FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Inventář Profil 
16. 9. 2021 13:02 Odeslat příspěvek
Milos píše
@drkarel: Když se přihlásím přes https://app.revolut.com/start do Revolutu,tak při dobíjení CZK účtu kartou Curve žádný poplatek neplatím. Praktikuji to takto už velmi dlouhou dobu.

Při placení mi vyskočí toto upozornění "Bankovní poplatky! Vždycky je dobré přidávat peníze v měně karty, abyste nemuseli platit bankovní poplatky. Vypadá to, že vaše karta je vedená v GBP. Opravdu chcete přidat peníze v CZK?", které jen odsouhlasím a doposud jsem žádné poplatky neplatil.


Jo, tohle mi vyskočí i v appce. Já chápu, jak to myslíš, zkoušel jsem to a hlásilo mi to poplatek jako v appce. CRV jsem po 2 měsících dopisování si s podporou úspěšně vyměnil za personal (při výměně mi poslali commercial, ačkoliv jsem původní měl personal), takže teď mě to už netrápí.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 9. 2021 13:34 Odeslat příspěvek
drkarel píše
Milos: Nedá, zkoušel jsem, přehlédl jsem a zaplatil jsem. Možná je to individuálním nastavením.

Tez mi to nepomohlo. Mam BIN 557427, nekde se tvari jako DK karta, jinde IE, videl jsem i US. Drive jsem mel tez Curve Commercial UK kartu a poplatky za dobijeni Revolut nebyly...


Offline - Diskutér Profil 
19. 9. 2021 11:06 Odeslat příspěvek
Včera jsem vyzkoušel bankomat ČSOB v Lidlu a vyskočila na mě hláška, že poplatek za výběr je 150 Kč, po odmítnutí se vrátil do původního menu. Takže tím pádem už zbývá pouze RB, KB a FIO.


Offline - Diskutér Profil 
19. 9. 2021 11:14 Odeslat příspěvek
Včera mi sama od sebe zmizela karta z Fitbit pay. Pak jsem zjistil, že v appce Curve je nová zatím virtuální karta. V Google pay se obnovila sama. Platnost mi končí na konci měsíce.


Offline - Inventář Profil 
19. 9. 2021 23:38 Odeslat příspěvek
@retron:
Ještě třeba Air Bank lze použít, ale musíš použít bezkontaktně ne fyzickou kartu, ale její token (tedy třeba Google pay - přiložený mobil), pak to Air bankomat "nepozná" a poplatek nechce, u plastové karty ano. Jinak u ČSOB já vybíral zrovna včera a to bylo bez poplatku, bude to kus od kusu.


Offline - Diskutér Profil 
21. 9. 2021 12:08 Odeslat příspěvek
Tak potvrzuji další bankomat v kamenné pobočce ČSOB, poplatek 150 Kč Commercial karta.
Nevím ja to mají majitelé personal s "českým BINem"


Offline - Inventář Profil 
21. 9. 2021 12:50 Odeslat příspěvek
Schválně jsem teď vyzkoušel bankomat ČSOB v Kauflandu a bohužel musím potvrdit výše uvedené, v posledním kroku po odmítnutí DCC chce poplatek 150 Kč :(. Nelze přitom použít ani finta, která mi fungovala u bankomatu Air Bank, tedy bezkontaktně přiložením mobilu s Google pay, bankomaty ČSOB jsou evidentně chytřejší a i zde poznají zahraniční kartu. Okruh se tedy fakt zužuje (jinak mám Curve personal ještě s anglickým BIN, platí mi do konce letošního roku).


Online - Inventář Profil 
22. 9. 2021 10:27 Odeslat příspěvek
Včera jsem zkoušel dva ČSOB bankomaty v Praze a oba chtěly poplatek 150Kč. Takže ČSOB bankomaty jsou už pro výběry pomocí Curve nevhodné (mám Curve Commercial s anglickým BINem). Následně jsem využil bankomat RB, který žádný poplatek nechtěl.


Offline - Trvalý BAN Profil 
22. 9. 2021 15:34 Odeslat příspěvek
Nevíte, jak to je u bankomatů UCB?


Online - Inventář Profil 
22. 9. 2021 15:38 Odeslat příspěvek
Bankomaty UCB účtují poplatek 125Kč za výběr zahraniční kartou už dlouhodobě (od roku 2020).


Offline - Trvalý BAN Profil 
22. 9. 2021 16:09 Odeslat příspěvek
Také po vás chce appka při přihlášení zadávat kód dvakrát?


Online - Inventář Profil 
22. 9. 2021 16:16 Odeslat příspěvek
Standardně se přihlašuji otiskem prstu a to stačí jednou. Schválně jsem zkusil způsob přihlašování změnit na kód a pro přihlášení stačí kód zadat jen jednou. Takže mě se appka chová normálně (mám Android 11).


Naposledy upravil Milos dne 22. 9. 2021 16:44, celkově upraveno 1


Offline - Trvalý BAN Profil 
22. 9. 2021 16:25 Odeslat příspěvek
Já také android, na predchozim mobilu s Android 10 to chtělo občas kód dvakrát a na novém s Android 11 skoro pokaždé dvakrát. Jen když ho zadávám hodně pomalu, tak stačí jednou.


Online - Mírně pokročilý Profil 
24. 9. 2021 07:53 Odeslat příspěvek
Funguje vám normálně Curve s podkladovou KK ČS? V září jsem zkusil párkrát náhodně zaplatit na terminálu a většinou zamítnuto.


Offline - Diskutér Profil 
24. 9. 2021 10:38 Odeslat příspěvek
mou fyzickou CRV používá jiný člen rodiny a dnes poprvé to v Bille odmítlo platbu, podle notifikace v appce:
"Your Curve card's contactless limit has been reached. Please use Chip&PIN instead for this transaction."

Protože byla prý fronta do půlky Billy a PIN samozřejmě neznámý, tak velké trapno, já jsem dostal telefonicky omláceno o hlavu a přišel jsem o uživatele :-)

Už se vám toto s CRV někdy stalo?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415 ... 549  Další stránka
Stránka 412 z 549 [ Příspěvků: 8229 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies