FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Hello bank!

- Diskutér Profil 
26. 10. 2021 05:58 Odeslat příspěvek
Ale ono to IB můžeš používat, i když už žádný jiný produkt v danou chvíli nemáš, není na konkrétním produktu závislé. Třeba ho lze využít pro stažení starých výpisů jakéhokoliv zrušeného produktu, hledání v historii transakcí atd. Zejména z tohoto důvodu to banky nechávají běžet, minimálně X týdnů po ukončení produktů (totéž bylo při konci u ING, ale i mnohde jinde).

Jinak dnes, když je 99% zřizovaných účtů zcela bezplatných, tebou popsané riziko snad už tolik nehrozí, jako v době, kdy výjimkou nebylo měsíční vedení balíčku účtu za 100 Kč i víc.
Poslední příspěvek

- Diskutér Profil 
26. 10. 2021 08:48 Odeslat příspěvek
Pokud někdo v bance všechno zruší (účty, karty, půjčky, IB atp.) a nemá vůči bance žáden neuhrazený dluh tak s bankou by tím měl kompletně skončit a do budoucna by banka vůči takovému bývalému klientovi snad neměla mít nějaké finanční nároky. Při tom by mělo být jedno jestli banka o bývalým klientovi něco archivuje nebo musí archivovat, protože to by měla být věc banky a ne bývalého klienta. Ukazuje se ale, že tomu tak ne vždy musí být.

minarjo:
To co a jak je dnes může být za nějakou dobu, třeba i za několik let úplně jinak.

- Mírně pokročilý Profil 
27. 10. 2021 13:37 Odeslat příspěvek
Kreditka přidaná do Apple Pay a nepoužitá, po 2 týdnech HB nabízí 150 Kč odměnu za (jedinou) platbu.

Citace
Hello kreditka č. XX už se díky Apple Pay zabydlela ve Vašem zařízení. Na svou první platbu ale ještě čeká.

Když se Vám platba podaří do 7 dnů, na Hello kredit Vám příští měsíc připíšeme 150 Kč.

- Návštěvník Profil 
27. 10. 2021 13:49 Odeslat příspěvek
Přišla mi (a asi teda všem) z Hello nabídka pomoci s elektrikou ("do 2 dnů telefonickou konzultaci s jedním z našich partnerů v oblasti dodávek energií"), což by se s ohledem na krach 3E mohlo hodit. Máte někdo představu, kdo jsou Ti jejich partneři, respektive jestli ze zařízení přes Hello bude nějaká výhoda?
(jinak je tam telefon, takže chápu že tam mám zavolat, jen si říkám jestli to má vůbec smysl).

- Trvalý BAN Profil 
27. 10. 2021 13:50 Odeslat příspěvek
Stačí platba 1 Kč? :D Asi také přidám kreditky do GP.

- Mírně pokročilý Profil 
27. 10. 2021 14:03 Odeslat příspěvek
Rad68 píše
Přišla mi (a asi teda všem) z Hello nabídka pomoci s elektrikou ("do 2 dnů telefonickou konzultaci s jedním z našich partnerů v oblasti dodávek energií"), což by se s ohledem na krach 3E mohlo hodit. Máte někdo představu, kdo jsou Ti jejich partneři, respektive jestli ze zařízení přes Hello bude nějaká výhoda?
(jinak je tam telefon, takže chápu že tam mám zavolat, jen si říkám jestli to má vůbec smysl).

Taky mi to přišlo. No v dnešní době bych žádnou podpultovou nabídku nečekal. Ale když někdo zjistíte, o koho/o co se jedná, dejte vědět. ;)

- Mírně pokročilý Profil 
27. 10. 2021 14:05 Odeslat příspěvek
Rad68 píše

Zrovna dnes jsem tam kvůli tomu volal, jejich partner je prý INNOGY. Zaevidovali si můj zájem a mám počkat na zavolání. Jsem zvědavý, jakou "výhodnou" nabídku na plyn a elektřinu mi předloží.

Naposledy upravil Milos dne 27. 10. 2021 14:06, celkově upraveno 1

- Mírně pokročilý Profil 
27. 10. 2021 14:06 Odeslat příspěvek
qxdxqxdx píše
Stačí platba 1 Kč? :D Asi také přidám kreditky do GP.

Určitě stačí. A HB není jediná banka, co toto nabízí, jen u ostatních (vím o RB, ČS) chtěli vždy udělat 5 plateb, tady mě překvapilo, že stačí jen jedna.

- Trvalý BAN Profil 
27. 10. 2021 14:15 Odeslat příspěvek
U RB kreditky mi tedy nic nenabídli, i když jí v GP mám a nepoužívám.

- Mírně pokročilý Profil 
27. 10. 2021 15:14 Odeslat příspěvek
Já mám HB kreditku v Google Pay delší dobu, přes GP s ní neplatím a žádnou takovou motivační nabídku jsem neobdržel. Možná se to týká jen Aple Pay.

- Diskutér Profil 
27. 10. 2021 18:27 Odeslat příspěvek
Me vadi ted toto, kdyz dam web Hello je tam nabidka
Úrok 1,5 % ročně do 300 000 Kč
Své peníze máte stále k dispozici
Bez poplatků a bez podmínek

Po rozkliku teto nabidky je tam ale psane uz jen
Řekněte Hello spoření s úrokem 1 % ročně

Kolik ted teda HB uroci ty penize? :(

- Mírně pokročilý Profil 
27. 10. 2021 18:45 Odeslat příspěvek
Na webu HelloBank žádnou takovou nabídku nevidím. Jejich aktuální nabídka spoření je 1% pro částku do 200.000Kč.

- Mírně pokročilý Profil 
27. 10. 2021 20:01 Odeslat příspěvek
Já tam teda taky žádná 1,5% nevidím.
Úrok 1 % ročně pro částky do 200 000 Kč je bez dalších podmínek.

- Mírně pokročilý Profil 
1. 11. 2021 13:10 Odeslat příspěvek
Dnes mi tedy volali z INNOGY ohledně nabídky energií v rámci spolupráce s HB. Nabízejí jen smlouvy s úvazkem na 36 měsíců (u elektřiny 30 měsíců) s postupně klesajícími cenami vždy po 12 měsících (10 měsících). Takže pro mne to nebyla vůbec zajímavá nabídka.

- Mírně pokročilý Profil 
1. 11. 2021 13:29 Odeslat příspěvek
A za jakou cenu, nebo nějakou slevu nabízeli?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388 ... 392  Další stránka
Stránka 385 z 392 [ Příspěvků: 5879 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies