FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Hello bank!

Offline - Nadšenec Profil 
1. 10. 2020 22:08 Odeslat příspěvek
To bude spíš s dvojnásobným úrokem než s bonusem. :D
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 10. 2020 11:58 Odeslat příspěvek
Ono je tezke, k cemu je ta karta pak dobra.

Hotely s ni bookovat nejde, jak nema MOTO, a na cestovani neembossovana karta taky moc neni. Na nakupy na Amazonu, asi?

Kdybych ji nemel vsude zapamatovanou, tak uz jsem ji zrusil, ale komu se chce obchazet vsechny eshopy?

Offline - Diskutér Profil 
2. 10. 2020 12:38 Odeslat příspěvek
Proč by neembosovaná karta nebyla vhodná na cestování?
Zrovna nedávno jsem ji provětral při týdenním pobytu v Itálii a ani jednou se nestalo, že by ji nějaký terminál odmítl. I všechny mýtné brány jí bez problémů akceptovaly. Jen škoda, že neumí GooglePay.
Naopak, díky svým kurzům je velice vhodná na cestování.

2. 10. 2020 14:06 Odeslat příspěvek
Tak bonus 500 Kč na druhý kartě se překvapivě připsal až tendle měsíc. To maj jediný štěstí. Platba byla právě 27.8.

Navic na první kartě platba za ubytování na airbnb byl bonus vyplacen, taky to bylo 27.8. navíc pozdě večer.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 10. 2020 14:47 Odeslat příspěvek
Taky mi tento měsíc dodatečně připsali bonus 24Kč za jeden oběd v restauraci placený ke konci srpna :-)

2. 10. 2020 18:55 Odeslat příspěvek
Úrok za platbu jiné finanční instituci (dobití účtu kartou) při nevyrovnání zůstatku před koncem měsíce už banka účtuje. Není žádná odměna a je úrok počítaný od zaúčtování transakce. Platba sice byla provedena před účinností nových podmínek, ale k zaúčtování došlo později. Skutečně změnu provedli k 23.9.

2. 10. 2020 19:09 Odeslat příspěvek
Revolut?

2. 10. 2020 19:28 Odeslat příspěvek
Stejná služba, ale jiná instituce. Není v Česku rozšířená.

2. 10. 2020 19:36 Odeslat příspěvek
Jaká?

3. 10. 2020 04:05 Odeslat příspěvek
Může to být například Monese, to je obdoba, kterou i já využíval pro dobití a platby v euru v rámci diverzifikace, když Revolut od určité hranice dělá potíže. M. ale neumí Kč, měna pro platby/dobití je euro (či libra, dle typu zřízeného účtu). Přestal jsem M. používat, když MCC 6012, který zde narozdíl od Revolut je při dobíjení stále stejný, již nebyl v Hello (nebo třeba i RB) odměňován :).
Každopádně k HB: víc než dřív je tedy třeba zůstatek před koncem měsíce vyrovnat, už nejen kvůli poplatku za vedení, ale i úroku (snad benefit neúročení při vyrovnání hned tak nezmizí).

3. 10. 2020 04:42 Odeslat příspěvek
Opravdu stačí vyrovnat? Minulý měsíc někdo psal, že ne:
wetherek píše
Tak mi na kreditce napařili úrok 680 kč +50 kč za rezervaci úvěrových zdrojů, 50 000 co jsem si převedl začátkem měsíce, jsem 25.8.2020 zaslal zpět, takže čerpání na konci měsíce 0. Tak pro ostatni varovani, v predešlém měsíci nic a ted tohle...

3. 10. 2020 08:01 Odeslat příspěvek
Jak dostat preplatek z HB kreditky, aby mne to stalo 0Kc, idealne bonus 1% bez platby v obchode, diky

Offline - Inventář Profil 
3. 10. 2020 09:13 Odeslat příspěvek
Bez bonusu přeplatek snad jakkoliv - Revolut. Převod by měl taky být za 0,-, ne? S bonusem to bude asi horší.

Offline - Návštěvník Profil 
3. 10. 2020 09:23 Odeslat příspěvek
Z výše uvedených příspěvků je zřejmé, že při včasném zaplacení se úrok za platbu Curve kartou neúčtuje.

Jak je to ale s 1% bonusem?

Platby přes Curve jsem využíval hlavně kvůli Google Pay. Pokd by bonus nebyl, musel bych se vrátit k plastu a to se mi nechce.

Offline - Inventář Profil 
3. 10. 2020 09:57 Odeslat příspěvek
Tak psal tu jir.vesely, že bonus dostal přes Curve dokonce za benzín u Mototechny, z čehož bych usuzoval, že standardní bonus u normální platby přes Curve (když Curve předá správný MCC kód) je a bude.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 348  Další stránka
Stránka 305 z 348 [ Příspěvků: 5211 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies