FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Nadšenec Profil 
28. 7. 2021 07:16 Odeslat příspěvek
záleží na konkrétní kartě, třeba já to zkoušel s podkladovou kartou od německého Vivid a normálně jsem cashback dostal (jsou tam časově omezené akce a střídají se prodejci, ale třeba Lidl, Kaufland, DM a pár dalších obchodů a přístup k tomuto dostaneš jen při doporučení jiným uživatelem a limit cashbacku je 50 euro během prvních 30 dnů, poté bys musel taky někoho doporučit, aby ti tyto cashbacky opět aktivovali - doporučení mohu poslat po zprávách)
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 7. 2021 13:47 Odeslat příspěvek
Dobíjel jsem Revolut kartu s podkladovou Binance.
Platba prošla, ale peníze byly strženy z jiné karty (prvé nastavené v Anti-Embarrassment).
U jiných plateb není platba s pokladovou Binance problém = Revolut nespolupracuje s Binance card?


Offline - Trvalý BAN Profil 
28. 7. 2021 15:06 Odeslat příspěvek
Asi jsi tam neměl dost peněz, nebo podkladová karta odmítla transakci třeba podle mcc kodu. Rvlt nemá vubec možnost vědět, jaka je podkladova karta.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 7. 2021 15:34 Odeslat příspěvek
Peněz bylo na podkladové kartě cca 7x více než jsem platil = problém byl jinde (výpadek podkladové karty nebo nespolupráce Revolut X Curve X Binance).


Offline - Návštěvník Profil 
29. 7. 2021 10:31 Odeslat příspěvek
Ahoj, všude se píše o cashbacku 1% u 3 preferovaných prodejců. Na moji curve kartu se ale připisuje cashback ze všech plateb které curve kartou provedu. Mají to takhle všichni?


Offline - Nadšenec Profil 
29. 7. 2021 17:58 Odeslat příspěvek
teď chodil nějaký email, že na 30 dnů dostávám 1% "všude"


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 8. 2021 13:59 Odeslat příspěvek
Ahoj, dostal jsem novou kartu za ztracenou a zjistil jsem, že nastavené limity (240 na bankomat, 2500 na platby) uvedené v aplikaci v eurech se bohužel promítají do CZK v kurzu 1:1, takže jsem zaplatil 1100 CZK ale limit mám vyčerpaný jako 1100 Euro. Podpora mi na reklamaci zamítnuté platby poslala copypaste odpověď, že jsem přesáhl limity a na argument CZK = 25 EUR se odmlčela a nereaguje. Má to ještě někdo? Vyřešilo se to?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 8. 2021 14:32 Odeslat příspěvek
Mám to stejné a píšu si s nimi už pár dní. Nepovedlo se mi zaplatit tři tisíce, protože mám limit 2400 GPB/den, tedy 2.400 Kč/den. Napřed mi tvrdili, že jsem překročil limit na své podkladové kartě, pak přiznali, že může být problém u nich. Právě před chvílí mi nastavili limit na 10.800 EUR/den, tak chci vyzkoušet, jestli to je opravdu EUR, nebo to bude zase jen CZK. Zároveň mi ale nabídli možnost výměny karty na český BIN (We can also reissue you a new card with a different BIN which will change your spending limits currency to the Czech koruna.). Nevíte někdo, jaké jsou pak limity pro tuto kartu s českými BINEM? Já jen, jestli má cenu si tu kartu vyměnit.


Online - Nadšenec Profil 
2. 8. 2021 15:28 Odeslat příspěvek
Tohle s nima řeším už skoro dva měsíce a bez výsledku.


Offline - Trvalý BAN Profil 
2. 8. 2021 16:50 Odeslat příspěvek
Cesky bin nic neresi.


Offline - Návštěvník Profil 
2. 8. 2021 20:39 Odeslat příspěvek
Ahoj, mate nekdo zkusenost, jak se chovaji KK mkreditka eshop a KK standard od CSOB pri GBIT, pripise se u nich casback? Diky


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 8. 2021 21:10 Odeslat příspěvek
maphiosso píše
mkreditka eshop

Připíše


Online - Inventář Profil 
2. 8. 2021 21:22 Odeslat příspěvek
maphiosso píše
Ahoj, mate nekdo zkusenost, jak se chovaji KK mkreditka eshop a KK standard od CSOB pri GBIT, pripise se u nich casback? Diky


Mkreditka Eshop za GBITnuté platby bonus odečítá, ČSOB kreditka bonus (body) neodečítá.


Offline - Inventář Profil 
4. 8. 2021 00:47 Odeslat příspěvek
ČSOB debetní karta nicméně body při vratce (gbit i jiné) odečítá, zrovna nedávno ověřeno. Takže u té kreditky půjde nejspíš o chybu banky, kterou dřív či později mohou opravit.
A kreditky od mBank vratky (tedy i ty co vznikly z gbit) odečítají z odměny za daný měsíc vždy, v tom se @HNF-01 mýlí.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 8. 2021 07:35 Odeslat příspěvek
Tento měsíc mi končí platnost Curve karty. Kdy vám přišla nová?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403 ... 549  Další stránka
Stránka 400 z 549 [ Příspěvků: 8229 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies