FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Offline - Inventář Profil 
1. 6. 2021 17:25 Odeslat příspěvek
@bodyczech:
Buď chyba HB, nebo ta benzínka (jejich terminál) MCC mezitím změnil. Nic divného, třeba dobití Revolutu už mělo snad tři různé MCC, mění se to u Revolutu jako ponožky :).
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
2. 6. 2021 04:27 Odeslat příspěvek
Tak buď už nejsou za výběr z atm přes CRV odměny, nebo je to tím, že GBiT této transakce proběhl jinak než GBiTy nákupů - jako storno transakce.


Offline - Trvalý BAN Profil 
2. 6. 2021 04:33 Odeslat příspěvek
https://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?f=316&t=1258394&p=12890207


Offline - Inventář Profil 
2. 6. 2021 06:11 Odeslat příspěvek
Jj, sorry, to jsem přehlédl, jak jsem měl CRV zablokovanou. A neměl bys používat tolik nicků, kdo se v tom pak má vyznat. :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 6. 2021 17:23 Odeslat příspěvek
Sms, pro přihlášení, mi přijde po 20minutách.
Je to jen u mě, nebo to je standart.


Offline - Inventář Profil 
2. 6. 2021 17:25 Odeslat příspěvek
Občas se to stane každému. Zkus později (ideálně ve chvíli, kdy ty zpožděné SMS začnou chodit). A pro klid nervů doporučuji využívat více mobilní aplikaci s přihlášením přes otisk, to je v klidu.


Naposledy upravil minarjo dne 2. 6. 2021 17:31, celkově upraveno 1


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 6. 2021 17:30 Odeslat příspěvek
Díky za reakci.
Přišly dvě, tak jsem to zkusil znovu a zase nic.


Offline - Nadšenec Profil 
7. 6. 2021 14:15 Odeslat příspěvek
bufalobil1 píše
A1rh- píše
cz01: přišla mi dnes stejná nabídka na 10% z převedené částky, max 500 Kč. Myslím tu byla stejná již před časem.
Pokud by ten převod nezačali hned úročit, tak převést 5k samozřejmě není problém. Tak si říkám kde je háček?

Jo taky jsem to tak udělal, převedl 5k navíc a pak převedu. Přijde mi to spolehlivější, než využít splacení před koncem měsíce.


Taky mi to přišlo. Mám uvěrový limit 50 tis na kartě mám 57 tis stačí poslat těch 5?[/quote]

Odpovím si sám. Ano stačilo poslat SVÝCH 5000 Kč, které jsem měl na kartě tzv. přeplaceno zpět na běžný účet u jiné banky a inkasoval jsem za to odměnu 500 Kč. :D


Offline - Diskutér Profil 
14. 6. 2021 16:09 Odeslat příspěvek
Přišel mi email na jednu kreditku za platbu v červenci za 2500 Kč bonus zpět 500 Kč. Buďto restaurace jako loni, pak benzinka, a nebo stavebniny. Letos asi ve stavebninách budu nakupovat.
Přišlo někomu něco podobnyho? Jsem zvědavěj jestli i na druhý kreditce to bude fungovat. Naštěstí mám nákupy na 2 chaty tak mě to tak trápit nebude.


Online - Inventář Profil 
14. 6. 2021 16:17 Odeslat příspěvek
Kreditky HB mám dvě a tato nabídka mi k ani jedné nepřišla. Podobné bonusové nabídky mi už více jak rok nechodí, asi to bude tím, že obě kreditky každý měsíc maximálně vytěžuji (bonus 150Kč) a splácím je před koncm měsíce.


Offline - Nadšenec Profil 
14. 6. 2021 16:23 Odeslat příspěvek
To, že ti nabídky nechodí rozhodně není max vytěžením a splacením před koncem měsíce! To zde dělají úplně všichni! :lol:


Offline - Nadšenec Profil 
14. 6. 2021 17:57 Odeslat příspěvek
Taky mi to přišlo. Tentokrát na druhou alza kreditku. Předtím mi přišlo 500 Kč na převod z originální kreditky.


Offline - Diskutér Profil 
15. 6. 2021 16:22 Odeslat příspěvek
přišlo mi to na KK Moto, čerpám každý měsíc max. bonus 1 platbou. To už se hodí založit Tankkartu benziny a nabít si ji, pokud by to někdo nevyčerpal normálně.


Offline - Nadšenec Profil 
15. 6. 2021 17:38 Odeslat příspěvek
Mne to prislo na kreditku, kterou vubec nepouzivam. Na druhou, kterou pouziju trikrat do roka, mi to neprislo.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 6. 2021 08:29 Odeslat příspěvek
U HB opet nefunkcni platby po netu, jen neskace chyba v aplikaci, ale chodi email:

Technická chyba při provádění platby

Vážený kliente,
Omlouváme se, ale nastala chyba při platbě. Zkuste to prosím znovu.

Kdyby Vás zajímalo ještě cokoli jiného, ozvěte se nám. A mějte se hezky!

Tým Hello plateb
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379 ... 632  Další stránka
Stránka 376 z 632 [ Příspěvků: 9469 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies