FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Diskutér Profil 
9. 5. 2020 08:53 Odeslat příspěvek
evelista píše
Aktualne nejde v registraci curve vybrat Czechia jako stat, jako jde ale nepusti vas to dale.

Sry czechia neni czech rep :(

Samozrejme, ze je.
Poslední příspěvek

9. 5. 2020 10:20 Odeslat příspěvek
Ano i ne, kdyz se kouknes na faq curve kam posila curve karty tak tam czechia urcite neni, to ze czechia je to co je vime jem tu v cz rep.

9. 5. 2020 10:33 Odeslat příspěvek
Místo hekání tady, nebylo by lepší je přes chat nebo mailem upozornit? On ne každý ten náš Babišstán zná natolik důvěrně...

Online - Diskutér Profil 
9. 5. 2020 10:34 Odeslat příspěvek
Asi bych z toho nedělal nic zásadního. Kdyby tam měli napsáno na jednom místě United States a na jiném USA, tak asi taky nikdo neřeší, že to není to samě...

Naposledy upravil Lafayette16 dne 9. 5. 2020 10:47, celkově upraveno 1

9. 5. 2020 10:39 Odeslat příspěvek
Ale tak jasně, ale diskutujeme o situaci "jde [vybrat] ale nepusti vas to dale." Buď by tam měla být jedna varianta nebo klidně obě, ale funkční, že jo.

Edit: Nahlášeno na support@curve.app

Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 5. 2020 08:07 Odeslat příspěvek
Strange, I have a blue "Curve beta" MC card from Curve, to "RADEK HULAN".
In the US, she looked like a credit card.

Today I received, without asking anything, a black "Curve beta" with the inscription DEBIT, and the name "R. HULAN - DUPLICATE".

What is it? No info :)

In the application I see only the original blue card.

Online - Diskutér Profil 
10. 5. 2020 12:32 Odeslat příspěvek
Cože? :-o

10. 5. 2020 21:35 Odeslat příspěvek
she looked like a credit card // lol :-D

Offline - Administrátor Profil 
11. 5. 2020 17:00 Odeslat příspěvek
Terminály v Penny opět nabízejí DCC. Dnes vyzkoušené v Revoluční.

Online - Diskutér Profil 
11. 5. 2020 18:02 Odeslat příspěvek
Naopak terminály v Tescu už asi definitivně ne.

11. 5. 2020 19:44 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Terminály v Penny opět nabízejí DCC. Dnes vyzkoušené v Revoluční.

S Curve přes ApplePay se zobrazí na terminálu jen nějaká zmínka o DCC, pak to nechce žádné potvrzení, ale naštěstí se žádná konverze neprovede a platba normálně proběhne v CZK.

11. 5. 2020 23:18 Odeslat příspěvek
jinak neveril bych ze prvotni autorizace pres ios a android muze byt ve finale tak rozdilna u stejne banky a u stejneho vydavatele karty i typu sluzeb nastavenych.

vyhrava iOS, droid uplne pohorel s curve

Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 5. 2020 17:07 Odeslat příspěvek
MirekM. píše
Dnes jsem se na infolince dozvěděl po neúspěšné platbě KK Moneta přes g-pay a Curve v kamenném obchodě o nutnosti mít aktivní MO-TO platby, nestačí mít údajně povolené jen internetové platby s patřičným limitem. Při platbě KK přímo přes g-pay není nutné mít MO-TO platby aktivní.
GBiT z jiné karty na KK Moneta prošel i bez MO-TO plateb.
KK Moneta téměř neplatím, přes g-pay a Curve jsem snad platil KK Moneta poprvé.
Máte někdo stejnou zkušenost s nutností povolením MO-TO plateb na KK Moneta přes g-pay a Curve nebo při placení kartami jiných bank přes g-pay a Curve?

Mám stejnou zkušenost jako Vy s platbou přes Curve card kde jsem měl jako podkladovou kartu KK Monety. Od samého začátku jsem ji používal bez problémů ale před asi 14 dny mě terminály ve všech obchodech kartu odmítali s poukazem Platba zamítnuta. Nakonec jsem se dopracoval k tomu, že mě operátorka na infolince Monety upozornila, že musím mít zapnuté Mo/To platby, které jsem měl dosud trvale vypnuté. Zapnul jsem je a už to fungovalo. Prý Moneta dělala nedávno nějaké úpravy softwaru.

Offline - Pokročilý Profil 
12. 5. 2020 17:41 Odeslat příspěvek
MO/TO jsou platby zrealizované e-mailem nebo telefonním hovorem. Platby přes Curve s podkladovou KK Moneta jsou u obchodníků pro Monetu jako internetová platba, tedy nechápu proč do těchto plateb motá Moneta povolení MO/TO platby, což je zbytečná velká bezpečnostní díra, zvláště u KK.

13. 5. 2020 14:27 Odeslat příspěvek
Reklamovat u Monety?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320 ... 323  Další stránka
Stránka 317 z 323 [ Příspěvků: 4833 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies