FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 6. 2021 09:11 Odeslat příspěvek
To už se mně stalo asi 2x a i přes to hlášení platba proběhla...
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 6. 2021 09:51 Odeslat příspěvek
Me neprobehla, dva pokusy a Alza hlasila, ze platba byla zamitnuta. Kartou mBank bez problemu napoprve.


Offline - Diskutér Profil 
1. 7. 2021 09:52 Odeslat příspěvek
chtěl bych se zeptat na vaši zkušenost, jestli se lze na 100% (nebo aspoň 99%) spolehnout na to, že pro čerpání bonusů a odměn u KK Mototechna lze provádět platby přes Curve a následně GBIT s tím, že zůstanou všechny bonusy. Chci využít nabídku na KK Moto (co nedávno některým přišla) na útratu > 2500 Kč na benzince s bonusem 500 Kč a současně s tím spláchnout i ta standardní 4% za běžné platby na benzince dobitím tankkarty Benziny cca 10 tisíc.
No a pak bych to rád přehodil na KK ČSOB (2%)
Pokud by to takto bylo moc nejisté, tak oželím ČSOB a půjdu na jistotu napřímo, přece jen jde už o 500+400 a to by byla škoda o to kvůli nenažranosti přijít :-) Díky.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 7. 2021 10:10 Odeslat příspěvek
Ano, toto funguje na 100% v této chvíli.


Offline - Inventář Profil 
1. 7. 2021 10:11 Odeslat příspěvek
Do teď to tak fungovalo, HB neodečítala bonusy u GBIT plateb. Takže na 99% to snad bude fungovat i dále.


Offline - Přeborník Profil 
1. 7. 2021 10:36 Odeslat příspěvek
Ktere KK odecitaji bonusy u GBIT?


Offline - Inventář Profil 
1. 7. 2021 10:39 Odeslat příspěvek
Co vím, tak bonusy u vratek odečíta RB, mBank a Crypto.


Offline - Inventář Profil 
1. 7. 2021 10:42 Odeslat příspěvek
Snad všechny kreditky kladné karetní vratky (obecně všechny, nejen ty z gbit) z odměn odečtou. Berou vratky vcelku logicky jako storno dané transakce kreditky (úplné či částečné) a tedy i odměny z ní. A to s výjimkou právě HB, ta vratky z hlediska odměn ignoruje :).


Offline - Inventář Profil 
1. 7. 2021 11:10 Odeslat příspěvek
HB není jediná výjimka, ČSOB u vratek také neodečítá body ve Světě odměn.


Offline - Inventář Profil 
1. 7. 2021 11:19 Odeslat příspěvek
Tak to máš zajímavou zkušenost, já když měl ČSOB kreditku, tak všechny vratky hezky odečítala. Už jí nemám, ale když dnes občas debetkou ČSOB něco zaplatím a pak to gbitnu na jinou kreditku, také body Světa odměn v ČSOB odečtou. Tak máš spíš jen štěstí - obecně fakt jen Hello bank je známá tím ignorováním vratek v odměnách.


Offline - Inventář Profil 
1. 7. 2021 11:35 Odeslat příspěvek
Když ČSOB dala minulý rok Curve do výjimek z odměn, tak se mi žádné body za Curve platby nepřipisovaly. Nicméně teď mám od dubna nově vydanou Curve kartu (stále anglický BIN, ale v popisu plateb není CRV*London ale CRV*Vilnius) a z většiny Curve plateb body do Světa odměn získávám a zůstávají mi, i když provedu GBIT.


Offline - Přeborník Profil 
1. 7. 2021 12:18 Odeslat příspěvek
Ja doted pouzival CSOB KK primo nebo pres Gpay a po vraceni platby(ne umyslem, protoze eshop zbozi nedodal po urcite dobe) body ze Sveta odmen se neodecetly.


Offline - Diskutér Profil 
1. 7. 2021 12:25 Odeslat příspěvek
Milos píše
Do teď to tak fungovalo, HB neodečítala bonusy u GBIT plateb. Takže na 99% to snad bude fungovat i dále.


jen ještě pro úplnou jistotu upřesním, že mi šlo o 2 věci

1. že platba přes Curve / KK Moto je vůbec uznána jako nákup na benzince (na 100%), vím že tu dříve proběhlo, že by to mělo fungovat
2. že standardní % za platby nechávají vím, používám, otázka je ten spešl bonus 500 Kč, za platbu nad 2500 Kč, když proběhne GBIT


Offline - Inventář Profil 
1. 7. 2021 12:31 Odeslat příspěvek
Ad 1. ANO do teď to tak fungovalo
Ad 2. ANO do teď to tak fungovalo (mám to ověřeno z dřívější akce na hotely a restaurace, GBIT jsem tenkrát ale raději dělal až následující měsíc)

Co u kreditek fungovalo včera, tak zítra už klidně fungovat nemusí. Pokud chceš tedy mít 100% jistotu, tak platby proveď napřímo, bez Curve O:-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 7. 2021 08:52 Odeslat příspěvek
Možná to není nic nového, ale příjemně mne překvapila rychlost připsání splátky KK. Ve středu 30.6. dopoledne jsem nečekaně zjistil, že jsem se s KK dostal pod kreditní rámec a nebyl jsem si jistý, jestli se splátka ještě stihne připsat. Převod interně Hello BU na KU zadán cca kolem 9. hod a dle dnešního výpisu vše proběhlo včas.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380 ... 632  Další stránka
Stránka 377 z 632 [ Příspěvků: 9469 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies