FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 5. 2021 09:28 Odeslat příspěvek
yndezit píše
U mně to samé. Zrovna když to potřebuju.
Nejde ta karta přepnout na smsky, jako to bylo dřív?

Včera před polednem jsem to potvrzoval SMSkou...
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
26. 5. 2021 10:30 Odeslat příspěvek
U mne někdy sms, někdy appka, asi jak se to vyspí, ale vybrat si nikde nemůžu :(


Offline - Inventář Profil 
26. 5. 2021 11:56 Odeslat příspěvek
Ne, klient si metodu zabezpečení platební brány fakt vybrat nemůže :). Už jsem to nejen já zde na fóru (v různých místech) zmínil mnohokrát: hlavně záleží na verzi protokolu systému MasterCard ID Check (dříve 3D secure), kterou má implementovanou platební brána daného eshopu (nebo brána prostředníka platby, např. GoPay). Verze 1 je starší a upouští se od ní, ta nabízí typicky hned SMS. Verze 2 nabízí ověření appkou, pokud to je pro danou kartu u vydávající banky nakonfigurované a funkční-při selhání či nefunkčnosti ověření appkou by tato verze měla přejít na SMS, pokud je to v konfiguraci brány povolené. Dost možná existují už i vyšší verze než tyto dvě, tato informace je od už nevím jaké banky stará několik měsíců.
Tedy je logické, že co eShop, to jiná funkčnost, dle nastavení jeho brány (kterou dělá buď banka eshopu, pokud používá řešení od ní, nebo prostředník typu GoPay, pokud to online placení kartou eShop nemá napřímo se svou bankou).


-
26. 5. 2021 12:51 Odeslat příspěvek
Nějaké info i tady:
https://www.hellobank.cz/o-nas/novinky/platby-eshop/


Offline - Inventář Profil 
26. 5. 2021 18:23 Odeslat příspěvek
Já nevím, já byl nucen zkraje přejít na potvrzování 3DS v appce, ale tak poslední měsíc potvrzuji vše (i tam, co předtím v appce) SMS. Podivuji se, ale nezlobím se. :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 6. 2021 08:10 Odeslat příspěvek
Už hodinu nejede IB ani SB, nejedou ani www stránky. Hello byla napadena hackery ?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 6. 2021 08:20 Odeslat příspěvek
Teď jsem se normálně přihlásil do SB a poslal pryč úroky.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 6. 2021 08:47 Odeslat příspěvek
No nevím, mně taky nejde ani jedno.


Online - Inventář Profil 
1. 6. 2021 08:58 Odeslat příspěvek
Mě teď v 9:56 normálně funguje IB i SB, asi se jednalo o nějaký krátkodobý výpadek.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 6. 2021 08:59 Odeslat příspěvek
Převedl jsem si úrok ze spořáku na BÚ. Obojí u HB. V 0736 jsem se přihlašoval. Naprosto v pohodě.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 6. 2021 09:38 Odeslat příspěvek
V pohodě to fakt není, nejde ani potvrzení platby kartou v aplikaci.


Offline - Návštěvník Profil 
1. 6. 2021 10:05 Odeslat příspěvek
Mně se od rána ještě přihlásit nepodařilo. Zkoušel jsem teda jen ve SB.


Offline - Diskutér Profil 
1. 6. 2021 10:09 Odeslat příspěvek
Sice to má trošku pomalejší reakce ale SB normálně funguje.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 6. 2021 10:59 Odeslat příspěvek
Taky hlasim problem, od rana v mobilu problem se tam dostat, slepice na infolince zadny problem nezaznamenali a vse jim prej funguje. Sem zvedavej co vyjede na vypisech z KK.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 6. 2021 16:23 Odeslat příspěvek
minarjo píše
@bodyczech:
Tvá úvaha nebude správná, protože Curve nikdy MCC kód nemění, předává ho stejný. Tedy pokud u nějaké samoobslužné pumpy Benzina je MCC nespadající do odměn, je pak jedno zda zaplatíš přímo či přes Curve.
Mimochodem jak jsi zjistil že jde o MCC 8999? Vždyť Curve ani Hello ten MCC nikde neukazují, ne?

Tak se měsíc sešel s měsícem a heleme se, přímá platba KK HB! bez Curve tentokrát prošla s odměnou u stejné automatické Benziny, jak jsem ze zvědavosti avizoval minulý měsíc. Zřejmě máš pravdu, že platba přes CRV nemění MCC, ale pak v tom mají u HB! ještě větší guláš než si myslíme...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378 ... 632  Další stránka
Stránka 375 z 632 [ Příspěvků: 9469 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies