FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 8. 2021 05:33 Odeslat příspěvek
Ano, mě také přišly odměny za všechny ostatní běžné nákupy v obchodech i na netu přes CRV.
Pouze 2 platby přes CRV na Slevomat ve dnech 14.7. a 25.7. odměnu nevygenerovaly. Nevím proč.
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
1. 8. 2021 06:12 Odeslat příspěvek
Asi MCC kod.


Offline - Inventář Profil 
1. 8. 2021 07:59 Odeslat příspěvek
Ano, někdo už to snad zde či jinde zmiňoval, možná i u jiné kreditky, že Slevomat je bez odměny (nejspíš tedy kvůli MCC), Curve s tím nebude mít co dělat. Já nedostal za červenec u Hello bank odměnu jen za přímou Twisto platbu, ten MCC (snad stále 6012) je ve výluce už déle a Twisto brána má něj přešla, no (jen jsem to zkusil na jedné menší platbě a tedy platí jak jsem si myslel, že u HB tedy Twisto už také není použitelné, fakt snad už jen u ČS).


Offline - Nadšenec Profil 
2. 8. 2021 08:09 Odeslat příspěvek
S tím slevomatem jsem měl problém u crypto com karty, taky neuznala cashback, takže je opravdu možné, že slevomat má nějaký "zvláštní" MCC, který se jim nelíbí


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 8. 2021 17:40 Odeslat příspěvek
Lafayette16 píše
Potvrzují rychlejší připsání splátky na kreditku při poslání z jiné banky (RB). Zkusil jsem a opravdu.

Již několik měsíců platím KK třetí den před koncem měsíce, někdy po obědě. Takže teď 29.7.
30.7. ráno SMS, že Hello banka splátku kreditu přijala.

Ještě ty okamžité platby by to chtělo :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 8. 2021 19:28 Odeslat příspěvek
Netušíte někdo jak pomocí HB KK zaplatit přes bránu Gopay. Nějak jsem doufal že už to opraví, ale Gopay vypíše chybu komunikace s bankou, následně přijde od banky žádost aŤ potvrdím v aplikaci což provedu a aplikace pak vyhlásí chybu. Děs.


Offline - Trvalý BAN Profil 
24. 8. 2021 09:31 Odeslat příspěvek
Pres Curve to fungovat bude.
www.curve.app



Naposledy upravil Rop dne 24. 8. 2021 18:25, celkově upraveno 1

Refferal i uživatel odstraněn.



Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 8. 2021 10:27 Odeslat příspěvek
Jo to zkusím dneska večer. Už jsem si HB co Curve přidal. Na podpoře Gopay stále tvrdí, že chyba není u nich, ale normálně jsem HB KK zaplatil přes net když jsem ji registroval do Curve. Ověření přes aplikaci bez problémů. Takže podle mě chyba je jednoznačně v Gopay, akorát to nechtějí přiznat.


Offline - VIP uživatel Profil 
30. 8. 2021 20:16 Odeslat příspěvek
Dnes prekvapili s rychlosti pripsani splatky Hello kreditky!

Dnes dopoledne (v 10:00) jsem poslal splatku (z FIO) a bal jsem se, aby se to stihlo do zitrka pripsat, ale uz dnes odpoledne to bylo pripsane v Hello bank na kreditce.
Zda se, ze uz je to v posledni dobe cim dal casteji pripisovane rychle a ta rychlost se take zlepsuje (1 den misto 2 dnu).


Offline - Inventář Profil 
30. 8. 2021 20:21 Odeslat příspěvek
Stejnou zkušenost mám z minulého týdne, dopoledne zaplaceno z ČSOB, odpoledne připsáno na kreditním účtu HB.


Offline - Diskutér Profil 
30. 8. 2021 20:51 Odeslat příspěvek
Z jiné banky je to téměř okamžitě.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 8. 2021 20:53 Odeslat příspěvek
Splátka kreditky z jiné banky je možná rychlá.
Ale odeslané peníze z účtu HB dnes v 07.00 stále nejsou připsány (21.52).


Offline - Nadšenec Profil 
30. 8. 2021 20:54 Odeslat příspěvek
Mně to udělalo min. týden i z Hello účtu během jednoho dne, odesláno v 11:52 a večer připsán


Offline - Diskutér Profil 
30. 8. 2021 21:52 Odeslat příspěvek
Platba zadana vcera s dnesni splatnosti z uctu HB dosud nepripsana


Offline - Inventář Profil 
31. 8. 2021 04:24 Odeslat příspěvek
Že vás to takhle baví řešit to na poslední chvíli. Já si na poslední týden v měsíci vyměním v peněžence kreditku a klid.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382 ... 632  Další stránka
Stránka 379 z 632 [ Příspěvků: 9469 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies