FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Inventář Profil 
20. 5. 2021 16:42 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
Crowdfunding pre-reg is closing soon
určite vám tyto informace taky chodily - tušíte o co jde? Investice do Curve samotné nebo zprostředkování investic obecně? Díky.


Jedná se o nabídku "partnerské" firmy Crowdcube https://www.crowdcube.com na investice do různých startupů. Curve na svém začátku přes tuto firmu také získávala investory pro svůj rozjezd.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 5. 2021 12:03 Odeslat příspěvek
A teď zřejmě Curve vyhlašuje další kolo úpisu akcií i pro uživatele a původní investory, příští týden to má začít

https://community.curve.com/t/curve-cro ... 25th/29638


Offline - Inventář Profil 
25. 5. 2021 10:53 Odeslat příspěvek
Už to začalo :-) Dnes mi přišla e-mailem informace o investiční příležitosti, posílá to Curve i Crowdcube. Chtěli vybrat 1mil.GBP, aktuálně už vybrali 5mil.GBP :tleskani


Offline - Inventář Profil 
25. 5. 2021 13:18 Odeslat příspěvek
Tak za dvě hodiny vybrali další milion, aktuálně už mají 6.2mil.GBP. Zájem investorů je obrovský :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 5. 2021 06:37 Odeslat příspěvek
Ahoj mám takový problém chtěl jsem přejít na Black curve a vybral jsem kartu že které se bude částka strhávát a Revolut ju zablokoval tak jsem ji opětovně v app odblokoval a haze to chybu. Psal jsem na podporu ať zkusím odinstalace instalace. Chyba stále stejná.Dík za nějakou radu.

Přílohy

Screenshot_2021-05-27-06-27-18-270_com.imaginecurve.curve.prd.jpg
Screenshot_2021-05-27-06-27-18-270_com.imaginecurve.curve.prd.jpg
[ 78.05 | Zobrazeno 42 krát ]

Screenshot_2021-05-27-06-29-25-074_com.imaginecurve.curve.prd.jpg
Screenshot_2021-05-27-06-29-25-074_com.imaginecurve.curve.prd.jpg
[ 61.8 | Zobrazeno 40 krát ]




Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 5. 2021 18:32 Odeslat příspěvek
Mám default kartu FIO a anti-embarrassement EquaBank. To vše zabalené do GPay v mobilu. Dnes jsem platil mobilem koberce, Curve platba zamítnuta a ještě mi Curve drze píše, že mám zkusit v apce jinou kartu k dokončení transakce. Samozřejmě jsem se na Curve vys*al a najel GPay a vybral EquaBank a normálně zaplatil. Tož takhle jsem si ten antiembarrassement nepředstavoval :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 6. 2021 13:13 Odeslat příspěvek
Ahoj pořád řeším s podporou viz příspěvek výše přechod na curve black a zatím bez uspěchu Chci se zeptat, když přejdu na black tak se mě v app zobrazí číslo virtuální karty karty než přijde fyzická? Nemám na výběr z které karty se bude strhávat 9,99EUR.A podpora to řeší...A v google pay se zobrazí karta černá nebo modrá s jiným virtuálním číslem ?dík za nějakou radu


Offline - Trvalý BAN Profil 
1. 6. 2021 13:44 Odeslat příspěvek
Než přijde nová, funguje ta dosavadní.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 6. 2021 13:52 Odeslat příspěvek
Ta částka se strhne okamžitě nebo až příjde fyzicka curve black?


Offline - Trvalý BAN Profil 
1. 6. 2021 17:28 Odeslat příspěvek
Hned a pak každý měsíc ve stejný den.


Offline - Diskutér Profil 
1. 6. 2021 17:29 Odeslat příspěvek
až dnes v úterý 1.6. 16:40 se mi v Curve zaúčtovala běžná platba z Tesca z 28.5. 16:25. Tedy 2 pracovní /4 kalendářní dny. To už snad trochu přehání :hm


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 6. 2021 12:52 Odeslat příspěvek
Tak vyřešeno podpora to nějak upravila v app a pak jsem mohl přejít na curve black částka se strhla. Jen se pak vyskytl problém přidat curve do Google pay nešlo ověřit sms. tak jsem znova psal a podpora přidala tlačítko v app tak je to již ok.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 6. 2021 13:30 Odeslat příspěvek
Z Curve jsem zklamaný, zpočátku jsem běžně platil přes Apple pay, šlo to v poho, pak se mi několikrát stalo, že platba byla odmítnuta, tak jsem musel použít další kartu uloženou v Apple pay (která byla přidaná i do Curve, ale tam to s ní nešlo), jen zdržení a ještě přitroublé poznámky obsluhy ve smyslu "asi máte nízký limit, že?", takže s tím končím, nemám v to důvěru, nelze se v žádném případě spolehnout, už jsem to z Apple pay smazal. Fyzická karta mi ještě nepřišla, možná ani nepřijde, nevadí. Stačilo. Myšlenka dobrá, v praxi na ho*no.
Podotýkám, že se jednalo o malé částky, pár stovek, někdy pár tisíc korun.
No, teď ještě koukám, včera jsem chtěl platit 234 Kč, platba byla odmítnuta (jak jinak, že :-D ), tak jsem zaplatil jinou kartou v mobilu, ovšem v appce Curve vidím včerejší platbu 234 Kč jako úspěšnou, byť v příslušné bance se mi to ještě nestrhlo a není to ani v blokaci. Celé mi to přijde jako dosti zmatečné, napsal jsem jim o tom na helpdesk, ale má důvěra je skutečně na bodu mrazu.


Offline - Diskutér Profil 
2. 6. 2021 14:25 Odeslat příspěvek
Možná by bylo dobré zmínit, s kterou podkladovou kartou Vám platba neprocházela, protože to rozhodně není standardní chování. S Curve v ApplePay v AppleWatch platím od začátku, kdy to Curve podporuje a bez problémů.


Offline - Inventář Profil 
2. 6. 2021 19:26 Odeslat příspěvek
@Jirka S:
Tak buď ti to dělá jablíčko (nic proti milovníkům nakouslého ovoce :D), nebo podkladová karta. Já s CRV*Google pay neuspěji sotva u jedné platby ze sta, a to často ještě kvůli technické chybě spojení/terminálu, jinak ok. A skvělá je třeba funkce anti-embarrassemenent mode, kdy Curve zaplatí z jiné nastavené karty, pokud nastavená podkladová platbu odmítne třeba obilí nedostatku peněz - párkrát už mě to zachránilo před trapasem výměny karty třeba u pokladny obchodu. Fakt hledej tedy problém jinde.
Například Revolut jako podkladová karta dělá někdy problém, zrovna nedávno jsem to zde psal, že u malé platby v Lidlu skrz CRV*Revolut to Revolut mylně vyhodnotil jako rizikovou transakci a kartu zablokoval, i v tomto mě zachránil anti-embarrassemenent mode u Curve, tedy při platbě to ani nebylo poznat (a Revolut pak v appce šel ručně odblokovat).
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393 ... 549  Další stránka
Stránka 390 z 549 [ Příspěvků: 8229 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies