FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Offline - Inventář Profil 
4. 8. 2017 16:05 Odeslat příspěvek
Asi "opakování matka moudrosti" ;-).
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 9. 2017 09:42 Odeslat příspěvek
Přišla někomu z Vás nabídka na testování jejich účtu (IB a mobilní aplikace)?
Máte bližší představu, v čem to spočívá (jako chápu co je testování, ale znamená to, že testovačům založí standardní účet předem)? Nebo třeba máte zkušenost s testováním odjinud - někdo tu psával, že testoval pro ČS a mám pocit, že i pro mBank, tak by mě zajímalo třeba jak intenzivní testování vyžadovali, jaké výhody/nevýhody z toho plynuly atd.


Offline - Diskutér Profil 
1. 9. 2017 10:27 Odeslat příspěvek
testoval jsem u UCB nové IB, spustili mi to dřív, nic extra nevyžadovali, krom komentů, které stejně nevzali v potaz


Offline - Návštěvník Profil 
3. 9. 2017 12:55 Odeslat příspěvek
Delitzsch píše
Minimálně ze začátku by mohli něco zajímavého nabídnout. Chtějí mít BÚ a SÚ. Třeba úrok, bonus, kurzy, cokoliv by bylo fajn. Bez toho by asi vůbec nikoho nezaujali.

Můžeme si zahlasovat, jaká odměna nám nejvíc vyhovuje. :D
https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim-produktum-a-sluzbam-3/ocekavate-za-aktivni-vyuzivani-sluzeb-hello-bank-odmenu-8329


Offline - Diskutér Profil 
15. 10. 2017 09:05 Odeslat příspěvek
Hello bank je tady! Vedení, příchozí a odchozí trasakce zdarma. V měsíci 3 výběry debetní kartou z ATM v ČR zdarma, pak 30,- Kč, výběry v zahraničí za 125,- Kč. Platby kartou v jiné měně kurzem asociace, podle podmínek existuje výhledově možnost s až 3% přirážkou ke kurzu asociace (aktuálně zřejmě bez přirážky). Příchozí SEPA platba zdarma, odchozí za 80,- Kč. Účty pouze v CZK. Kurz 15.10. EUR prodej 26,41 Kč. Úrok na běžném i spořícím účtu 0,3 p.a.


Offline - Návštěvník Profil 
15. 10. 2017 09:11 Odeslat příspěvek
To je solidni. Koukam, ze kreditky Cetelemu uz v IB jsou.
https://www.hellobank.cz


-
15. 10. 2017 09:28 Odeslat příspěvek
Na to IB si budu muset trochu zvykat.. Aplikace zatím bohužel není.


Offline - Návštěvník Profil 
15. 10. 2017 10:24 Odeslat příspěvek
Jde se vam vsem prihlasit do IB? Me to jde, ale pribuznym ne, pise jim to: nespravna kombinace prihlasovacich udaju". Udaje zadavaji stejne jako do Cetelemu.


-
15. 10. 2017 10:48 Odeslat příspěvek
Po mě to chtělo akorát změnu hesla, pak vše OK.


Offline - Návštěvník Profil 
15. 10. 2017 11:14 Odeslat příspěvek
Tak Hello Bank pro mě velké zklamání...jejich účet rozhodně není díra do světa...porovnám-li to s Bankou Creditas jako posledním nováčkem, tak vyhrává Creditas...
Rozdíly:
Creditas...5xvýběr zdarma v ČR, poté 20 Kč / HB!...3xvýběr zdarma, poté 30 Kč
Creditas....SEPA odchozí 50 Kč / HB!...80 Kč
Creditas....výběr z bankomatu v cizině 30 Kč / HB!...125 Kč
HB! zatím vyhrává pouze u platby kartou u obchodníka v jiné měně, kde je "zatím" kurz asociace, ale zadní vrátka si nechali.
Výběr kartou v cizině = 50€....Creditas 1337,45 Kč, HB! 1419 Kč (Equa 1328,75 Kč, UCB 1329,05 Kč).....při 300€.....Creditas 7874,70 Kč, HB! 7889 Kč, Equa 7927,50 Kč, UCB 7974,30 Kč....jak je vidět, výběr se vyplatí jen u vyšších částek výběru.

Úrok na SÚ....Equa 0,8% do 200tis. (buď příjem 10tis. nebo 3 platby kartou), Creditas 0,3%, AirB...1% (5 plateb kartou) do 250tis. + 1% na BÚ do 100tis.

Nic super jsem tedy v sazebníku HB! nenašel...někdo ano?


Offline - Diskutér Profil 
15. 10. 2017 11:41 Odeslat příspěvek
Nenašel jsem v IB záložku na změnu odměny. To půjde měnit jen telefonicky nebo je to příprava na brzkou změnu?


Offline - Diskutér Profil 
15. 10. 2017 12:42 Odeslat příspěvek
Věřil jsem, že konečně půjde snáze odlišit 2 kreditky, které u nich mám (zel. Cetelem a černou E.ON). Jde mi přejmenovat kredit, ale už ne kreditky (točí se kolečko a nic)! Snad to bude jen dočasná chyba!
Za mě navíc poněkud schizofrenní dělení na kredit (úvěr) a kreditku (kartu). Ale asi to zapadá do koncepce bankovnictví: účty, karty..

Na úvodní stránce v přehledu transakcí nelze (na první pohled) rozlišit, z které karty bylo hrazeno!! Tohle je fakt velké mínus! :'-(


Offline - Přeborník Profil 
15. 10. 2017 13:10 Odeslat příspěvek
Konečně nějaká banka, kde je po přihlášení vidět seznam všech transakcí? Většina to buď vůbec neukazuje, nebo ukazuje jen hlavní běžný účet; mít tam i transakce kreditkami je výborné.

(Ale poznat konkrétní produkt by mělo jít, s tím samozřejmě souhlasím.)


Offline - Inventář Profil 
15. 10. 2017 13:20 Odeslat příspěvek
Taki píše
Nenašel jsem v IB záložku na změnu odměny. To půjde měnit jen telefonicky nebo je to příprava na brzkou změnu?
Po rozkliknutí kreditního účtu možnost volby typu odměny hned vidím...
Obrázek
ROlda78 píše
Za mě navíc poněkud schizofrenní dělení na kredit (úvěr) a kreditku (kartu). Ale asi to zapadá do koncepce bankovnictví: účty, karty

Tak snad každá banka, která poskytuje oba produkty (současně kreditní kartu a spotřebitelské úvěry) je nějak rozlišuje? Pak by to byl docela zajímavý mišmaš, ale zatím se mi to zdá docela pochopitelné - "Hello kredit" = kreditní karta (resp. lépe řečeno úvěrový účet, který lze kreditní kartou čerpat) a pak produktové nabídce pak ještě akorát vidím další úvěrové produkty: "Hello půjčka" a nákup na splátky - "Hello nákupy"... https://www.hellobank.cz/content/dam/da ... /Produktová%20nabídka/Produktova%20nabidka.pdf


Offline - Diskutér Profil 
15. 10. 2017 13:23 Odeslat příspěvek
Upřesnění ke kurzům plateb debetní kartou v cizích měnách. Cituji z webu banky: "Při karetních transakcích uskutečněných v cizí měně použijeme pro přepočet na české koruny směnný kurz stanovený karetní asociací Mastercard ke dni zúčtování platební transakce. Ke stanovenému kurzu účtujeme kurzovou přirážku ve výši 2 %."


Naposledy upravil Delitzsch dne 15. 10. 2017 13:36, celkově upraveno 2
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 632  Další stránka
Stránka 5 z 632 [ Příspěvků: 9469 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies