FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Offline - Návštěvník Profil 
1. 12. 2020 12:10 Odeslat příspěvek
Okamžité platby - budou nebudou.
Případně kdy?
Díky za relevantní informace.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
1. 12. 2020 12:37 Odeslat příspěvek
Nikdo neví. HB! slibovala do konce roku, jak okamžité platby, tak i NFC placení a máš prosinec a nic se neděje. Ptal jsem se i na jejich foru a bez odpovědi z banky. Takže si myslím, že letos fakt ne a zda budou v průběho příštího roku, toť otázka na křišťálovou kouli.


Offline - Návštěvník Profil 
1. 12. 2020 12:49 Odeslat příspěvek
To jejich marketingové oddělení je na nic.
Tady na foru neodpovídají, na jejich foru také neodpovídají.
Vyházet je.
Proč aspoň neupraví e-mailové notifikace.
Vždyť konkurence to umí, tak ať to zkopírují.


Offline - Diskutér Profil 
1. 12. 2020 13:20 Odeslat příspěvek
přišel mi mail s nabídkou pro jednu mou konkrétní KK:

10 % zpět ze všech nákupů v super a hypermarketech od 14. do 20. 12. 2020. Je třeba jen kliknutím potvrdit zájem, max. vratka 500 Kč.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 12. 2020 13:22 Odeslat příspěvek
Taky jsem dostal to samé. Na Mototechnu.


Offline - Poslední varování Profil 
1. 12. 2020 13:25 Odeslat příspěvek
zbynek.ji:
Neblázni člověče. To by jsi po této bance chtěl trochu příliš hodně aby zavedli okamžité platby a upravili e-mailové notifikace. Mám dojem, že v HB asi nemají nikoho schopného kdo by něco takového byl schopen naprogramovat tak aby to bezproblémově fungovalo.
Před nedávnem jsem s HB řešil problém se zablokovanými platbami kdy mi tato banka blokovala peníze a nemohl jsem tak s nimi disponovat. Stále slibovali opravu a vyřešení tohoto problému a omlouvali se za to ale nic se nedělo až nakonec konečně po asi dvou týdnech to opravili.


Offline - Návštěvník Profil 
1. 12. 2020 13:38 Odeslat příspěvek
cz01 píše
Nikdo neví. HB! slibovala do konce roku, jak okamžité platby, tak i NFC placení a máš prosinec a nic se neděje. Ptal jsem se i na jejich foru a bez odpovědi z banky. Takže si myslím, že letos fakt ne a zda budou v průběho příštího roku, toť otázka na křišťálovou kouli.


Google Pay a Apple Pay by mělo být v roce 2021 (Google březen, Apple červen)
Okamžité platby budou až v roce 2022


Offline - Diskutér Profil 
1. 12. 2020 13:56 Odeslat příspěvek
HB! je co do inovací na úrovni UCB - tedy zcela na chvostu (je vidět, že to dělají na Andělu sami "na koleně")


Offline - Přeborník Profil 
1. 12. 2020 14:07 Odeslat příspěvek
Při sjednání spoření na kiosku je účet a přístup do IB aktivní ihned nebo to trvá stejně, jako při zřízení z domova přes net?


Offline - Přeborník Profil 
1. 12. 2020 15:40 Odeslat příspěvek
Jestli si dobře pamatuji, trvalo to stejně. (Sjednával jsem na pobočce a v podstatě tam se mnou udělali přesně to, co bych udělal doma (jen možná jinak kontrola OP), navíc mi vytiskli smlouvy, které bych si mohl vytisknout sám, a poslali mě domů, ať počkám na aktivaci.) Ale už je to nějakou dobu.


Offline - Návštěvník Profil 
1. 12. 2020 17:27 Odeslat příspěvek
smartguy píše
cz01 píše
Nikdo neví. HB! slibovala do konce roku, jak okamžité platby, tak i NFC placení a máš prosinec a nic se neděje. Ptal jsem se i na jejich foru a bez odpovědi z banky. Takže si myslím, že letos fakt ne a zda budou v průběho příštího roku, toť otázka na křišťálovou kouli.


Google Pay a Apple Pay by mělo být v roce 2021 (Google březen, Apple červen)
Okamžité platby budou až v roce 2022


Ty okamžité platby snad nebudou trvat 3 roky dělat?
To jsem si dělal srandu s tím rokem 2022.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 12. 2020 18:44 Odeslat příspěvek
Co Vám nefunguje na Notifikacích emailem?


Offline - Návštěvník Profil 
1. 12. 2020 20:20 Odeslat příspěvek
Platby kartou, změna zůstatku atd.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 12. 2020 20:27 Odeslat příspěvek
Změny zůstatku fungují bez problému. Jediný problém je u přičtení úroků - tam mi to nechodí.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 12. 2020 20:41 Odeslat příspěvek
Při platbě kartou žádné rychlé avízo bohužel nedostaneš
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328 ... 632  Další stránka
Stránka 325 z 632 [ Příspěvků: 9469 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies