FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 9. 2022 12:00 Odeslat příspěvek
Ahoj měl někdo problémy dostat kartu do googlepay? Mě to píše že můžu používat jen pro placení na internetu a do telefonu ji prostě nedostanu. Psal jsem na podporu a pořád píšou že na tom pracují a že to může být způsobeno googlem. Tam jsem psal taky a bez úspěchů. Mám plán metal takže pouze fyzická karta funguje. Jakákoliv karta jde přidat okamžitě.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 9. 2022 18:27 Odeslat příspěvek
ani pres curve aplikaci to nejde?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 9. 2022 18:34 Odeslat příspěvek
Ne zkoušel jsem to přidat přes app a ten samý problém i když jsem zadal samostatně číslo tak můžu pouze platí přes google na internetu. Nenabidne to ani ověření sms. Tak jsem to zatím vzdal používám je kovovou fyz. kartu


Offline - Diskutér Profil 
1. 10. 2022 00:19 Odeslat příspěvek
já myslím , že brzo s tím budou muset něco udělat :-) jelikož jim tam napíšu že jestli do tejdne nezprovozněj curve kartu v Google pay , tak jim udělám pápá. a radši nechtějte vědět kolik je to bude stát xy zzz Kč. takže mě pak logicky už může být jedno kolik jsem dal za metal kartu, a kolik bych vydělal na všech platbách 1 procento zpátky přes firemní kreditku.
navíc brzo budu mít další podnikatelskou kreditku na FO. takže mě náká Curve karta nebude zajímat, ještě je trošku podojím na letišních saloncích příští tejden na dovolený .
tak dlouho jsem měl s nima trpělivost. :-)


Offline - Diskutér Profil 
1. 10. 2022 11:37 Odeslat příspěvek
tak se zdá, že omezení na 3x gbit je na kalendářní měsíc. Poslední 3 jsem dělal 5.9. a dnes 1.10. už mi aplikace nabízí jej provést opět.
Takže to je ta lepší varianta a dá se s tím nějak pracovat.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 10. 2022 14:05 Odeslat příspěvek
mám ten tarif zadara a dneska jsem provedl 4 GIBTy a všechny prošly, to je divné.


Offline - Inventář Profil 
1. 10. 2022 14:20 Odeslat příspěvek
Že by to neměli správně ošetřené a nekontrolovali více GBITů provedených v rámci jednoho dne? Máš možnost vyzkoušet provedení dalšího GBITu nějaký následující den?


Naposledy upravil Milos dne 1. 10. 2022 17:48, celkově upraveno 1


Offline - VIP uživatel Profil 
1. 10. 2022 16:03 Odeslat příspěvek
Za září jsem udělal asi 10 GBIT. Všechny prošly. Mám Black Curve.


Offline - Inventář Profil 
1. 10. 2022 16:10 Odeslat příspěvek
Tarif Curve Black má neomezený počet GBITů, takže s ním může člověk dělat GBITů kolik chce ;-)


Offline - Diskutér Profil 
1. 10. 2022 17:52 Odeslat příspěvek
5.9. jsem udělal 3 a 4. byl odmítnut, jak jsem psal výše.


Offline - Inventář Profil 
1. 10. 2022 18:09 Odeslat příspěvek
Že ti nešel čtvrtý GBIT provést, to z tvého příspěvku ve 12:37 úplně nevyplývá :-)

Jinak omezení na tři GBITy u bezplatného tarifu by se nemělo vztahovat na měsíc, ale na klouzavé období 30 dnů, viz. https://www.curve.com/subscriptions/, funguje jim to tedy nějak divně :hm


Offline - Diskutér Profil 
1. 10. 2022 18:34 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
nedošla mi taková "drobnost", související s omezením na 3x GBIT/měsíc + omezením na možnost provést gbit max. do 1 měsíce.
Udělal jsem výběr 6k z ATM, který jsem později chtěl gbitem přehodit jinam a současně jsem ten stejný den gbitem plnil nějaké povinné platby. Prošly správně podle podmínek 3 gbity a stopka. Říkám si ok, těch 6k přehodím za měsíc, ale asi trubka nepřehodím, protože než se mi zase obnoví ty 3 volné gbity, tak už asi současně vyprší možnost ten gbit vůbec provést. Tak snad jen pozor na to a nedělat vše v jeden den.


moc se omlouvám, předposlední příspěvek na předchozí straně...


Offline - Inventář Profil 
1. 10. 2022 20:49 Odeslat příspěvek
Mně také před měsícem prošly více jak tři (teď nevím zda 4 či 5) díky tomu, že byly provedeny těsně po sobě. O pár minut později už další provést nešel. Tedy asi to omezení (evidence) počtu zadaných gbit a následná blokace dalších nepracuje realtime, ale dávkově po určité době. Nebo systém "nestíhá" (zpožďuje se ten kontrolní skript o vteřiny až minuty) a hraje nám to tím do karet :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 10. 2022 19:02 Odeslat příspěvek
Zrovna mi přišel mail od Curve, že jsem dosáhl limitu 5 karet a že mám upgradovat na Black.
Mám zvýhodněný Curve X a mám tam celkem 3 karty :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 10. 2022 20:27 Odeslat příspěvek
Ahoj chci se zeptat změnil se nějak kurz, nebo je stále středový. Podle Revolut měl dnes USD 24,82 a přes Curve jsem platil USD 25,11kc.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491 ... 549  Další stránka
Stránka 488 z 549 [ Příspěvků: 8229 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies