FinExpert.cz

Přihlásit se




HomeCredit - šikovná karta

Offline - Nadšenec Profil 
22. 5. 2017 19:58 Odeslat příspěvek
Ahoj, vypovídal jsem 19.5.2017 KK Šikovná karta, výpověď mailem, na druhý den přišel mail, že karta byla zablokována smlouva zanikne 18.6.2017, ale musím doplatit 118 kč (to je 2x59 kč za vedení úvěrového účtu). Pročítám úvěrové i všeobecné podmínky i ceník a nikde jsem se nedočetl, zda pokud je nedokončené zúčtovací období, zda se musí platit poplatek za vedení úvěrového účtu za celý měsíc. Zúčtovací období je k poslednímu dni v měsíci. Nemáte někdo zkušenost, zda i za nedokončené zúčtovací období si mají právo účtovat poplatek za vedení účtu. Při výpovědi na KK premia žádné poplatky za vedení úvěrového účtu neúčtovali. Díky za info.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
3. 8. 2021 06:05 Odeslat příspěvek
Obnovím vlákno. Ve výpisu za červenec jsem si všiml informace:

Citace
Od 1. 11. 2021 snižujeme měsíční
poplatek za vedení účtu a ukončujeme
asistenční služby.

Milý kliente,
neustále pracujeme na tom, aby pro Vás byly naše produkty co nejvýhodnější.

U Vašeho úvěrového účtu jsme připravili tyto změny:

Od 1. 11. 2021 ukončujeme na Vaší kartě pojištění asistenčních služeb. Do konce října můžete asistenční služby využít v plném rozsahu.

Tím pádem snižujeme měsíční poplatek za vedení účtu na 49 Kč.

Měsíční poplatek za vedení účtu
do 31. 10. 2021 od 1. 11. 2021
59 Kč 49 Kč

V případě, že jste kartu v minulosti neaktivoval, berte prosím na vědomí, že se Vás tyto změny budou týkat, pokud si kartu aktivujete.

Pokud se změnami souhlasíte, nemusíte dělat vůbec nic. V opačném případě máte možnost smlouvu o revolvingovém úvěru nejpozději do 31. 10. 2021 vypovědět.


Za mě to byl hlavní důvod, proč jsem kartu využíval.


Offline - Nadšenec Profil 
20. 12. 2023 21:52 Odeslat příspěvek
Dnes mi i kamarádovi přišla výpověď HomeCredit kreditní karty. Stalo se to ještě někomu?
Přemýšlím, jestli to vypovídají všem, protože již delší dobu kreditní karty nenabízí (místo nich mají jiný obdobný produkt) a nebo zda se jim na mě něco nelíbilo...


Offline - Diskutér Profil 
22. 12. 2023 09:45 Odeslat příspěvek
Ano, dostal jsem výpověď už před půl rokem. Ještě mám v blízkém okolí jednu kartu, tam zatím výpověď nepřišla.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies