FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Creditas (banka)

Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 11. 2016 00:51 Odeslat příspěvek
andre7 píše
Kdyby někdo měl zájem být můj doporučitel za 50% z odměny, může se mi ozvat do SZ.

Mas tam SZ :-)
Poslední příspěvek

Offline - Nadšenec Profil 
1. 11. 2016 11:59 Odeslat příspěvek
Tak tedy já taky nabízím polovinu odměny dle https://www.creditas.cz/aktuality/speci ... -ziskejte/

Více v SZ.

1. 11. 2016 12:25 Odeslat příspěvek
Přidávám se i já a nabízím polovinu odměny z odměny 500 CZK (250 CZK) za sjednání termínovaného vkladu/termínovaných vkladů Creditas ve výši alespoň 100.000 CZK a uvedení mě jako doporučitele. Více informací v soukromých zprávách anebo na emailu: marek.vach@seznam.cz

Offline - Návštěvník Profil 
2. 11. 2016 00:46 Odeslat příspěvek
Uvazuji o zalozeni TV u Creditas. Uz jsem se informoval. Vidim tam dve teoreticka rizika:

1/ ze se Creditas nezmeni na banku (a.s) - coz si myslim, ze je asi velmi malo pravdepodobne. Co si o tom myslite?

2/ Ze druzstevni podil nebude vyplacen v jeho nominalni hodnote. Co si o tom myslite?

Vidite jeste nejaky jiny duvod, proc bych se mel Creditas vyhnout?

Chtel bych zalozit TV na 3 a 5 let. Smenit EUR na CZK a ulozit. Jake vidite kurzove riziko? Je mozne, ze EUR bude za 30 CZK za 3-5 let?

Predem dekuji za feedback.

Jo, a pokud by me nekdo chtel doporucit, zat muzeme jet fifty/fifty. Poslite soukromou zpravu.

Offline - Diskutér Profil 
13. 12. 2016 17:23 Odeslat příspěvek
Zdroj: Facebook Creditas

Citace
6.12.2016
Dotaz: Dobry den, kdy bude k dispozici nejake info o vasich sporicich produktech? Mam na mysli hlavne vyse uroku a pravidla ohledne sporiciho uctu, dekuji.

CREDITAS: Dobrý den, vše zveřejníme 1. ledna 2017.

Takze letos uz se nic podrobnejsiho nedozvime ...

13. 12. 2016 18:46 Odeslat příspěvek
Tak to si budeme muset opravdu počkat... A co Sberbank? Nemá někdo zprávy, zda se nechystají od ledna snižovat?

Offline - Inventář Profil 
13. 12. 2016 19:21 Odeslat příspěvek
Nepočítejte s tím, že Creditas bude nějaká user-friendly banka. Tohle chování je, resp. u záložny bylo naprosto běžné - žádné změny typu úprava úrokových sazeb (samozřejmě změny obchodních podmínek, a pod. zveřejňovány v zákonné lhůtě jsou) nejsou předem komunikovány (oficiálně, na pobočce se klient mohl něco občas dozvědět od pracovníků) a až v den platnosti je příslušná úprava na webu...

27. 12. 2016 17:32 Odeslat příspěvek
Creditas nabídne od 1.1.2017 spořící účet s úrokovou sazbou 1,1%, ale:

Cituji: Spořicí účet nabízí atraktivní úrokovou sazbu 1,1% ročně. Tvoří ji základní úroková sazba 0,5%, kterou banka garantuje do konce roku 2021 a bonus 0,6%, jenž náleží všem klientům, kteří ze svého spořicího účtu nevybírali v průběhu příslušného čtvrtletí.

27. 12. 2016 18:20 Odeslat příspěvek
Kvůli 0,1 % si likviditu peněz fakt nesnížím. Založení účtu od Creditas se odkládá. :) Prozatím si vystačím s AB (1%) a Zlatým účtem (1%).

27. 12. 2016 19:09 Odeslat příspěvek
Prý bez podmínek :-D

27. 12. 2016 19:22 Odeslat příspěvek
Přesně to mě hned napadlo!

27. 12. 2016 19:24 Odeslat příspěvek
Další ulhaná a zbytečná banka ;-)

27. 12. 2016 19:24 Odeslat příspěvek
Až mě ta nabídka spořícího účtu překvapila, jak je v rozporu s původními proklamacemi představitelů banky. Pro běžné bankovnictví nepříliš použitelná varianta. Konkurovat může ale neomezenou výší úročeného zůstatku. Jestli tam ovšem nebude nějaká další omezující podmínka...

27. 12. 2016 19:30 Odeslat příspěvek
Jedinou vyhodu vidim v uroceni bez pasem pro jakoukoliv castku, v Air mam sice bonusove 1,2% ale jen do ctvrt mega +1% do 100k. Takze zakladat ucet budu hned v lednu a prevedu tam i z Equa

27. 12. 2016 20:58 Odeslat příspěvek
Neni to s ohledem na situaci spatna nabidka. Takovy 3M terminak.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 227  Další stránka
Stránka 3 z 227 [ Příspěvků: 3397 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies