FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Hello bank!

Offline - Diskutér Profil 
20. 1. 2021 16:40 Odeslat příspěvek
Sledujete oznámené změny podmínek? Tohle se u všech bank změnilo k 1. 1. 2021, od kdy se zaúčtovává kurzem vyhlášeným ke dni provedení trasakce (tj. banka nemůže použít nějaký předem neznámý kurz ze dne zaúčtování).

Takže zkušenosti z loňska nejsou relevantní.
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 1. 2021 16:46 Odeslat příspěvek
OK, to mi uniklo. Tím pádem z toho vyplývá, že se částka mezi blokací a zaúčtováním v podstatě s jistotou změní u plateb během dne, když mastercard vyhlašuje kurzy na ten konkrétní den někdy v 7 nebo 8 večer našeho času?

20. 1. 2021 16:55 Odeslat příspěvek
Já bych čekal, že platby před vydáním kurzovního lístku se musí účtovat podle včerejšího (posledního vydaného) lístku, ale nehledal ani nečetl jsem ten zákon, co tohle způsobil.

20. 1. 2021 18:43 Odeslat příspěvek
O víkendech tak Hello bank postupovala už dřív (použila MC kurz z pátku bez další změny), od 1.1. tedy tak musí postupovat i u všedních dní, jasné. Pak tedy logicky použije pro blokaci i zaúčtování poslední známý MC kurz, tedy dle času realizace transakce buď včerejší či dnešní, pokud už je známý.

22. 1. 2021 10:33 Odeslat příspěvek
jir.vesely píše
Tak tomu se mi regine teda nechce věřit. Ne jestli se bavíme o Hello KK.
Tak to bude ten rozdíl, já kreditku nemám.

Pokud by to někoho zajímalo,jak jsem se 15. 12. 2020 ptal, jestli Hello! umí při platbě SIPO i druhý termín, tak umí.

22. 1. 2021 15:00 Odeslat příspěvek
Tak letos už pojištění "Hello asistence Domov, Hello asistence Auto", které si klienti vybírali na podzim 2019 ke kreditním kartám, už neplatí :-(

22. 1. 2021 15:29 Odeslat příspěvek
To ale bylo známé úplně od začátku, že je to jenom na 2020, ne? já to tak aspoň celou dobu měl v hlavě. Pro mě to byl tak jako tak zbytečný produkt, ale myslím si, že pro spoustu lidí to byl zajímavý benefit. Škoda, že to neprodloužili.

Offline - Nadšenec Profil 
22. 1. 2021 15:40 Odeslat příspěvek
Možná jsem někde, něco přehlédl, ale některým lidem přišlo prodloužení i na konci roku 2020 s platností na celý rok 2021 (jsem mezi nimi). Jasně, pojištění z 2019 už teď platit nebude.

22. 1. 2021 16:55 Odeslat příspěvek
@culibrk a neposlali ti mailem zadnou nabidku na 2021? Posilali to v prosinci a jestli ti to neskoncilo nahodou ve spatne slozce v gmailu. Nektere zpravy filtruje do pro me malo navstevovanych slozek. Ja to sjednane na 2021 mam i prestoze kreditku moc nepouzivam a jsem za to rad. V lonskem roce jsem nekolikrat asistenci vyuzil.

22. 1. 2021 17:08 Odeslat příspěvek
Potvrzuji, take me poslali - vybral jsem si Autoasistenci

22. 1. 2021 17:40 Odeslat příspěvek
Neposlali mi kolem Vánoc ani novou nabídku pojištění, ani ty jejich adventní odměny či co to zde mnozí ostatní měli, nic, přitom dřív mi z Hello mnoho nabídek chodilo. Evidentně začali většinu nabídek klientům cílit více než dřív :(. Někdo zde psal, že kreditku skoro nepoužívá a nabídku dostal, to může být jeden z důvodů, já ji na vkus HB asi používám "až moc" (odměna 150 Kč využita vždy celá) a proto má mě kašlou :(.

22. 1. 2021 18:42 Odeslat příspěvek
Mně také přestaly akce chodit. Kartu využívám aktivně. Vzhledem k posledním krokům banky začínám pomalu uvažovat o zrušení.

22. 1. 2021 19:37 Odeslat příspěvek
Tak jsem si myslel, že nabídky mně přestaly chodit díky kritice na jejich fóru a ono to možná bude tak jak píše minarjo: jsme na black listu akcí, protože využíváme kreditku dostatečně a není nás třeba dále inspirovat.

22. 1. 2021 20:39 Odeslat příspěvek
taky mi přestaly nabídky chodit. Kartu jsem teď poslední půl rok využíval tak na 30 procent vratky (měl jsem hlavní ČSOB KK), tak kdo ví, jaký je v tom klíč.

22. 1. 2021 21:01 Odeslat příspěvek
MirekM: Kritikou banky to není, používat takový parametr by technicky nezvládli. Prostě se snaží povzbudit neaktivní klienty, věrní je nezajímají.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349 ... 363  Další stránka
Stránka 346 z 363 [ Příspěvků: 5436 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies