FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Hello bank!

Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 3. 2021 14:19 Odeslat příspěvek
__Pavel píše
Od zítřka.

Na Aliexpressu jsem s ní právě zaplatil...
Poslední příspěvek

11. 3. 2021 12:06 Odeslat příspěvek
Tak včera šlo sice s kreditkou zaplatit na Aliexpressu, dnes s ní nejde zaplatit přes PayPal, na Alze a u CZC...
Jejich ajťáci to zas spravili jak svině pytel.

Omlouváme se, některým z vás nebudou momentálně fungovat platby a zobrazovat se kreditní karta.
Na odstranění problému intenzivně pracujeme.

Offline - Nadšenec Profil 
11. 3. 2021 12:15 Odeslat příspěvek
No tak mně už nejde ani přihlásit do aplikace.

11. 3. 2021 12:32 Odeslat příspěvek
Internal Server Error.
Omlouváme se, něco se rozbilo.

Tak dík.

11. 3. 2021 12:33 Odeslat příspěvek
Jo, nejde mi to už od rána. SB hlásí "Internal server error" a "Omlouváme se, něco se rozbilo, na odstranění intenzivně pracujeme.". IB jede, ale chci poslat platbu a "NĚCO SE POKAZILO Omlouváme se, došlo k chybě. Zkuste to prosím znovu. General reason for rejecting the payment." Platit kartou mi ráno šlo (přes Curve) a GBIT z HB taky (vratku vidím).

Offline - Diskutér Profil 
16. 3. 2021 20:46 Odeslat příspěvek
Je to porod pise me to taky v appce dnes vecer 16.03. v 19:40 neco se pokazilo nebo error chyba cislo neco :(
Zkusil jsem hned dve karty od Hello ani jednou se neda zaplatit :(
na rohlik cz, zvladla to az CSOB kreditka

16. 3. 2021 21:01 Odeslat příspěvek
Mě teď v 19:58 aplikace normálně funguje a fungovala i dopoledne. A dopoledne mi fungoval i GBIT na Hello kartu. Takže problém je možná jen u tebe.

23. 3. 2021 22:48 Odeslat příspěvek
Dnes mi přišel e-mail, že se mění rozsah krytí, plnění a cena pojištění kreditních karet:

Dobrý den, pane XXX,
jsme rádi, že uvažujete zodpovědně a ke své Hello kreditce máte sjednáno pojištění schopnosti splácet.
Rádi bychom Vás informovali, že s účinností od 1. 5. 2021 vylepšujeme podmínky pojištění schopnosti splácet u pojistných smluv č. C 001/97, č. CDR 001/2000, č. CDR 001/2001, č. CA 1/2004, č. CA 1/2005, č. CAR 1/2005, č. CAR 1/2007, č. CA 1/2008 a č. GOLD 1/2012.

Přišlo mi to divné, žádné pojištění kreditní karty jsem neměl a nikdy neplatil, tak jsem se schválně podíval do IB a zjistil, že u jedné kreditní karty mám aktivovaný soubor pojištění STANDARD. Obratem jsem tedy napsal do banky, aby mi pojištění zrušili, že jsem si nikdy takové pjištění neaktivoval.

23. 3. 2021 23:01 Odeslat příspěvek
hádám, že ho máš od založení automaticky aktivované, ani o tom nevíš. Taky mi ho myslím na KK Moto bez ptaní aktivovali. Zřejmě splácíš před koncem měsíce, jinak bys to na výpisu měl poznat. Platí se nějaké procento z půjčené částky, pokud se nepletu.

23. 3. 2021 23:24 Odeslat příspěvek
Přesně, pojištění schopnosti splácet je sjednáno automaticky jako výchozí nastavení, u mě to byl třeba soubor pojištění Master (automaticky sjednáno na pobočce elektro Euronics, ani to nešlo odmítnout). Ale je to fuk, pojistné se platí jen z dlužné částky z vystaveného měsíčního výpisu, tedy když dlužná částka je nulová (splaceno před koncem měsíce), je i pojistné nulové a ani jeho existence není pak z výpisu poznat. Není důvod to tedy řešit.

Offline - Inventář Profil 
24. 3. 2021 04:34 Odeslat příspěvek
No, myslím, že nesjednat to v posledních letech ani nešlo, jen rušit. Mně nic zatím nepřišlo. Ale u manželky jsme opakovaně rušili přes člověka, co s ní kartu sjednával, ale v IB to svítí furt a e-mail přišel (i když se ten člověk dušoval, že pojištění rušil). Vzhledem k tomu, že se za to nic neplatí, když se nečerpá, tak jsem to vzdal. Korespondenci mám uloženou, takže to kdyžtak budu reklamovat, až něco naúčtují.

1. 4. 2021 09:45 Odeslat příspěvek
Pro "fanoušky" zdvojených vratek na Hello kreditce od Curve mám "dobrou" zprávu: Hello opět nezklamala, ze tří gbit zadaných z Hello kk jinam kolem půl jedné v noci už jsou teď dopoledne v Hello vráceny v nezaúčtované podobě hned dvě dvakrát :D. Tak snad mazání nezaúčtovaných duplikátů bude u Hello opět rychlejší tak jako v březnu (tedy cca týden a ne měsíc jako předtím), uvidíme.

Offline - Inventář Profil 
1. 4. 2021 10:07 Odeslat příspěvek
Zdvojené GBiTy mám pravidelně všechny, ale přijde mi, že už je teď poměrně rychle mažou, v době zaúčtování (po 2 dnech), už jsem je tam neměl.

1. 4. 2021 10:22 Odeslat příspěvek
nevíte někdo, jeslti má hello kreditka něco jako max počet transakcí za den? Udělal jsem 15 transakcí na hello kk (většina gbit crv kartou) a další transakce (taky gbit) už neprojde.

Díky

1. 4. 2021 10:58 Odeslat příspěvek
Dotaz pro držitele mototechna karty - dostali jste bonus za tankování? Já měl jenom jedno v posledním měsíci a nic jsem nedostal.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371 ... 376  Další stránka
Stránka 368 z 376 [ Příspěvků: 5639 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies