chci další platbu tak vidím že to asi jen tak okamžitou platbou neodejde.ani v inetbankingu to nevypadá že nake okamžité platby to podporuje. horší ústav jak equa s přesuny mezi účty.
to mě definitivně přimělo si založit účet v monetě na spoření a přesunout peníze do \monety.


Offline - Poslední varování Profil 
23. 11. 2021 20:07 Odeslat příspěvek
A uz um8 moneta neomezenou historii?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 12. 2021 13:09 Odeslat příspěvek
creditas rusi vydavani plat. nalepek - dnes poslal vypoved smlouvy stickeru. jiz vydane nalepky nepujdou obnovit.


Offline - Přeborník Profil 
24. 12. 2021 06:57 Odeslat příspěvek
Creditas zvýšila i sazby TV: 1r 3 %, 2r 2,75 %, 3r 2,5 %.


Offline - Trvalý BAN Profil 
24. 12. 2021 07:59 Odeslat příspěvek
To není moc výhodné, když chce velitel ČNB už za měsíc navýšit sazbu nad 4 %.

https://www.kurzy.cz/zpravy/626117-cnb-zvysila-urokove-sazby-na-3-75--a-planuje-jit-nad-4/


Offline - Návštěvník Profil 
4. 1. 2022 15:28 Odeslat příspěvek
Zjistil jsem v IB, že i když jsem si během prosince vybral ukončený 1M vklad, tak se mi na něm připsaly k 31.12. ještě úroky, které se mi zase na měsíc zablokovaly. Je tedy nutné dát na tento "vklad" zase výpověď. Takže kdo využil tento produkt, ať si raději zkontroluje, jestli tam náhodou nemá nenulový zůstatek.


Offline - Nadšenec Profil 
4. 1. 2022 17:36 Odeslat příspěvek
Funguje to tak, jak píšeš.K výpovědi vkladu se připíšou úroky za minulý měsíc a pokud se vklad uvolní např.15. v měsíci,tak na konci měsíce se připíše úrok za 15 dní,ale ten se musí znova vypovědět.Tak funguje i 3M vklad.


Offline - Nadšenec Profil 
4. 1. 2022 18:55 Odeslat příspěvek
Taky jsem na to přišel a je to dost debilní.


Offline - Inventář Profil 
4. 1. 2022 19:04 Odeslat příspěvek
Jo, je to nešikovné. Původně jsem si myslel, že to po uplynutí výpovědi přičte i ty úroky. Resp. v minulosti jsem se setkal s produkty, kdy s úroky bylo možné nakládat volně, buď furt nebo v určitém období po připsání (týden/měsíc).


Offline - Nadšenec Profil 
4. 1. 2022 19:09 Odeslat příspěvek
No a ještě očekávám, že se tam pak objeví úroky z úroků, který budou taky zamčený :-)


Offline - Inventář Profil 
4. 1. 2022 19:52 Odeslat příspěvek
Proto jsem úroky vypověděl hned na začátku měsíce, takže úroky z úroků z úroků by měly být zcela minimální.


Offline - Trvalý BAN Profil 
4. 1. 2022 22:24 Odeslat příspěvek
Nejde nastavit, aby úroky připsala banka rovnou jinam?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 1. 2022 14:38 Odeslat příspěvek
Já nevím, jak vy, ale já jsem si zadal výpověď celého zůstatku vkladu a pak jsem vybral i ty úroky. Takže si dovolím zaspekulovat, že výpověď celého vkladu se vztáhne i na peníze, které v době podání výpovědi na účtu nejsou, ale které tam přijdou jako úrok.
Jinak jsem měl to štěstí, že mi výpověď začala 29. prosince, takže během následujících 7 dní jsem vybral 1. ledna i nově připsané úroky za prosinec a mám klid.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 295  Další stránka
Stránka 235 z 295 [ Příspěvků: 4412 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies