FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Přeborník Profil 
18. 6. 2021 19:10 Odeslat příspěvek
xsw píše
Nejspíš ti k nové kartě dali nižší transakční limity, ale započítali ti transakce ze staré karty a hned máš limit překročen. Musíš asi zažádat o zvýšení transakčních limitů.



Je to moje prvni CRV.


cz01, to asi ne, kdyz jsem zaplatil 13tis
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
18. 6. 2021 20:01 Odeslat příspěvek
Pokud si platil tuto částku, tak asi ne a přehlédl jsem to �


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 6. 2021 10:05 Odeslat příspěvek
Nejde mi GBiT transakce v EUR s podkladovou CZK kartou na jinou CZK kartu, to přece má fungovat, ne ?


Offline - Diskutér Profil 
22. 6. 2021 11:29 Odeslat příspěvek
pokud je na ni měna nastavená stejně jako měna transakce, tak ano


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 6. 2021 06:40 Odeslat příspěvek
Tak jsem musel počkat až přestane bejt Pending a už to jde.


Offline - Nadšenec Profil 
23. 6. 2021 06:51 Odeslat příspěvek
cz01 píše
hopo.hopo píše
Řešilo se to, nový karty s českým BINem uvádí limity v GBP, ale ve skutečnosti je to stejný číslo ale v CZK... takže 5000 CZK. Support to prý umí vyřešit.

Je k tomuto nějaký update? Došla mi obnovená blue personal karta a nevidím limity. Dle historie fóra, čekám standardní, ale nepsal jsem na support.

Co už jsem psal na support, tak kvůli omezení GBiT na 5000 czk namísto liber. Psal jsem reklamaci přímo z transakce (15000czk) a odepsali, že ručně převedou.

Já bych chtěl, aby to dali do pořádku automaticky. Povedlo se to někomu? Nechci si psát po každé větší transakci.


rosky píše
Bohužel, už jsem to taky reklamoval a stále nic, maximálně nabídka pro manuální provedení gbit, což vypadá dost amatérsky.


Přišla mi na to asi univerzální odpověď.

Citace
With regards to the currency issue, in the first instance, can you be so kind as to try deleting and reinstalling your app? A basic troubleshooting step like this helps us to check if this issue has been fixed in the latest release of the Curve app.

If you're still experiencing issues we'll have to escalate your ticket to another team to make sure this is looked into properly. To do this, we need to have some clear screenshots or a screen recording of what you are seeing in the app.

For security reasons, please remember to cover any sensitive information such as your full card number or your CVC.

Once we have a screenshot, we should be able to investigate this further for you.


Reinstalace app moc nevěřím, že pomůže, ale příště to zkusím a uvidím. Screen jim klidně udělám, aby se tím mohli zabývat. Věřím i dle tady tohoto fóra, že nejsem jediný Komu to zlobí a podklady by mít už mohli od ostatních �


Offline - Diskutér Profil 
23. 6. 2021 08:45 Odeslat příspěvek
nejde mi přidat ČSOB kreditka. "Your card couldn't be aded this time. Please try again or contact support."
Včera jsem zakázal a znovu povolil internetové platby, dnes stále nelze. Je nějaké omezení na počet karet v Curve? Mám jich tam 11 ověřených a jednu zatím neověřenou. Tato by byla 13. Nepočítám Curve Cash.

Edit: vyjádření z Curve
What happened here was, when we tried to send the verification code to your card ending in 7232, your bank sent us a "Do Not Honour" message. This usually means that your bank is blocking transactions through Curve, although it can also mean that you don't have funds available.

V zásadě jsem si ji tam chtěl stejně přidat jen na otestování že KK ČSOB skutečně "nedává" za akce jako CRV/KK ČSOB > ATM, CRV/KK ČSOB > RVLT, CRV/KK ČSOB běžný nákup. Jinak ji tam nepotřebuju. Ale blokovat by to ČSOB myslím neměla, viz před časem problémy s RB kartami a nemožností jejich přidání do CRV.

Edit2: podle kartové infolinky je na mé kartě prý nějaké špatné nastavení, předává dál technikům. Blíže to odmítla specifikovat tak nevím nic.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 6. 2021 13:26 Odeslat příspěvek
do cashback programu pribylo nekolik mistne pouzitelnych obchodniku

https://www.curve.com/legal/curve-cash/


Offline - Přeborník Profil 
24. 6. 2021 17:14 Odeslat příspěvek
Platite si vyssi level karet nekdo? Oplati se to?


Offline - Diskutér Profil 
24. 6. 2021 20:45 Odeslat příspěvek
@ wurk
Takže chápu to dobře, když budu přes Curve Cash platit v Albertu, Tescu, Penny Lidlu, dostanu casback vždy 1 %, ale otázka je, zda se to kvůli kurzovým ztrátám vyplatí?

S Curve Cash získáte 1% okamžitý cashback pokaždé, když utratíte s Curve u vybraných prodejců.
Jeden (1) bod odpovídá jedné (1) penci (GBP) - tedy 100 bodů = 1,00 GBP.
Vaše body nelze použít k výběru hotovosti v bankomatu; pokud je v aplikaci vybrána vaše karta Curve Cash, výběr bude odmítnut.
Curve financuje program Curve Cash a nejsme spojeni s žádnými uvedenými obchodníky. Všechny dotazy týkající se programu Curve Cash by měly být směrovány k nám.


Offline - Diskutér Profil 
24. 6. 2021 21:17 Odeslat příspěvek
ne, je to zavádějící pojmenování. Nemusíš platit s tou peněženkou Curve Cash, ale prostě s Curve kartou s jakoukoliv podkladovou kartou. Ten cashback se připíše na tu Curve peněženku v librách. Teoreticky jedna Pence je cca 0,30 Kč, což je jedno % z 30 Kč. Ale tu penci ti dají i za nákup rohlíku :-). Takže když čistě teoreticky koupíš 100 rohlíků a za každý zaplatíš zvlášť dostaneš zpět celou libru, krásných 20% (rohlík v Tescu za 1,50 Kč)


Offline - Trvalý BAN Profil 
26. 6. 2021 12:32 Odeslat příspěvek
wurk píše
do cashback programu pribylo nekolik mistne pouzitelnych obchodniku

https://www.curve.com/legal/curve-cash/

Nenašel jsem v appce žadnou možnost změny, když už mám tři obchodníky nastavené u Curve Black. Škoda, chtěl bych změnit na Penny.


Offline - Inventář Profil 
26. 6. 2021 13:11 Odeslat příspěvek
Zrovna u Penny nechápu, jak to chce Curve rozpoznávat. Protože kdo občas nakupuje kartou v Penny, ten ví, že řetězec "Penny" vůbec v popisu obchodníka u karetní transakce není, vždy je tam jen nějaké číslo (asi pobočky) a její místo, to je vše (například "790 Praha Hloubětín"). To aby člověk každou transakci pak u Curve reklamoval s doložením účtenky, to je nanic.
EDIT: jen upřesňuji, že mnou uvedené neplatí v každém Penny. Teď jsem třeba měl mini nákup v Praze Kobylisích a tam je u karetní transakce "Penny Maškova 1798", tedy dle adresy. Neboli nedá se na ten řetězec Penny spolehnout, co pobočka to evidentně jiné nastavení terminálů.


Naposledy upravil minarjo dne 26. 6. 2021 16:01, celkově upraveno 1


Offline - Diskutér Profil 
26. 6. 2021 14:22 Odeslat příspěvek
Je běžné, že Curve blokuje nabití do Revolutu přes Curve kartu?


Offline - Diskutér Profil 
26. 6. 2021 23:39 Odeslat příspěvek
Po 15 GBiT na ČS kreditku v jednom dni mi zacala odmitat preauth pri dalsich pokusech o GBiT. Limitem to není a celkova suma vsech přenesenych transakci byla jen nekolik malo tisíc czk.
Nemate nekdo podobnou zkusenost?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396 ... 549  Další stránka
Stránka 393 z 549 [ Příspěvků: 8229 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies