FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Creditas (banka)

Offline - Nadšenec Profil 
1. 1. 2017 08:53 Odeslat příspěvek
Ahoj, tak se dívám, že má již banka Creditas nové webovky. Pročítám to a nemůžu zjistit kolik spořících účtů si můžu založit. Jenom jeden? Nebo víc a mít tam třeba po 100tisících vklady pro případ výběru ve čtvrtletí, aby mě to postihlo jenom 100tisíc a ne třeba vklad pul milionu skrz bonus úrok.

Platí ještě nějaká odměna za doporučení jak měl Creditas, když neměl ještě status banky? Díky za info.
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
1. 1. 2017 09:24 Odeslat příspěvek
Minimalne dva...


Offline - Diskutér Profil 
1. 1. 2017 10:31 Odeslat příspěvek
Zatím nelze stáhnout mobilní aplikaci, ale internetové bankovnictví vypadá moc dobře. Líbí se mi jeho grafická podoba - je střízlivé, přiměřeně barevné, bez zbytečných efektů nebo infantilních grafických prvků. Jak konkrétně funguje se ukáže za provozu, to zatím nelze hodnotit.
Na webových stránkách oceňuji informaci o pobočkách, fotky pracovníků je dobrá věc, a obešli se bez zbytečných doplňků jako jinde.
Koncept výhodného úroku na SÚ nebo směnných kurzů jako bonusu se dá v budoucnosti dále rozvíjet, bonusové výhody rozšiřovat.
Vysloveně zajímavé jsou valuty za devizové kurzy, i když valuty zatím nelze kupovat na všech pobočkách.
Kultivovaný design platebních karet a virtuální karta pro placení na internetu jsou také dobré.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 1. 2017 10:47 Odeslat příspěvek
Tak ze založení účtu online se nakonec vyklubalo korespondenční založení... Takže stejně budu muset na pobočku.


Offline - Návštěvník Profil 
1. 1. 2017 11:59 Odeslat příspěvek
No, cekal jsem lepší nabídku (vyšší urok, bez podmínek), ale o ničem lepším z tohoto ranku nevím, takže si ten sporak založím. Jen jsem zvědav, zda jich půjde založit více, aby se dalo v případě nouze vybrat a člověk nepřišel o výhodný urok na všechny peníze.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 1. 2017 12:19 Odeslat příspěvek
V IB je zatím prázdná sekce karet, jsem zvědav kdy tam karty doplní a jestli uvidím transakce.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 1. 2017 12:36 Odeslat příspěvek
B36 píše
Jen jsem zvědav, zda jich půjde založit více, aby se dalo v případě nouze vybrat a člověk nepřišel o výhodný urok na všechny peníze.

Tam je takové omezení?


Offline - Diskutér Profil 
1. 1. 2017 12:40 Odeslat příspěvek
Korzaik píše
Tak ze založení účtu online se nakonec vyklubalo korespondenční založení... Takže stejně budu muset na pobočku.


Po odeslání webového formuláře následuje:
- Poštou obdržíte návrh smluvní dokumentace a podrobné pokyny.
- Dokumentaci zkontrolujete, podepíšete a společně s kopií dvou dokladů totožnosti a výpisu z účtu vedeného na vaše jméno u jiné bankovní instituce sídlící na území České republiky, odešlete do banky.
- Po kontrole smluvní dokumentace a příchozí platby bude účet aktivován.
- Poštou obdržíte podepsanou smluvní dokumentaci.

Tedy kdo nechcete posílat smlouvu a kopie dokladů poštou, zajděte si na pobočku.


Offline - Administrátor Profil 
1. 1. 2017 12:42 Odeslat příspěvek
Korzaik píše
B36 píše
Jen jsem zvědav, zda jich půjde založit více, aby se dalo v případě nouze vybrat a člověk nepřišel o výhodný urok na všechny peníze.

Tam je takové omezení?

Základní úrok 0,5 %. Bonus 0,6 % za předpokladu, že v příslušném kalendářním čtvrtletí není odchozí platba


Offline - Návštěvník Profil 
1. 1. 2017 12:43 Odeslat příspěvek
A kdyz uz tam mam bezny ucet a chci sporak, tak to musim delat taky?


Offline - Administrátor Profil 
1. 1. 2017 12:56 Odeslat příspěvek
...kamarád hlásí, že v TV zrovna jde reklama na ten jejich spořák :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 1. 2017 14:23 Odeslat příspěvek
2 tomasfinance:
Musíš, protože nemáš IB (kdybys měl, tak bys nemusel a založil bys v IB. A IB se zřizuje na pobočce nebo při založení běžného účtu on-line, ale to sis mohl založit i ten spořicí).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 1. 2017 15:02 Odeslat příspěvek
to chjoo:
ja mam bez. ucet, kartu, dva terminovane vklady i IB, ale nikde v IB jsem moznost zalozit spor. ucet nenasel ani karta se v novem IB nezobrazuje. Ve starem IB byla karta videt, ale pouze jako neaktivni, prestože se dala pouzivat a byly videt jeji transakce. Jak se v IB zaklada spor. ucet?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 1. 2017 15:13 Odeslat příspěvek
No jelikož mám teď peníze rozdělené na 3 účtech kvůli pásmovému úročení, tak se mi zatím ta jejich nabídka líbí. Asi budu úrokový turista a prubnu je... Sice budu asi potřebovat vybrat peníze ve 2. čtvrtletí, ale za první tři měsíce mi změna přinese cca 1000 Kč/měsíc, tak to za to stojí... Snad do poloviny ledna, kdy se dostanu na pobočku nezmění podmínky a furt budou garantovat 0,5% po dobu 5 let.


Offline - Diskutér Profil 
1. 1. 2017 15:24 Odeslat příspěvek
Podmínky určitě během ledna nezmění. :-) Výhledově mohou manipulovat s bonusovým úrokem. Jinak garance úroku 0,5% je docela racionální. Některé ekonomické odhady očekávají, že by se už koncem letošního roku nebo příští rok mohly úroky eventuálně začít pomalu zvedat.


Naposledy upravil Delitzsch dne 1. 1. 2017 15:42, celkově upraveno 1
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 295  Další stránka
Stránka 4 z 295 [ Příspěvků: 4422 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies