FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Creditas (banka)

Offline - VIP uživatel Profil 
15. 5. 2021 10:38 Odeslat příspěvek
Nove IB Creditas je jen prejmenovany IB Richee. To byl specificky ucet/produkt urceny hlavne s (zejmena marketingovym) durazem na multibanking a na nej navazane kategorizace/grafy/COOL barvicky apod. Naopak bezne funkce//standardy/prehlednost zde byly nezadouci (stejne jako u mBank), cimz pro bezne klienty zvykle na serizozni puvodni IB Creditasu nastavaji bohuzel casy utrpeni v teto bance.

Skoda, puvodni IB se mi velmi libilo a po FIO to byl muj druhy nejoblibenejsi IB, Richee je zkripleny paskvil.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 5. 2021 23:18 Odeslat příspěvek
Nevím, já tento týden převáděl OP přes staré IB bez poplatku.


Offline - Diskutér Profil 
16. 5. 2021 09:42 Odeslat příspěvek
Staré IB má OP bez poplatku. Staré SB nemá OP vůbec, jen EP s poplatkem 50 Kč.


Offline - Inventář Profil 
16. 5. 2021 10:26 Odeslat příspěvek
Mirku dívej se na to manažersky: proč by měli investovat (implementací OP) do starého Smartbankingu, které plánují už hodně brzy zrušit, když už mají nové, které to umí a nahrazuje plně staré? To by byla investice, za kterou by jim asi akcionáři vyčinili, investovat do něčeho ukončovaného když to umí nový produkt. Logicky klient, který chce využívat všechny služby, i ty novější, dávno na novou appku přešel, ostatní mají smůlu.


Offline - Diskutér Profil 
16. 5. 2021 19:00 Odeslat příspěvek
Souběh starého SB a nového SB je již delší dobu. Nechtěl jsem implementovat do starého SB OP, jen v případě použití EP ve starém SB varovnou hlášku, nic víc, nic méně a ta by nebyla finančně určitě nákladná.


Offline - Nadšenec Profil 
22. 5. 2021 22:43 Odeslat příspěvek
Dnes jsem se pokoušel poslat převodem peníze přes nové IB z SÚ a potom i BÚ Creditas na účet Equa bank. Platbu mi to dovolilo zadat až s pondělním datem. Měl jsem zato, že obě banky podporují okamžité platby.


Offline - Přeborník Profil 
4. 6. 2021 03:41 Odeslat příspěvek
https://cdn.creditas.cz/image/upload/v1 ... -06-03.pdf


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 6. 2021 08:30 Odeslat příspěvek
A co to v praxi znamená, že je přechod nucený? Všichni držitelé akcií je musejí odprodat zpátky bance? Akcie nevlastním, ale mám se jako klient banky něčeho obávat? :-)


Offline - Inventář Profil 
4. 6. 2021 09:37 Odeslat příspěvek
Pro klienta to nic neznamená. Nucený prostě znamená, že každý jiný akcionář musí své akcie odprodat za danou cenu, resp. v praxi, protože se jedná o zaknihované akcie, akcie budou ke dni přechodu přepsány na hlavního akcionáře (ostatní akcionáři již nebudou akcie vlastnit) a ostatní akcionáři se musí přihlásit o protiplnění popsaným způsobem.


Offline - Diskutér Profil 
4. 6. 2021 10:37 Odeslat příspěvek
Není to vlaštovka o budoucím odprodeji banky?


Offline - Nadšenec Profil 
4. 6. 2021 10:59 Odeslat příspěvek
Sluší se připomenout, že původní členský vklad zakoupený za 100 Kč byl poté transformován na akcii v nominální hodnotě 57 Kč a teď bude od ex-družstevníků odkoupen za velkorysých 75 Kč, čímž budou okradeni o pouhých 25 %. No nekup to! :-)


Offline - Inventář Profil 
4. 6. 2021 11:04 Odeslat příspěvek
Co dělat, vloni okradli klienty, letos akcionáře. Zrovna minulý týden jsem tam s celou rodinou všechno zrušil poté, co jsem z nich všechno vyrazil přes FA. Se šmejdskými firmami funguje jen jediné řešení - pá, pá.


Offline - Inventář Profil 
4. 6. 2021 11:37 Odeslat příspěvek
Tak pokud se nepletu, původní členové družstva nemuseli akcie chtít. S naivní vidinou zisku akcie chtěli a to je holt riziko podnikání. U nás o majoritním akcionáři zpravidla platí, že silnější pes (nakonec s minoritami vy)souloží. Platí to, kam se podíváš - Moneta, Trinity, Creditas ...


Offline - Poslední varování Profil 
4. 6. 2021 14:13 Odeslat příspěvek
MirekM. píše
Není to vlaštovka o budoucím odprodeji banky?


A kdo by tuhle garážovku, bez klientů, chtěl? :)
Je to úhybný manévr před ČNB.


Offline - Přeborník Profil 
4. 6. 2021 14:15 Odeslat příspěvek
Čemu by to mělo uhýbat?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229 ... 295  Další stránka
Stránka 226 z 295 [ Příspěvků: 4412 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies