FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Přeborník Profil 
18. 7. 2021 19:32 Odeslat příspěvek
Nabití paypalu se počítá jako splnění podmínky pro získání bonusu?
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 7. 2021 13:28 Odeslat příspěvek
Možná je to tak správně, ale mě to poněkud zaskočilo: v Chorvatsku jsem platil Curve kartou večeři, zvolil jsem Revolut, na které bylo i dostatek kun na HRK účtu, kupodivu platba proběhla z CZK účtu (na Revolut), myslel jsem (asi mylně), že i když použiji Revolut skrz Curve, že se Revolut bude chovat, jako bych platil přímo s ní, nestalo se tak. Dále už jsem platil přímo Revolut kartou a vše bylo bez problémů. Tak si na to dejte ostatní pozor.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 7. 2021 13:39 Odeslat příspěvek
Záleží taky jakou měnu Revolut karty jsi měl v Curve nastavenou.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 7. 2021 14:04 Odeslat příspěvek
A sakra, tak to mi uniklo, že je třeba v Curve nejdřív zvolit i měnu karty, měl jsem bláhově za to, že si to Revolut (i přes Curve) pořeší sám, tedy že použije přednostně měnu, která se účtuje a ve které je i dostatek prostředků, prostě tak, jako když Revolut používám přímo. Moje chyba. A děkuji za vyvedení mě z omylu.

-- 26. 7. 2021 15:20 --

Prosím ještě o info ohledně Curve Cash: mám základní kartu zdarma, chápu správně, že 1% cashback platí jen 30 dnů po aktivaci karty? To by nemělo vůbec smysl zapínat. Anebo jsem opět vedle?

edit: 1% cashback se myslím vztahoval na snad všechny nákupy provedené s Curve po prvních 30 dnů. Jelikož mě Curve hned zkraje na pár týdnů deaktivoval z důvodu dalších ověření účtů, tak mi moc času nezbylo. Beztak bych ale za těch 90 dnů, kdy je třeba to utratit, žádnou zásadní částku nenasbíral, abych s tím mohl něco zaplatit.


Naposledy upravil Jirka S dne 26. 7. 2021 15:29, celkově upraveno 3


Offline - Přeborník Profil 
26. 7. 2021 14:34 Odeslat příspěvek
Tohle jde na Curve. V nastaveni je u Revolut karty automaticky prirazena mena CZK. Pri platbe v jine mene jako CZK, curve udela konverzi(v tomhle pripade HRK na CZK Curve kurzem) a CZK jsou odecteny z Revolut karty - Revolut nema jak vedet, ze jsi platit v HRK. Mel jsi stesti, ze jsi mel nejake penize na CZK poductu, protoze kdybys nemel, tak ti Revolut udela dalsi konverzi z CZK na HRK :-)

Kurz Curve je +- jako Revolut, ztrata nebude, jedine ze jsi platil pres vikend, kde ma Curve prirazku.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 7. 2021 15:06 Odeslat příspěvek
Škoda, že nelze se seznamu odstranit kartu Curve Cash, ta je pro mě nepoužitelná a pokaždé, když aplikaci otevřu, tak se mi otevře na této kartě, i když si ji v seznamu karet dám na kterékoli místo, zbytečná ztráta času. Lepší by bylo po otevření mít kartu aktuálně zvolenou.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 7. 2021 16:49 Odeslat příspěvek
Jirka S píše
A sakra, tak to mi uniklo, že je třeba v Curve nejdřív zvolit i měnu karty, měl jsem bláhově za to, že si to Revolut (i přes Curve) pořeší sám, tedy že použije přednostně měnu, která se účtuje a ve které je i dostatek prostředků, prostě tak, jako když Revolut používám přímo. Moje chyba. A děkuji za vyvedení mě z omylu.


pokud mas u revolut dve karty, tak si v curve nastav tu druhou na kuny a udelej gbit na ni


Offline - Nadšenec Profil 
26. 7. 2021 17:47 Odeslat příspěvek
Jirka S píše
Škoda, že nelze se seznamu odstranit kartu Curve Cash, ta je pro mě nepoužitelná a pokaždé, když aplikaci otevřu, tak se mi otevře na této kartě, i když si ji v seznamu karet dám na kterékoli místo, zbytečná ztráta času. Lepší by bylo po otevření mít kartu aktuálně zvolenou.

Ale ono to funguje přesně tak, jak by sis přál, tedy aspoň v mé verzi iOS...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 7. 2021 20:16 Odeslat příspěvek
@bodyczech: Mně už teda taky, pomohl hard restart.


Offline - Inventář Profil 
26. 7. 2021 22:27 Odeslat příspěvek
Z mých zkušeností se v tomto Curve appka chová dost náhodně: někdy po startu a odemčení otiskem správně zobrazí aktuálně vybranou podkladovou kartu, jindy zase buď Curve cash, nebo častěji poslední "kartu" velké + (ta co je pro přidání další podkladové karty). Dle jakého klíče to náhodně dělá jsem nezjistil :(


Offline - Návštěvník Profil 
27. 7. 2021 07:56 Odeslat příspěvek
Ahoj, poradíte? Po registraci jsem přidal do appky karty a Curve card používal přes Google pay. Cca tři dny fungovalo vše naprosto v pohodě a pak mi byla v Lidlu odmítnuta platba. Od té doby Curve karta nefunguje. Neprojde žádná platba a je jedno, jakou zvolím kartu. Je to už týden a po opakované urgenci na podpoře mi jen vždy napíšou, že mou situaci prověřují. Stala se někomu podobná situace?


Offline - VIP uživatel Profil 
27. 7. 2021 10:25 Odeslat příspěvek
maphiosso: Ano, přesně takto mě blokl systém a hodilo mě to na druhou kolej pro ověření AML :-) Ale ne hned u první aktivace, toto spíše vypadá na chybu, nebo na potřebu ještě doložit nějaké dokumenty (formalita).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 7. 2021 12:55 Odeslat příspěvek
Přesně to se stalo i mně, fungovalo to týden či dva, pak jsem musel doložit další bankovní výpisy, trvalo to cca 2 týdny.


Offline - Návštěvník Profil 
27. 7. 2021 19:44 Odeslat příspěvek
Diky. Mam jeste jeden hypoteticky dotaz. Kdyz si nastavim jako podkladovou kartu kreditku s cashbackem a platit u trech preferovanych prodejcu, bude se mi uplatnovat cashback jak na Curve, tak na kreditce?


Offline - Diskutér Profil 
27. 7. 2021 20:17 Odeslat příspěvek
ne
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402 ... 549  Další stránka
Stránka 399 z 549 [ Příspěvků: 8229 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies