FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Inventář Profil 
27. 9. 2021 17:32 Odeslat příspěvek
Těžko říct, já problémy s limity neměl (v úplně stejné situaci).
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
27. 9. 2021 19:10 Odeslat příspěvek
yndezit píše
A co pak následovalo, prosím?

Dokládání vypisů ke dvoum nebo třem kreditkám atd.


Offline - Trvalý BAN Profil 
27. 9. 2021 19:12 Odeslat příspěvek
wit.cz píše
Přišla mi po skončení platnosti fyzická nová karta, s jiným číslem, ale opět commercial. Limity v appce nevidím, nevím, jestli byly vidět v poslední době (před několika lety určitě ano). Mám čekat nějaké problémy s limity?

Určitě se zeptej na současné transakční limity a pošli jim screen z appky, uvidíš, že budou nízké.


Offline - Inventář Profil 
27. 9. 2021 20:18 Odeslat příspěvek
Mě přišla nová Commercial karta v květnu a limity jsem měl velmi snížené. Musel jsem tedy kontaktovat Curve a limity mi do čtyř dnů navýšili a omluvili se za chybu při vydání nové karty.


Offline - Trvalý BAN Profil 
28. 9. 2021 08:11 Odeslat příspěvek
Když dnes ve státní svátek nechám směnu měny na Curve, tak to bude s přirážkou jako o víkendu?


Offline - Inventář Profil 
28. 9. 2021 08:19 Odeslat příspěvek
A mají státní svátek v UK? :)


Offline - Trvalý BAN Profil 
28. 9. 2021 08:38 Odeslat příspěvek
Ne.


Offline - Inventář Profil 
28. 9. 2021 18:54 Odeslat příspěvek
Šikovnej. :)


Online - Mírně pokročilý Profil 
1. 10. 2021 07:57 Odeslat příspěvek
Ahoj chci zeptat mám CURVE Black a chci přejít zpět na CURVE Blue platí se nějaký poplatek a zůstane mě karta po dobu platnosti nebo přijde nová Blue? Nebo stačí např. nesouhlasit s novými podmínkami a napsat jim to na podporu? Dík za odpověď


Offline - Diskutér Profil 
1. 10. 2021 09:10 Odeslat příspěvek
Zálezí jak ji máš dlouho, pokud déle než myslím 6měs. nebo před změnou podmínek tak neplatíš nic. Přijde nová Blue. Myslím, že pokud vyslovíš nesouhlas s novými podmínkami, tak Ti uzavřou účet u Curve zcela.


Online - Mírně pokročilý Profil 
1. 10. 2021 09:14 Odeslat příspěvek
Ok dík za odpověď. Nevím kdy začaly platit ty podmínky CURVE Black mám od července.


Offline - Diskutér Profil 
1. 10. 2021 16:27 Odeslat příspěvek
Někdy v červenci myslím, a je to tedy bohužel víc jak 12měs. aby to bylo bezplatně.


Offline - Přeborník Profil 
3. 10. 2021 10:34 Odeslat příspěvek
Pri GBIT z CS debetni karty na jinou, bonusy z Moneyback sporitelna odecita? Nebo je to jako ve svete odmen u CSOB, kde body zustavaji? A jako je to s bonusem u AirBank po GBIT na jinou kartu?


Offline - Inventář Profil 
3. 10. 2021 12:24 Odeslat příspěvek
Ale pro Moneyback (stejný systém jako Odměny Air Bank či U:šetřete od UCB) musíš přece použít přímo kartu dané banky, jinak by obchodníkem vůči bance byla Curve a ne ta společnost, kde je sleva (neboli slevy jsou tam jen pro konkrétní obchodníky, ne obecné jako třeba ten Svět odměn). Tedy tvůj dotaz tím postrádá smysl, odměnu za transakci vůči obchodníkovi Curve ani nedostaneš, natož abys řešil gbit. Nebo je to snad jinak a dostal jsi odměnu pro nějakého konkrétního obchodníka i při zapojení Curve? To bys byl dost možná první :).

Svět odměn ČSOB funguje jinak v tom, že odměna je obecná, tedy za každou platbu bez ohledu na obchodníka, tedy tam se konkrétní obchodník netestuje (ČSOB tam má sice Curve ve výjimkách, ale od změny z London, GB na Vilnius, LT ten jejich filtr odměny nefunguje, si to v ČSOB ajťáci ještě neošetřili :) )


Naposledy upravil minarjo dne 3. 10. 2021 12:34, celkově upraveno 1


Offline - Přeborník Profil 
3. 10. 2021 12:32 Odeslat příspěvek
Jsem nevedel, diky za objasneni. Protoze se mi zdalo, ze pri pouziti Curve/CSOB kreditka, jsem dostal extra body ze sveta odmen pri nakupu v partnerskem eshopu
https://svetodmen.csob.cz/partneri
Budu to muset prepocist...

proto analogicky uvazoval, ze bych vyuzil slevu pres moneyback a pote to prehodil jinde...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417 ... 549  Další stránka
Stránka 414 z 549 [ Příspěvků: 8229 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies