FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Hello bank!

Offline - Diskutér Profil 
16. 1. 2020 17:18 Odeslat příspěvek
blackwork píše
Proč mi nejde změnit PIN v bankomatu u Mechny? To musí být origo od Hello?

Netuším. Já PIN normálně změnil. Zadáváš tam správný původní PIN? Možná zkus bankomat jiné banky, než jsi zkoušel. (Já měnil ve spořce.)
Poslední příspěvek

16. 1. 2020 17:26 Odeslat příspěvek
To je zase diagnóza tady. Pozor na prasknutí cévky :!

16. 1. 2020 17:28 Odeslat příspěvek
Delitzsch:
Nevím co konkrétně pro toto fórum udělali testeři. Za to, že to fórum je nyní ve stavu v jakém je může především HB, že vůbec dovolili něco takového spustit.
S HB neustále nespokojený nejsem i když vidím na této bance docela dost nedostatků. Patřím ale mezi lidí kteří nedokážou vychvalovat různé nedostatky, problémy, chyby atp. a to co vidí jako nechvályhodné a to jen proto aby kritikou někoho kdo to vidí jinak neurazit. Ano klientem HB prozatím zůstávám, ale nyní už delší dobu bez aktivity a jen do počtu. Po tom co snížili úroky na SÚ jsem peníze přesunul jinam ke konkurenci kde nabízejí větší úrok a v HB nyní pouze sledují dění. Prozatím nemám důvod abych svojí bankovní aktivitu zase přesunul do HB.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 1. 2020 19:44 Odeslat příspěvek
vlazy píše
Delitzsch:
Nevím co konkrétně pro toto fórum udělali testeři. Za to, že to fórum je nyní ve stavu v jakém je může především HB, že vůbec dovolili něco takového spustit.
S HB neustále nespokojený nejsem i když vidím na této bance docela dost nedostatků. Patřím ale mezi lidí kteří nedokážou vychvalovat různé nedostatky, problémy, chyby atp. a to co vidí jako nechvályhodné a to jen proto aby kritikou někoho kdo to vidí jinak neurazit. Ano klientem HB prozatím zůstávám, ale nyní už delší dobu bez aktivity a jen do počtu. Po tom co snížili úroky na SÚ jsem peníze přesunul jinam ke konkurenci kde nabízejí větší úrok a v HB nyní pouze sledují dění. Prozatím nemám důvod abych svojí bankovní aktivitu zase přesunul do HB.

Snizili uroky na SU? 1,5% je porad a u HB nikdy nebylo vic.

Online - Návštěvník Profil 
16. 1. 2020 20:13 Odeslat příspěvek
Ja bych se forem nestresoval, dokud bude karta bez poplatku a MC kurzy :)

Offline - Návštěvník Profil 
16. 1. 2020 22:43 Odeslat příspěvek
Nevím, jestli jste vy kolenovrti hrdlící se o každý haléř nešlápli s tou Mototechna kartou do houna... Protože hnusná fosilní paliva co nevidět skončí a na skvělé perspektivní svět zachránivší elektromobily se 4% slevička na palivo vztahovat nebude :D .

16. 1. 2020 23:10 Odeslat příspěvek
To víš že jo. Voni nejsou postavený nabíjecí centra a při těch pár kusech jsou všechny vobsazeny a není kde doplňovat šťávu. Takový poznatky maj Holanďani co nákupy silné dotujou po 1 roce. 120 tisíc aut a není kde dobíjet. A to je nejhusteji obydlena země. Stejně to bude max 10 procent vozovyho parku do roku 2030, takže asi tak.

Naposledy upravil audiobullys dne 17. 1. 2020 12:24, celkově upraveno 1

17. 1. 2020 00:07 Odeslat příspěvek
Matlal píše
Snizili uroky na SU? 1,5% je porad a u HB nikdy nebylo vic.
Ano, máš pravdu. Měl jsem spíše na mysli, že konkurence nabídla větší úroky a HB na to nijak nereagovala.

17. 1. 2020 20:00 Odeslat příspěvek
k Mototechna KK...Chapu spravne, ze ted, kdyz prijdu do AAA, tak mi "musi" vyhovet a o kartu pozadat bez toho, abych tam neco koupil?

17. 1. 2020 20:04 Odeslat příspěvek
Mělo by to tak být, pokud máš jen jednu KK HB.

17. 1. 2020 20:06 Odeslat příspěvek
slavo963 píše
k Mototechna KK...Chapu spravne, ze ted, kdyz prijdu do AAA, tak mi "musi" vyhovet a o kartu pozadat bez toho, abych tam neco koupil?
je to tak, musí to zadat do systému a klasický schv. proces (a plus platí to, co píše Drkatel)

18. 1. 2020 08:34 Odeslat příspěvek
Diky.
Prochazi ted nekdo tim procesem, systemy v AAA funguji?

20. 1. 2020 07:21 Odeslat příspěvek
Ahoj,

dovolte mi 2 dotazy:
1) plati stale, ze kdyz kreditku od Hello bank splatim do konce mesice, tak neplatim poplatek 50 Kc?
2) nevite, jestli toto funguje i u Sikovne karty od Home Creditu?

Diky.

20. 1. 2020 08:33 Odeslat příspěvek
ano
ne

20. 1. 2020 13:33 Odeslat příspěvek
Diky. Skoda, ze KK Mototoechna je pouze pri nakupu auta. Jinak bych bral ji.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234 ... 248  Další stránka
Stránka 231 z 248 [ Příspěvků: 3710 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies