FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Inventář Profil 
19. 5. 2021 06:12 Odeslat příspěvek
V Curve appce při refundacích či nezdařených transakcích je běžné, že částka/stav transakce neodpovídají realitě, s tím už jsem se dávno smířil :). Na podkladových kartách to Curve ale dělá dobře (v nejhorším případě může na podkladové kartě zůstat viset nezaúčtovaná blokace, která sama v dané bance expiruje za 14 dní až měsíc). Snad tedy i ve tvém případě to bude ok, počkej několik pracovních dní. Jinak tvůj případ, kdy blokace je na vyšší částku než pak zaúčtování, je běžný. Třeba na rohlik.cz když si objednáš potraviny, také muže být blokace vyšší než následná zaúčtovaná částka, kvůli nastavení intervalu tolerance pro vážené zboží u horní hranice (obdoba těch samoobslužných benzínek).
A příště sleduj více podkladové karty než Curve appku, co se historie týče.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 5. 2021 07:54 Odeslat příspěvek
Podkladové karty jsem také sledoval. U FIO nevidím blokaci 2000, jen odečtenou a posléze připsanou přesnou částku. V Equě naopak zatím jen 2000.


Offline - Inventář Profil 
19. 5. 2021 14:11 Odeslat příspěvek
Záleží i na bance podkladové karty. Některé banky ukazují vratky (+) hned, jiné až po jejich zaúčtování, stejně tak některé banky smažou nezaúčtované blokace (-) brzy, jiné až za 14-30 dní...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 5. 2021 14:17 Odeslat příspěvek
Tak právě mi Equa zaúčtovala 2000kč ve prospěch čerpačky, takže už to není blokace. Podle mě to ***** Curve.


Offline - Nadšenec Profil 
19. 5. 2021 16:27 Odeslat příspěvek
Podle mě jenom zbytečně panikaříš a ten rozdíl ti během pár dnů přijde jako vratka. A když ne, tak holt na curve support.


Offline - Diskutér Profil 
19. 5. 2021 16:28 Odeslat příspěvek
gbit zpět na Hello KK se chová pořád rozdílně pro standardní KK Helou a KK Moto. 17.5. se na KK Hello objevila vratka okamžitě někdy před polednem, na KK Moto po více než 2 dnech stále nic. Ale vím že přijde :-)


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 5. 2021 20:50 Odeslat příspěvek
Dnes mi překvapivě odblokovali skoro tři měsíce blokovaný Curve účet, asi se stal zázrak.
o<:)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 5. 2021 07:45 Odeslat příspěvek
jir.vesely píše
Podle mě jenom zbytečně panikaříš a ten rozdíl ti během pár dnů přijde jako vratka. A když ne, tak holt na curve support.

Měl jsi pravdu, přišla vratka. Ale stalo se mi to takhle poprvé, proto jsem panikařil :)


Offline - Nadšenec Profil 
20. 5. 2021 07:56 Odeslat příspěvek
To chápu, ono tyhle nestandardní situace a ještě s gbitem v tom dokážou vyvolat nejistotu, ale většinou to dopadne dobře na první dobrou.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 5. 2021 09:16 Odeslat příspěvek
No hlavně pak třeba vysvětlovat někomu neznalému, že jsem platil Curve s podkladovkou FIO s blokací na 2 litry a skutečnou platbou 848 a večer jsem GBITnul na Equabank, ale místo 848 se mi ztrhly 2 litry, tak si upe umím představit, jak by mi dokonale rozuměli a chápali o co mi jde a to nemluvím jen o obsluze čerpačky, ale dost možná i o běžné bankovní úřednici nebo snad studentce na infolince banky :)


Offline - Nadšenec Profil 
20. 5. 2021 09:48 Odeslat příspěvek
No ono když už k tomu řešení dojde, tak je lepší jít napřed na Curve. Oni zjistí, co se tam stalo. Já měl takový problém za celou dobu jenom jednou a to bylo způsobené tou platební bránou a po zjištění Curve s jejich podklady už se to řešilo celkem dobře. Navíc mi psali, že kdyby se to náhodou nedařilo vyřešit, tak mi garantují, že o ty peníze nepřijdu. To jsem nakonec neotestoval, protože platební brána ten problém vyřešila.


Offline - Nadšenec Profil 
20. 5. 2021 11:44 Odeslat příspěvek
S tou Curvou je to teda peklo. Upgradoval jsem na Metal, chci zaplatit cca 5500 EUR po internetu. A oni nejsou schopný to nastavit tak, aby platba prošla. Už mi pětkrát psali, že zvýšili limity a něco tam poštelovali, ale platba pořád neprochází. Na limity se podívat nemůžu, protože to hází známou chybu. Zkoušel jsem i víc podkladovek a nic.


Offline - Diskutér Profil 
20. 5. 2021 14:55 Odeslat příspěvek
Crowdfunding pre-reg is closing soon
určite vám tyto informace taky chodily - tušíte o co jde? Investice do Curve samotné nebo zprostředkování investic obecně? Díky.


Offline - Nadšenec Profil 
20. 5. 2021 16:10 Odeslat příspěvek
Nevíte, jaké MCC je u Curve Send? Co mám ověřeno, tak mBank za to odměny dává. Ale výhodné to moc není, ta dvojí změna měny přes GBP něco stojí.


Offline - Trvalý BAN Profil 
20. 5. 2021 16:14 Odeslat příspěvek
Stále to připisují pouze na kartu Curve Cash?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392 ... 549  Další stránka
Stránka 389 z 549 [ Příspěvků: 8229 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies