FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Offline - Diskutér Profil 
15. 11. 2022 08:53 Odeslat příspěvek
milos: no ja ho nepodepisu,nemam jak.nemuzu ho vytisknout A nemam digitalni podpis.

Mimochodem nevi nekdo ,kde si nechat udelat radny digi podpis? overeny? na czech pointu?,neco sem nasel i na webu,ale nevim jestli to je certifikovane.-)
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
15. 11. 2022 09:01 Odeslat příspěvek
@mojmax: Dříve šel ten úvěr splatit předčasně, takže na tom šlo díky té počáteční slevě i vydělalat. Teď už mají podmínku, že ke dni 20.2.2023 musí zůstat dlužná částka ve výši minimálně 2000Kč.

@marvy: Musel by sis zřídit elektronický podpis. Lze ho zřídit například na poště za 400Kč/rok https://www.postsignum.cz/certifikaty.html


Naposledy upravil Milos dne 15. 11. 2022 09:10, celkově upraveno 1


Offline - Poslední varování Profil 
15. 11. 2022 09:08 Odeslat příspěvek
Milos píše
Ke zrušení účtu či KK by mělo stačit vyplnit ten jejich formulář, podepsat, naskenovat a poslat jim ho přes IB.

U toho skenovani (poslat emailem, nahrat nekde do IB), musi to vubec druha strana akceptovat? A nebo muze vyzadovat pouze postou? Myslim tim presne tyto pripady, tak to vytisknu, trochu pomackam, podepisu papir a pak sup znova skenuju a poslu elektronicky (email, IB apod) :)


Offline - Administrátor Profil 
15. 11. 2022 09:16 Odeslat příspěvek
Podle obchodních podmínek musí být výpověď písemná. Dle obchodních podmínek je možné doručovat poštou, e-mailem, přes elektronické bankovnictví.
Takže ano, e-mail musí akceptovat. Samozřejmě, pokud to je ten e-mail, který je u nich nahlášený.


Offline - Inventář Profil 
15. 11. 2022 12:17 Odeslat příspěvek
marvy píše
milos: no ja ho nepodepisu,nemam jak.nemuzu ho vytisknout A nemam digitalni podpis.

Mimochodem nevi nekdo ,kde si nechat udelat radny digi podpis? overeny? na czech pointu?,neco sem nasel i na webu,ale nevim jestli to je certifikovane.-)


marvy, Skenovat/fotit můžeš? Naskenovaný/nafocený podpis lze pak na PC vložit do formuláře, případně pak celý dokument "přetisknout" do pdf a ještě jsem se nesetkal, že by mi to někde nevzali.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 11. 2022 14:41 Odeslat příspěvek
Chci se zeptat když jste rusily účet, debetní kartu a spořící účet posílali jste to každou žádost zvlášť přes banking kdy se žádost jen vytiskla podepsala a naskenovala? Mají s tím nějaký problém, že ať si žádost opravím a vlastnoručně podepíšu to jsem udělál jen jsem do jedné žádosti zaskrt že chci zrušit účet, kartu, spořící tak nevím se jim nelíbí.


Offline - Inventář Profil 
15. 11. 2022 14:50 Odeslat příspěvek
Já takto rušil jen jednu věc. A to ti neuvedli, co konkrétního chtějí opravit?


Offline - Diskutér Profil 
15. 11. 2022 14:54 Odeslat příspěvek
drkarel: existuji apky scan na mobil..zkusim pres ty.fotit muzu telefenem ano.-))


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 11. 2022 14:55 Odeslat příspěvek
Ne ale budu tam muset zavolat. Napsali tohle Abychom mohli vyřešit Váš požadavek, zašlete nám prosím správně vyplněnou a vlastnoručně podepsanou žádost na zrušení účtu.


Offline - Přeborník Profil 
15. 11. 2022 15:04 Odeslat příspěvek
marvy píše
drkarel: existuji apky scan na mobil..zkusim pres ty.fotit muzu telefenem ano.-))


OT, pouzivam https://play.google.com/store/apps/deta ... l=en&gl=US
zkousel jsem ruzne apky, tahke je pro mne nejlepsi


Offline - Diskutér Profil 
17. 11. 2022 17:21 Odeslat příspěvek
Slavo dik,ja uz kdysi mel nejakou jeste na starem mobilu.-) vyzkusim


Offline - Inventář Profil 
18. 11. 2022 15:27 Odeslat příspěvek
HB si hraje na Tři oříšky pro Popelku :-) První oříšek:

Přílohy

HB-první oříšek.gif
HB-první oříšek.gif
[ 83.21 | Zobrazeno 93 krát ]




Offline - Nadšenec Profil 
18. 11. 2022 18:25 Odeslat příspěvek
Kde to je ? Nebo je to e-mail ?


Offline - Nadšenec Profil 
18. 11. 2022 19:19 Odeslat příspěvek
Tato informace je i na Facebooku Hello bank https://www.facebook.com/HellobankCR/


Offline - Inventář Profil 
18. 11. 2022 21:18 Odeslat příspěvek
Mě to přišlo emailem.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501 ... 632  Další stránka
Stránka 498 z 632 [ Příspěvků: 9469 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies