FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Hello bank!

Offline - Poslední varování Profil 
24. 11. 2020 14:32 Odeslat příspěvek
Tak už mi ty převody dnes konečně fungují. Dnes dopoledne mi kvůli tomu telefonovala paní z HB a informovala mne, že je to už opravené a funkční. Před tím jsem už to zjistil sám když jsem to zkoušel. Tak snad to bude bez problémů funkční i nadále. Je ale velkou ostudou pro HB, že jim to tak dlouho trvalo než se dnes po více jak týdnu to konečně rozhodli opravit a zprovoznit. Bylo by zajímavé jestli by mi HB byla ochotná bez problémů uhradit škodu kdyby mi nějaká vznikla těmi zablokovanými převody.
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
25. 11. 2020 05:39 Odeslat příspěvek
Už někdo z vás dostal dopis z HB o výhře v soutěži k jejím 3. narozeninám, tedy to porcování milionu na proplacení transakcí? Dnes 25.11. je poslední den do kdy by HB měla o výhře informovat, tak jen pro zajímavost, zda někdo odsud uspěl. Já tedy zatím nic :(

25. 11. 2020 08:54 Odeslat příspěvek
Taky nic :-(

Offline - Nadšenec Profil 
25. 11. 2020 12:36 Odeslat příspěvek
Včera jsem dělal nákup v Datartu za cca 7000 Kč a dnes mi přišla tato SMS. Takže uvidíme, zda mi přistane pětistovka. :) Taky jste tuto SMS dostali?

Obrázek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 11. 2020 12:55 Odeslat příspěvek
Ne

Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 11. 2020 13:10 Odeslat příspěvek
Ještě v rámci soutěže jsem v Datartu kupoval taky za cca 7 tKč a žádnou SMS jsem nedostal.
A zatím ani žádný dopis o proplacení transakcí.

25. 11. 2020 14:08 Odeslat příspěvek
A nevztahuje se to pouze na KK Datart?

25. 11. 2020 15:04 Odeslat příspěvek
minarjo píše
Už někdo z vás dostal dopis z HB o výhře v soutěži k jejím 3. narozeninám, tedy to porcování milionu na proplacení transakcí? Dnes 25.11. je poslední den do kdy by HB měla o výhře informovat, tak jen pro zajímavost, zda někdo odsud uspěl. Já tedy zatím nic :(

Já jsem dneska dopis dostal. Vyhrál jsem krásnou stovku :)

25. 11. 2020 15:12 Odeslat příspěvek
petrmegac píše
A nevztahuje se to pouze na KK Datart?

Jo, to asi bude pravděpodobné, mám KK Datart.

Offline - Návštěvník Profil 
25. 11. 2020 16:13 Odeslat příspěvek
jir.vesely píše
minarjo píše

Já jsem dneska dopis dostal. Vyhrál jsem krásnou stovku :)

Já dnes dopis s výhrou 246 peněz :-)

25. 11. 2020 18:05 Odeslat příspěvek
tak dneska dopis ve schránce a světe div se, narozeninová výhra 2030Kč. Takže 2 transakce :-)

25. 11. 2020 18:41 Odeslat příspěvek
bodyczech píše
Zakládal jste si někdo běžný účet z již funkční aplikace? Skutečně musím žádost znovu kompletně ručně vyplnit a zaslat dokumenty a žádný požadovaný údaj se nepropíše z již existujícího SÚ či KÚ?

Tak musím částečně svoji kritiku vzít zpět. Založení z aplikace i po zkušenostech ostatních (mlrs) jsem vzdal, ale přes IB se kolonky v žádosti automaticky předvyplnily dle mé představy, jen nahrát kopii OP jsem musel znovu. Jinak běžný účet prakticky založen okamžitě, s mírným čekáním na schválení, zřejmě ruční ověření identity dle OP...
Za mne tedy palec nahoru, založení BÚ při již existujícím SÚ či KÚ je vcelku jednoduché, rychlé a hlavně elektronicky online.

26. 11. 2020 18:48 Odeslat příspěvek
také drobná výhra, musí být bežný účet nebo to pošlou i na spořící?! (jsem ho před pár měsíci rušil :hm )

26. 11. 2020 21:39 Odeslat příspěvek
V podmínkách bylo že musíš mít běžný účet.

26. 11. 2020 21:50 Odeslat příspěvek
:hm no joo, právě jsem to znovu založil

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 348  Další stránka
Stránka 321 z 348 [ Příspěvků: 5211 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies