FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami

Offline - Návštěvník Profil 
26. 11. 2016 22:06 Odeslat příspěvek
Předpokládám, ze nikoliv. Já jsem zakládal nejprve premium a KK až následně. Bankerka se mi snažila nacpat tu normální KK bez vratky a moc se jí do worldky nechtělo. Když jsem řekl, že world nebo nic, tak ustoupila. PS prý ty bonusy na jaře stejně osekaji...
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
27. 11. 2016 00:42 Odeslat příspěvek
Mně kupodivu normální KK vyhovuje víc, ta prodloužená záruka není špatná a její hodnota vyváží vratku-poplatky. Než se se zatěžovat měsíčním poplatkem a vratkou, kterou stejně zruší...


Offline - Diskutér Profil 
27. 11. 2016 09:30 Odeslat příspěvek
Prodloužená záruka je i u KK WORLD ne?


Offline - Přeborník Profil 
27. 11. 2016 09:32 Odeslat příspěvek
A využil už někdo někdy tu prodlouženou záruku?


Offline - Inventář Profil 
27. 11. 2016 10:40 Odeslat příspěvek
To asi těžko, když ji nabízejí pár měsíců a zákonná záruka jsou 2 roky.


Offline - Inventář Profil 
27. 11. 2016 16:57 Odeslat příspěvek
Tak ono tohle uz ma treba RB Deluxe nekolik let, takze by klidne mohl. Ale ono to svym zpusobem neni zaruka, jako spis pojisteni. Nicmene ja osobne jsem toho jeste nevyuzil.


Offline - Přeborník Profil 
27. 11. 2016 17:02 Odeslat příspěvek
Ta prodlouzena zaruka je formou pojisteni jako u kreditky RB Easy? Ta uz ma pojisteni prodlouzene zaruky nekolik let. Zajimalo by me, jestli je to vubec vyuzitelne. Podle me ne. To neni zadne prodlouzeni zaruky, je to jen zbytecne pojisteni a mateni klientu, klamava reklama.

https://www.rsts.cz/financni-produkty/#kreditni-karta-easy


Offline - Inventář Profil 
27. 11. 2016 17:44 Odeslat příspěvek
Chce si to přečíst podmínky a je to asi odpovídající každému jinému pojištění. Když to je součástí karty a bezplatné, tak na tom snad mohu jen vydělat.


Offline - Nadšenec Profil 
27. 11. 2016 21:46 Odeslat příspěvek
Právě jsem využil pojištění zničení věci od ČSOB World.
Nahlášení proběhlo OK. Teď jen to nechat opravit a čekat, zda/kdy pošlou peníze.


Offline - Diskutér Profil 
28. 11. 2016 11:34 Odeslat příspěvek
mrhule píše
PS prý ty bonusy na jaře stejně osekaji...
Někde v rozhovoru na internetu naopak ČSOB tvrdila, že tento bonus na KK ponechají.

-- 28. 11. 2016 11:52 --

DoubleSix píše
:arrow: ČSOB - MC kreditní - World: 1% měsíčně, max. 1.000 Kc/měsíčně(12.000 Kc/ročně)
:arrow: ČS - MC kreditní - World: 1% měsíčně, max. 350 Kc/měsíčně (4.200 Kc/ročně)
:arrow: mBank - MC kreditní - mKreditka Plus: 1% měsíčně, max. 500 Kc/měsíčně (6.000 Kc/ročně)
Chybička u té KK od ČS, ta vrací pouze z plateb v zahraničí a na internetu. Neplatí pro obchodníky v ČR.


Offline - Inventář Profil 
28. 11. 2016 14:48 Odeslat příspěvek
Az ted jsem si uvedomil, ze je to vlastne jen 1%, tak to asi ani nema smysl se snazit.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 11. 2016 18:50 Odeslat příspěvek
Prologer píše
Právě jsem využil pojištění zničení věci od ČSOB World.
Nahlášení proběhlo OK. Teď jen to nechat opravit a čekat, zda/kdy pošlou peníze.


Jsem zvedav, jak dlouho to bude trvat ...


Offline - Přeborník Profil 
29. 11. 2016 14:02 Odeslat příspěvek
drkarel píše
Každý má jinou zkušenost. Já některé platby nevyreklamoval a obchodníka jsem do dané kategorie nedostal, ač je to jasný představitel dané kategorie - Bauhaus a kategorie Hobby, dům, zahrada. A pak ještě spoustu dalších s koupelnovým vybavením, zahradnictví ... Je to vždycky loterie. ...

Takže když zamýšlím kreditkou MoneyCard Smart koupit televizi na internetovém eshopu mall.cz, tak není vůbec jisté, jestli dostanu zpět 5% za elektroniku? Ani když jim předložím při reklamaci fakturu?


Offline - Inventář Profil 
29. 11. 2016 14:18 Odeslat příspěvek
Je úplně jedno, co jsi fakticky kupoval. Rozhodující je (údajně dle nějakých podmínek), jak má zaregistrovaný terminál obchodník. U mall bych si nebyl vůbec jistej. Datart by jako přímý partner bene+ jistej měl být. Myslím, že se tu objevilo i czc ... Dá se předem zeptat banky, mají tam zřejmě vytvořený "domorobo" seznam dle toho, jak lidi platí.


Offline - Přeborník Profil 
29. 11. 2016 17:05 Odeslat příspěvek
Díky za info, to je hezké tedy. Datart je moc drahý, na něj kašlu. Každopádně na mall.cz nakupuji přes plnapenezenka.cz, bonusy z nákupů na mall.cz tam připisují o různé procentuální výši také podle druhu zboží a elektrozboží tam rozeznávají, tak snad to rozezná i MMB.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Další stránka
Stránka 3 z 16 [ Příspěvků: 240 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies