FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Offline - Diskutér Profil 
22. 1. 2022 09:26 Odeslat příspěvek
100 Kč za platby KK minulý měsíc, o co se dle některých fóristů zvýšil zůstatek na KK, ale neobjevil se jako položka. Bude se těch 100 Kč počítat do splátky KK za leden?
Chtěl bych vynulovat KK splátkou,ale nerad bych k vůli zmíněným 100 Kč platil pak za leden minimálně poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů.

EDIT: mám zůstatek na KK také dle kalkulačky o 100 Kč vyšší ...
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
22. 1. 2022 09:44 Odeslat příspěvek
běžně "nuluju" tak, že tam mám o jednotky tisíc více, takže si tam klidně pošli o stovku víc a neřeš to


Offline - Diskutér Profil 
22. 1. 2022 09:59 Odeslat příspěvek
Při běžném dřívějším provozu KK jsem také přebíjel i o několik tisíc. Tentokrát chci, pokud nebude v únoru nějaká převratná akce na KK, KK jen vynulovat a "přesunou do šupliku". Proto ten dotaz, abych pak na začátku února nemusel 100 Kč přesouvat z KK do jiné banky. Nerad bych po zapomenutí přeplatku na KK platil poplatek za zaslání přeplatku na KK složenkou ve výši 100 Kč za přeplatek na KK ve výši 100 Kč. :-)


Offline - Přeborník Profil 
22. 1. 2022 10:09 Odeslat příspěvek
to se nekomu stalo?


Offline - Trvalý BAN Profil 
22. 1. 2022 11:46 Odeslat příspěvek
Mně se stalo už několikrát, že otravuje infolinka, že je na kreditce přeplatek a chtějí nadiktovat číslo účtu, kam přeplatek pošlou. Jednou to poslali i složenkou, ale bez poplatku myslím.


Offline - Inventář Profil 
22. 1. 2022 12:17 Odeslat příspěvek
Doposud jsem na 2 kreditkách ze 3 udržoval na konci měsíce cca 5000 pro případné nákupy a v plusu jsem býval klidně do poloviny následujícího měsíce, a nikdy mi přeplatek neposlali zpátky a nikdy kvůli tomu netelefonovali. Dokud mají převod z kreditky bez poplatku, je přeplatek snadno řešitelný.


Offline - Inventář Profil 
22. 1. 2022 12:19 Odeslat příspěvek
Mirku, přeplatek tam přece budeš mít tak jako tak, vznikne přece přičtením té odměny až 500 Kč za net platby. Takže tu stovku zbytečně neřeš, když stejně budeš muset nějak "vybrat" tento přeplatek díky odměně.


Offline - Diskutér Profil 
22. 1. 2022 12:55 Odeslat příspěvek
Zase bude nejaka akce, stovka te snad nezabije.


Offline - Diskutér Profil 
22. 1. 2022 17:13 Odeslat příspěvek
minarjo a bojler: poslušně hlásím, že máte recht. :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 1. 2022 17:30 Odeslat příspěvek
@MirekM: Pokud chceš kreditku vynulovat dočista do čista, počkej si, až budeš mít vyúčtovanou KK a pak můžeš celý přeplatek převést z kreditního účtu na BÚ do haléře ... ;-)


Offline - Diskutér Profil 
22. 1. 2022 17:41 Odeslat příspěvek
Pokud myslíš BÚ v HB, tak ten jsem nikdy neměl a SÚ HB mám v měsíční výpovědní době, jak jsem nedávno zde psal. Přeplatek mohu převést pouze do jiné banky.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 1. 2022 17:43 Odeslat příspěvek
To by mělo jít také, aspoň si myslím ...


Offline - Diskutér Profil 
22. 1. 2022 17:59 Odeslat příspěvek
Přeplatky nad úvěrový rámec v tisících Kč jsem již na začátcích měsíců několikrát převáděl do jiných bank bez poplatku s tím, že jsem pak ke konci měsíce KK přebil, abych mohl KK používat do konce měsíce, aniž bych se dostal s čerpáním do úvěrového rámce a platil 50 Kč za rezervaci úvěrových prostředků.
Předpokládám, že to bude fungovat s nulovým poplatkem za rezervaci úvěrových prostředků za únor s odesláním přeplatku nad úvěrový rámec dle lednového výpisu do jiné banky bez čerpání KK v únoru.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 1. 2022 18:09 Odeslat příspěvek
Jasně. Ale moc bych to neoddaloval, nevím, ke kterému datu ti ta výpovědní lhůta končí ... Aby pak HB neřekla, že drobné (např. pod 100) propadají ... :-)


Offline - Diskutér Profil 
22. 1. 2022 19:34 Odeslat příspěvek
Nerozumíme si, ve výpovědi nemám KK, ale SÚ, který je dávno vynulovaný a přeplatek z KK budu v únoru posílat do jiné banky, ne na SÚ HB.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428 ... 632  Další stránka
Stránka 425 z 632 [ Příspěvků: 9469 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies