FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Inventář Profil 
9. 10. 2021 10:09 Odeslat příspěvek
Nepochopil jsem (údajnou) otázku. :) Každopádně chvíli vyčkej. (Tedy nevíme ani, kdy jsi platil.) Pokud už to nějakou dobu je, pak Ti to nezávidím, protože to budeš muset reklamovat.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
9. 10. 2021 20:56 Odeslat příspěvek
Jak to vypadá se zamítáním plateb Curve s podkladovou kartou HB?
Nechci malovat čerte na zeď, ale napadla mě blokace Curve ze strany HB po rozběhu plateb přes apple pay.


Offline - Inventář Profil 
10. 10. 2021 00:09 Odeslat příspěvek
To určitě není problém permanentní, za pátek a sobotu jsem měl 4 Curve platby s podkladem HB kreditka a všechny v pohodě.


Offline - Trvalý BAN Profil 
10. 10. 2021 01:35 Odeslat příspěvek
Já tři platby a OK.


Offline - Nadšenec Profil 
10. 10. 2021 08:05 Odeslat příspěvek
MirekM. píše
...napadla mě blokace Curve ze strany HB po rozběhu plateb přes apple pay.

Jo, napadlo mě to samé, ale i já měl od vložení KK HB! pod AP několik dalších plateb přes Curve a ani jedna nebyla neúspěšná.


Offline - Inventář Profil 
10. 10. 2021 13:23 Odeslat příspěvek
Čistě zamítnutí jsem neměl. Ale to co jsem před pár dny měl (možná poprvé, nebo po hodně dlouhé době) bylo "zamítnutí" bezkontaktní platby s plastovou Curve jako hlášku v appce, že jsem překročil počet plateb bez PIN, ať ji udělám kontaktně. Vtipné ale bylo, že daný terminál to kontaktně nepožadoval, jen si hned po tom dle appky údajně neúspěšném bezkontaktním přiložení vyžádal PIN (i když platba byla jen pár desítek Kč) a v pohodě to tak prošlo (na to první přiložení, nebylo třeba ho opakovat). Takže chybová hláška v Curve appce opět kecala, nedá se jim věřit :(. Žádná kontaktní platba nutná, jen zadání PIN nutné. Takže bych problémy na HB nesváděl, bordel v tom rozpoznání nestandardních situací občas má sama Curve.


Offline - Přeborník Profil 
10. 10. 2021 16:13 Odeslat příspěvek
Kdyby to nekoho zajimalo, vybiral jsem hotovost bezkontaktne mobilem CRV/Binance card z Moneta ATM a bylo to bez poplatku.

Binance card jsem v CRV aplikaci nechal nastavenou na EUR a podruhe CZK(chtel jsem porovnat kurzy CRV vs. Binance) a DCC nenabizelo v obou pripadech...


Offline - Nadšenec Profil 
10. 10. 2021 20:57 Odeslat příspěvek
Curve bordel má, já teď čekám jestli se me nakonec zauctuje platba přes gpay (kdy v gpay ji vidím jako zaplacenou, terminál dal approval), ale na podkladové kartě není a v curve app vidím "fully refunded".


Offline - Diskutér Profil 
11. 10. 2021 13:37 Odeslat příspěvek
slavo963: jak je na tom Binance card teda s kurzem? Ma docela vysoky denni limit na platby na den ...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 10. 2021 05:46 Odeslat příspěvek
Ahoj, sám v poslední době hodně bojuji s neustálým blokováním transakcí. Je jedno jestli ji udělám v eshopu, na terminálu, kdekoli. Curve prostě transakci zablokuje a vyhodí hlášku o nedostatečném limitu. O limitu to úplně není neboť jsem např. v září utratil přes ní jen 6 tisíc a v říjnu mi prošla jediná platba - ověřovací jedna koruna.
Psal jsem už 4krát na podporu, ale jedinou reakcí bylo, abych provedl ověření přes odkaz. To jsem samo udělal. Od té doby nereagují, nebo jen předpřipravenou odpovědí, která je mimo tento problém.
A aby toho nebylo málo, přestali mi z curve chodit ověřovací sms zprávy. Chtěl jsem si přidat curve do apple pay, ale žádný sms kód mi nepřišel. T-Mobile mi tvrdí, že žádné sms zprávy k nim nedorazili a podpora curve mlčí.

Setkali jste se někdo s podobným chováním? Jak jste jej vyřešili? Já jsem už bezdradnej.


Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 10. 2021 08:13 Odeslat příspěvek
Přesně takhle dopadla Curve karta jednoho mého příbuzného, blokace transakcí, po dotazu na podporu odkaz na ověření, pak další žadost o vypisy z kreditek a doložení příjmu, pak se na 2 měsíce odmlčeli, po urgenci žadost o doložení dalších přijmů, karta stále blokovaná už pres 3 měsíce.


Offline - Nadšenec Profil 
13. 10. 2021 08:24 Odeslat příspěvek
já mám problém s ověřovacími SMS od curve. Nepřichází vůbec při pokusu o přidání curve kary do gpay na hodinkách (do telefonu přidávám přes tlačítko v curve app).

Ověřovací sms při transakci (pokud je vyžadována) většinou přijde za strašně dlouhou dobu, takže přepínám na ověření v aplikaci a tam to zabere.

Zamítání plateb jsem zatím nezaznamenal, je ale pravda, že curve již moc nepoužívám...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 10. 2021 09:31 Odeslat příspěvek
Do apple pay se mi ji podařilo protlačit jen přes tlačítko v appce. Standardním způsobem přes peněženku a pokus o odeslání smsky vůbec. Dneska jsem v obchodě pro jistotu dal kartu rovnou do terminálu, zadal pin a stejně vyhodila hláška že částka je moc vysoká.

@Jenda_s jakého máš operátora?


Offline - Nadšenec Profil 
13. 10. 2021 09:53 Odeslat příspěvek
virtual čez, tedy O2


Offline - Návštěvník Profil 
13. 10. 2021 09:56 Odeslat příspěvek
Ahoj, mám rychlý dotaz. Při platbě Curve kartou na internetu mi nepřijde SMS s potvrzovacím kódem. Vyzkoušeno v několika eshopech. Nevíte, kde by mohl být problém? Díky
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421 ... 549  Další stránka
Stránka 418 z 549 [ Příspěvků: 8229 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies