FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 7. 2021 22:32 Odeslat příspěvek
Od 6.září Curve zruší funkci Send pro převod peněz mezi uživateli Curve. Zároveň k tomuto datu zkrátí dobu možnosti použití GBIT ze současných 90 dnů na 30 dnů.
Poslední příspěvek

Offline - Nadšenec Profil 
8. 7. 2021 23:40 Odeslat příspěvek
Odkdy bylo gbit 90 dní? Vždycky bylo nějaký 14/15 dní.

Offline - Diskutér Profil 
8. 7. 2021 23:45 Odeslat příspěvek
Až 90 dní na gbit, to je už od pádu německého Wirecardu, kdy Curve musela narychlo změnit poskytovatele karet a svá SW řešení, tedy od konce loňského roku už to je. Tato změna ty gbit lhůty tedy vrací do normálu, ono i těch 30 dní bude víc než dřív. A Send pořádně nefungoval a nebyl moc použitelný (zvlášť od doby umožnění příjmu jen na Curve cash kartu, tedy v GBP přepočtu). Takže dle mého se nic hrozného neděje, aspoň ta zbytečná dolní ikonka Send zmizí z appky.

Offline - Nadšenec Profil 
9. 7. 2021 02:50 Odeslat příspěvek
Já se Send žádné problémy neměl a docela jsem ho používal i přes GBP přepočet.

10. 7. 2021 06:47 Odeslat příspěvek
qwepo753 píše
DCC je nabízeno podle BIN karty použité v bankomatu, na podkladové nezáleží. Podle BIN rozezná bankomat, v jaké měně je karta vedena, Curve většinou v GBP.

Abproč byla nabídnuta konverze z czk? Nějak se s crv ztrácím �
//
Odpovím si sám, dle BINu mám czk kartu, to jsem nevěděl... Záhada vyřešena. Nemůže český BIN také souviset, že mi počítá bonusy s kombinací s Revolutem?

Jinak, jsem v Chorvatsku, chci platit podkladovou € debetkou s kurzem VISA asociace kvůli víkendové CRV přirážke. Jak mám nastavit měnu aby konverze dělala VISA a ne CRV? Přehodit € na Kuna?

Offline - Inventář Profil 
10. 7. 2021 07:36 Odeslat příspěvek
Nastavit měnu karty na místní měnu - kuna.

10. 7. 2021 22:43 Odeslat příspěvek
Slavo963: můžeš jen pro informaci prozradit, co to je za debetní kartu?

11. 7. 2021 17:49 Odeslat příspěvek
Binance card

12. 7. 2021 12:19 Odeslat příspěvek
Prosim o radu: mam aktualni problem: pri aktualizaci aplikace v iOS nelze prohledavat podle nazvu obchodnika. Je to bugg, nebo schvalnost? Diky... J.

13. 7. 2021 11:34 Odeslat příspěvek
Tak to jsem si nevšiml ani předtím, že by šlo, protože jsem to nepotřeboval. Obklikou se bude dát vyexportovat transakce a pak si to najít v Excelu. Já se zase dostal k problému GBiTu jako někteří další. Taky se mi chybně počítá limit v CZK. A to mám pořád ještě kartu s britským BINem. Docela opruz, zvlášť když člověk z fóra ví, že to nejde řešit systémově...

13. 7. 2021 11:43 Odeslat příspěvek
Já mám teď v 06/21 nově vydanou kartu - BIN se tváří jako český. A včera jsem prováděl GBIT na částku 14k a bez sebemenšího problému prošlo na první dobrou.

Na stránce Card limits mám také "Null value" jako ostatní po novém vydání karty.

Takže něco se možná už pohlo.

13. 7. 2021 11:52 Odeslat příspěvek
Nemuselo se pohnout globálně, i dle tohoto vlákna to každý má po převydání karty za český BIN s limity a funkčností úplně jinak - někdo reklamovat emailem musí, jiný ne.

13. 7. 2021 12:25 Odeslat příspěvek
Mám komerční kartu do 10/21. Je vůbec nějaký rozdíl mezi osobní a komerční pro mě? Jestli to má cenu těšit před obnovou..

13. 7. 2021 12:35 Odeslat příspěvek
Commercial karty mají stále anglický BIN, na což je potřeba dávat pozor při placení (kvůli DCC). Někde je účtován poplatek při placení commercial kartou (například Revolut).
Na druhu stranu commercial karty mají myslím větší limity.

Offline - VIP uživatel Profil 
13. 7. 2021 16:28 Odeslat příspěvek
Milos: Mám Commercial a český BIN.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399 ... 412  Další stránka
Stránka 396 z 412 [ Příspěvků: 6167 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies