FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Inventář Profil 
13. 7. 2021 15:40 Odeslat příspěvek
Dalich: Zajímavé :hm Já mám Curve Blue Commercial převydanou letos v dubnu a BIN má anglický. Taky máš Curve Blue?
Poslední příspěvek


Offline - VIP uživatel Profil 
13. 7. 2021 16:56 Odeslat příspěvek
Milos: Ne, mám Curve Black od 04/2021. A asi budu muset přejít na Metal, bo brzy narazím na směnné FUP limity :-)


Offline - Diskutér Profil 
13. 7. 2021 17:24 Odeslat příspěvek
chtěl jsem gbitnout 15 tisíc na jinou kartu a v CRV je ta možnost zašedlá, prý že max. 5000 liber. Kua zatím se mi tato chyba vyhýbala, před pár dny jsem stejný gbit dělal a mezi tím nic neaktualizoval. Nevím do čeho zase hrábli.
Napsal jsem jim na podporu jestli to můžou provést oni. Zkusím ještě stáhnout poslední verzi Curve, s tím jsem nespěchal, když vše fungovalo, a uvidím.
Aktualizace nepomohla.

Navíc se dívám, že pod HELPem nyní nelze zobrazit mou odeslanou zprávu jako dříve, je to prostě jen jejich HELP :-(

Edit: večer už v Helpu kromě Lupy vidím i ikonu pro Moje tickety.


Offline - Návštěvník Profil 
14. 7. 2021 08:26 Odeslat příspěvek
jsem na tom stejně, ještě minulý týden jsem dělal gbit 20k KČ a tenhle týden už nic nad 5000Kč nejde páč si asi myslí, že to jsou libry... takže to nebude individuální problém, ale globální chyba v nastavení czk/£, už jsem jim taky psal na podporu... ale podpora odpovídá za 3-4 dny tak uvidíme za jak rychle to opraví... kdyžtak jim napište někdo další... :) ať si pospíší... já nevim jestli má tady někdy placený curve, tak bude mít i prioritní podporu...


Offline - Trvalý BAN Profil 
14. 7. 2021 11:59 Odeslat příspěvek
Tohle už řešilo lidí a nikomu to nevyřešili, buďme rádi, že udělají GBiT manuálně. Řešením je místo jedné transakce 15000 Kč udělat 3 x 5000 Kč.


Offline - Nadšenec Profil 
14. 7. 2021 12:42 Odeslat příspěvek
Kdyby šlo jen o GBiT, já teď narážím na problém s počítáním limitu v CZK místo GBP u všech plateb.


Offline - Návštěvník Profil 
14. 7. 2021 14:26 Odeslat příspěvek
už to funguje � rychle jsem udělal velké gbity


Offline - Nadšenec Profil 
14. 7. 2021 15:45 Odeslat příspěvek
No, ze supportu mi napsali, že se tenhle problém týká nějaké skupiny zákazníků, ví o něm a pracují na řešení. Takže se třeba dočkáme. Evidentně se ta skupina ale mění, protože ještě minulý měsíc jsem do ní nepatřil :)

edit: A hlavně jsem teď zjistil, že už mi to zase jde...


Offline - Diskutér Profil 
14. 7. 2021 15:51 Odeslat příspěvek
gbit mi provedli manuálně, úplně zrušili platbu původní kartou (ta už nikde v historii nefiguruje) a navýšili úplně jinou nesouvisející platbu kartou, na kterou jsem to chtěl přehodit o tu částku gbitu. Takže tam mám platbu 30k Kč, kterou jsem nikdy neudělal místo 2 plateb 15k tou stejnou kartou. Ale budiž, pro teď vyřešeno.
Na těch nově upravených platbách navíc lze provést znovu GBIT (už tomu nevadí ani výše 30k Kč). Vědět to, tak jsem to prohnal ještě jinou cestou :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 7. 2021 17:06 Odeslat příspěvek
mám ještě starou blue s anglickým BIN, exp. 10/21, dá se ještě požádat o výměnu zdarma, jde to ještě? nebo už to nemá cena a mám si počkat do října..?

Někteří obchodníci využívající DCC ještě zintentivnili úsilí, jak zákazníka zkásnout :/
Např. v Penny to po mně DCC volbu chtělo při max dvou platbách z 10, teď to chce pokaždé.
Navíc vyměnili terminály a poprvé jsem se setkal s tím, že nebylo nijak určeno, čím vybrat CZK a čím GBP, prostě random mačkání čudlíků, nakonec byl správný ten vpravo nahoře, kdyby to někdo potřeboval :/


Offline - Inventář Profil 
14. 7. 2021 17:50 Odeslat příspěvek
To není random mačkání, to je jako třeba u starých tlačítkových mobilů např. Nokia i jiných - tedy je třeba stisk toho tlačítka, které je pod příslušným textem na displeji (zde tedy typicky pod textem CZK či Kč) nejblíže. Stejně to mají třeba mnohé terminály Tesco atd, divím se že tě to překvapuje. Tlačítkový telefon jsi někdy měl, ne? Zase tak vzdálený pravěk to není... No a displej terminálu + tlačítka pod ním se chovají stejně :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 7. 2021 18:45 Odeslat příspěvek
minarjo: jasně, znám, a spousta terminálů to přesně takhle má, to by mne nezaskočilo.
Ale na těch nových Penny tam chybí ty popisky u těch kontextových tlačítek.

Pouze uprostřed obrazovky terminálu byla výzva, částka v CZK, částka v GBP, informace o přirážce ve výši 5,4%. A žádná nápověda, který čudl je který.


Offline - Nadšenec Profil 
14. 7. 2021 19:03 Odeslat příspěvek
bigzachod píše
už to funguje � rychle jsem udělal velké gbity

jj GBiT mi taky začal fungovat i na velké částky, ale ostatní limity furt někde hluboko dole, teď nezaplatím ani 1000 korun. A 3DS taky nefunguje, objeví se sice notifikace, ale při kliku na ní se jen otevře appka a dělá jako by nic. Takže musím přes SMS.


Offline - Návštěvník Profil 
14. 7. 2021 20:19 Odeslat příspěvek
Google Pay internetová platba... prý potvrďte v Curve aplikaci, tam ale nic k potvrzení nemám, to stejné řeší dalších xxx lidí na fórech. Backup volba pošli SMS, SMS nepřijde. Ach jo..


Offline - Inventář Profil 
14. 7. 2021 21:02 Odeslat příspěvek
@noi2:
U toho 3DS to postupem jak to popisuješ skutečně často nefunguje ani mně. Řešení je ale snadné: když dorazí Curve 3DS notifikace, tak nejprve otevřít Curve appku na popředí samostatně (na notifikaci zatím neklepat) a až takto při otevřené Curve appce klepnout na notifikaci, takto se mi zatím otevřela vždy (neboli notifikace nesmí pro větší spolehlivost Curve appku otevírat, ta musí být už na popředí otevřená). Když to člověk ví, počítá s tím, ale ideální to není no :(.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400 ... 549  Další stránka
Stránka 397 z 549 [ Příspěvků: 8229 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies