FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Offline - Diskutér Profil 
2. 7. 2021 10:59 Odeslat příspěvek
Me zase prekvapilo ze uz vcera tam dali vypis z KK za cerven
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
19. 7. 2021 20:58 Odeslat příspěvek
přišel mi prý anonymní dotazník prý od Hello bank od Ipsos <hellobank.vyzkum@mujvyzkum.cz>, prý na 10 min aby mohli poskytovat lepší služby atd. ... tolik podrobných a osobních informací nechtěli ani při sčítání lidu, takže jsem se na to (po delší době) vykašlal. Aby mi dali 1% na kreditce nepotřebují znát velikost mého spodního prádla :-). Jestli to někdo vyplní za 10 min tak je fakt dobrej, člověk už myslí že je konec, ale objeví se zase další level.


Offline - Diskutér Profil 
19. 7. 2021 21:49 Odeslat příspěvek
Já jsem to stihl vyplnit za 10 minut. Některé věci jsem neuvedl, nic mě nevystihovalo. Nějak přehlédli, že jiné banky mají také kreditní karty. Chtějí zjevně zjistit, jaké mají klienty. Asi tápou, kam se vydat dál. Chtějí prý zlepšit zákaznický zážitek. Mně by ho zlepšilo, kdyby všechno fungovalo, jak má. Na to tam ovšem otázka není...


Offline - Trvalý BAN Profil 
20. 7. 2021 08:28 Odeslat příspěvek
V kolik hodin HB odesílá transakce do jiných bank?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 7. 2021 11:21 Odeslat příspěvek
Dnes opět příjemné překvapení. Včera jsem na zkoušku nastavil v RB dnešní platbu na KK Hello a v historii Hello-účtu je platba již připsána s časem 0:00. Člověku se ani nechce věřit...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 7. 2021 16:44 Odeslat příspěvek
Včera zadán příkaz z Hello spořícího účtu na úhradu kreditky. A.... Nic, zatím, jen se odečetly peníze ze spořáku..


Offline - Nadšenec Profil 
26. 7. 2021 18:04 Odeslat příspěvek
mám to stejně s tím Hello spořákem, u nich je to furt loterie, navíc zítra zas odstávka, tak radši splatit všechno dřív...


Online - Inventář Profil 
26. 7. 2021 22:13 Odeslat příspěvek
@MP007:
To není překvapení, na Hello kreditce nejsou u splátek rozlišovány časy připsání, ale vždy jen dny. Čas je tedy 0:00 u splátek kreditky vždy (přesný čas je jen u plateb kartou či u převodů). Tedy i když v reálu došlo k připsání splátky typicky mezi 6-9h ráno (někdy i později dopoledne), tak tam stejně vidíš půlnoc :).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 7. 2021 12:00 Odeslat příspěvek
Rozumím nerozlišování času připsání, ale mne překvapilo, že peníze z RB odešly a téhož dne dopoledne už byly připsané na KK-účtu. Byť hláška o připsání přišla do e-mailu až následující den.


Online - Nadšenec Profil 
27. 7. 2021 12:24 Odeslat příspěvek
Poslední měsíce to tak funguje, ale pořád tomu nevěřím natolik, že bych to pak riskoval :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 7. 2021 11:29 Odeslat příspěvek
Druhý experiment - včera odpoledne jsem současně zadal dvě platby s dnešním datem splatnosti na kreditní účet Hello bank. První platba z BU RB byla již dopoledne připsána, druhá platba z SU Hello se ani ve 12,20 h na KU nezobrazuje. Možná opravdu zaúčtování vnitrobankovní platby trvá Hello déle než externí, i když by to člověk zpravidla očekával naopak.


Offline - Diskutér Profil 
28. 7. 2021 15:26 Odeslat příspěvek
Já to posílám jen přes RB, jestli je 12 hod deadline pro odeslání platby do jiný banky tak za pár hodin je to na kreditkach v hello připsany.
Navic do hellobank běžnýho účtu se peníze pripisou někdy až v 15 neli 16 hod a do 16 hod musí být odeslána platba na kreditky aby se to druhéj den bez záruky připsalo na kreditku.


Online - Mírně pokročilý Profil 
31. 7. 2021 21:01 Odeslat příspěvek
Tak mi HB nepřiznala odměnu z platby kartou na Slevomatu přes CRV!
Všechny ostatní platby v pořádku odměna přiznaná, ale přesně o 2 platby Slevomatu je odměna nižší.

Že by už začali uplatňovat výluku CRV a dobíjení peněženek?
Neví někdo, co má platba Slevomatu za MCC?
Nebo vadí to, že byla ta platba přes CRV?


Offline - Diskutér Profil 
31. 7. 2021 22:08 Odeslat příspěvek
Potvrzují rychlejší připsání splátky na kreditku při poslání z jiné banky (RB). Zkusil jsem a opravdu.


Offline - Diskutér Profil 
31. 7. 2021 23:46 Odeslat příspěvek
@ Kittyhawk
Za platby v normálních obchodech (Tesco, Penny, ...) přes Curve mi bonusy chodí.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 632  Další stránka
Stránka 378 z 632 [ Příspěvků: 9469 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies