FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Diskutér Profil 
20. 1. 2022 16:25 Odeslat příspěvek
retron píše
Curve ma nove podminky, ale krom přejmenovani Blue na Standard a novinky Flex (obdoba kreditky) se nic nemění až na:
Foreign exchange rates. We’ve simplified our terms on foreign exchange. We’ve removed the distinction between weekday and weekend rates and we’ll always give you the latest available exchange rate from our provider.

Z toho mi vychazi, ze nebude připlatek za vikend, ale zatím to nemám ověřené

Připomínám, co psal retron. Čtete vůbec víc než poslední příspěvek, když se tady zase začíná diskuse stáčet k tomu, že o víkendu je/bude kurz horší?
Poslední příspěvek


Online - Inventář Profil 
20. 1. 2022 16:53 Odeslat příspěvek
@wit.cz: Curve píše, že přes týden i o víkendu bude používat aktuální kurzy. Tím se ale přece nevylučuje, že o víkendu nebude účtovat k aktuálnímu kurzu ten příplatek 0,5%/1,5%. A sám Retron píše, že ten víkendový příplatek zatím nemá ověřený.

Jinak u těch poplatků/příplatků na webu mají uvedeno datum 19.1.2022, atkže by měly být aktuální.


Offline - Diskutér Profil 
20. 1. 2022 18:26 Odeslat příspěvek
píšu, že ten víkendový příplatek se ruší od 19.1.!
zároveň ale došlo, a to už asi dřív ke změně základního kurzu na kurz MC (dříve fx at uz to bylo cokoliv)


Offline - Trvalý BAN Profil 
20. 1. 2022 20:09 Odeslat příspěvek
Když víkendovou přirážku 19.1. zrušili, proč ji mají 20.1. stále vedenu v aktuálních poplatcích?

Obrázek


Naposledy upravil jjrr dne 20. 1. 2022 20:16, celkově upraveno 1


Offline - Diskutér Profil 
20. 1. 2022 20:16 Odeslat příspěvek
Ještě neupdatovali podminky pro EU, ale v UK už běží velká kampaň, kde to zmiňují jak jeden z benefitů.


Offline - Trvalý BAN Profil 
20. 1. 2022 20:18 Odeslat příspěvek
No ty podmínky na webu jsou psány právě pro UK s poplatky. Snad jsou jen neaktualizované.
Tak kdyby to někdo o víkendu otestoval, dejte tu hned vědět ostatním.


Offline - Nadšenec Profil 
20. 1. 2022 20:56 Odeslat příspěvek
Já četl všechno, ale koukal jsem, právě proto, do FAQ i podmínek. U obou bylo datum aktualizace 19.1. a u obou tam ten víkendový příplatek je. Proto jsem to tady psal.


Offline - Diskutér Profil 
24. 1. 2022 10:32 Odeslat příspěvek
Volal mně někdo opakovaně z Londýny z čísla +44 20 3031 0893. Dle Kdo mně volal eu žádná informace.
Nevolal vám někomu z tohoto čísla někdo z Curve? Žádné jiné vazby na Londýn ani GB nemám.


Online - Nadšenec Profil 
24. 1. 2022 10:50 Odeslat příspěvek
to asi nebude z curve...

https://www.vyhledatcislo.cz/cislo/442030310893


Offline - Inventář Profil 
24. 1. 2022 12:26 Odeslat příspěvek
Mirku z Londýna (ale třeba i z Kypru) volají typicky rádoby investiční "poradci", spekulativní investice do akcií, kryptoměn atd., co je zrovna trendy. Takové hovory mívám 2-3 za měsíc, samosebou je neberu/blokuju. Asi od Brexitu mají málo klientely, tak nahánějí všude možně :)
Příště to číslo rovnou napiš do Googlu (tj. nepoužívej konkrétní službu jako kdomevolal, jsou jich desítky), téměř vždy ti najde, o co nejspíš šlo.


Offline - Nadšenec Profil 
24. 1. 2022 18:56 Odeslat příspěvek
Nový sazebník: https://www.curve.com/fees/

Novinka je tuším poplatek za dodání karty?

Citace
Delivery Fee – €5
To cover the cost of delivering a physical card (when issued only a digital card).


Offline - Nadšenec Profil 
24. 1. 2022 20:59 Odeslat příspěvek
Tak já jako nevím... V emailu o změně všeobecných podmínek je, že se ruší rozdělení všedních dní a víkendu. Na odkazu to je v podmínkách ale pořád s tím příplatkem... Ať už to myslí jakkoliv, tak zmateněji to snad komunikovat nešlo...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 1. 2022 21:29 Odeslat příspěvek
nejak tam nevidim curve black legacy...


Offline - Přeborník Profil 
25. 1. 2022 07:07 Odeslat příspěvek
200€ limit vyberu z ATM se pocita jenom pro kreditky? Debetky jsou neomezene a nove jenom 10x vyberu je free? Jak to bylo v starem ceniku?


Offline - Nadšenec Profil 
25. 1. 2022 07:20 Odeslat příspěvek
A na to jsi přišel jak ? Limity vidím v Account - Card Limits, bez rozdílu co je podkladová karta.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441 ... 549  Další stránka
Stránka 438 z 549 [ Příspěvků: 8229 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies