FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Offline - Návštěvník Profil 
26. 10. 2020 18:25 Odeslat příspěvek
Také souhlasím, pořád lepší, než snížit úrok. Sazba 1%, je pořád je to nejlepší, co na trhu existuje.
Bohužel mi tam bude 100 tis. Kč ( nad 200 tis Kč) ležet bez úroku, ale dám to třeba jinam.

Teď ještě čekám, co udělá Mbank, zda M-spoření sníží z 1,20% na nizší hodnotu a jakou?
Do konce listopadu 2020 je to garantované 1,20%, pak uvidíme.
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
26. 10. 2020 19:18 Odeslat příspěvek
Dej si to do KB, když jí tu tak propaguješ. ;-)


Online - Diskutér Profil 
26. 10. 2020 19:48 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
200 tis je jak plivnutí do moře :-D
No jestli máš na účtech nějakého toho "milého Jardu", tak asi jo. ;-)


Offline - Přeborník Profil 
26. 10. 2020 20:22 Odeslat příspěvek
5005 píše
Dej si to do KB, když jí tu tak propaguješ. ;-)

Kde, že jsem kdy KB propagoval? Jako, že tam mám účet kvůli hypo a není mi líno si požádat o vedení zdarma je nějaké propagování? :-D Já bych i ji už dávno neměl, kdyby třeba ČSOB poskytovala opravdu Premiové služby, ale jaksik neuměla ani dorovnat úrok na současnou KB s tím, že hypoteční bankéř stejně odjíždí na dovolenou a nemá na to čas..


Offline - Návštěvník Profil 
26. 10. 2020 20:54 Odeslat příspěvek
Ty jsi ale vztahovačný! To bylo na někoho jiného.
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=12691748#p12691748


Naposledy upravil 5005 dne 26. 10. 2020 20:58, celkově upraveno 1


Offline - Nadšenec Profil 
26. 10. 2020 20:55 Odeslat příspěvek
To fakt asi záleží na spoustě věcí. Mně třeba KB nedokázala nabídnout teď na hypo vůbec pod 2% ani s kratším fixem, zato ČSOB úplně v pohodě a ještě na sedm let.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 10. 2020 21:02 Odeslat příspěvek
Nevíte prosím někdo jaký je rozdíl u HB mezi "Běžný účet" a "Základní účet" Mohu mít oba dva najednou?


Offline - Přeborník Profil 
26. 10. 2020 22:16 Odeslat příspěvek
Základní účet je povinnost nabízet ze zákona. Zákonný nárok na něj máš, jen pokud nemáš vůbec žádný běžný účet (v ČR?). Co umožní HB netuším.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 10. 2020 23:14 Odeslat příspěvek
díky. Zkusím založit oba dva a uvidíme. By mi zajímalo, jak si ověří, jestli mám nebo nemám jinde běžný účet. Předpokládám, že to bude pouze formou podpisu nějakého prohlášení.


Offline - Inventář Profil 
26. 10. 2020 23:35 Odeslat příspěvek
Ověřit si to může jednoduše v Centrální evidenci účtů, dnes fakt žádný účet ani úvěrový produkt neutajíš :)
https://www.cnb.cz/cs/statistika/centra ... ence-uctu/


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 10. 2020 08:24 Odeslat příspěvek
Banka je orgánem státní správy :hm ?
Oprávněnými žadateli o informace z databáze CEÚ jsou orgány státní správy, definované v zákonu o CEÚ, § 6, odst. 1 (externí odkaz).


Offline - Návštěvník Profil 
27. 10. 2020 22:31 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
200 tis je jak plivnutí do moře :-D

Naše měna je pevná


Offline - Diskutér Profil 
29. 10. 2020 13:43 Odeslat příspěvek
Poslu si na 2 karty pár XX tisíc. Od 1.11. provedu pár 2k pláteb na charitu a zbytek když si převedu na běžný účet u HB tak sice v ceníku je zdarma převod, ale jak je to s uročením? Je to úročení hned jako jsou výběry z bankomatu nebo se čeká do konce měsíce na vygenerování výpisu? Kdysi jsem něco v rámci soutěže čerpal na účet ale už si to nepamatuju.
Předpokládám že na revolut to vkládat nemá smysl, aby náhodou mi neblokli tam na Revolutu účet.


Offline - Návštěvník Profil 
30. 10. 2020 13:26 Odeslat příspěvek
Hellobank to je "dobrá banka"
E-mailová notifikace nechodí.
Pokuď náhodou přijde tak hrozném patvaru.
Přihlásit do bankovnictví nejde - nepřijde sms - klasika.
Okamžité platby pracují na nich od ledna tohoto roku, no možná se dočkáme příští rok v září.
Nechápu jak v 19 století Francie dobyla Evropu?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 10. 2020 13:45 Odeslat příspěvek
hele tohle je zcela normalni a je tam prima umera mezi tim, kolik ktera banka sype do svych systemu a technicke infrastruktury a naslednym chovanim a klientske privetivosti techto systemu pro klienty - proste nektere banky si to nemuzou dovolit, jine tam chcou skrtit a usetrit - v podstate se nemusime bavit jen o bankach - takto to ma plno firem - nic novyho ne ;-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 632  Další stránka
Stránka 312 z 632 [ Příspěvků: 9469 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies