FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Diskutér Profil 
28. 2. 2020 12:47 Odeslat příspěvek
Včera CB v Penny přes ApplePay už nevnucuje DCC, platba proběhla ihned
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
28. 2. 2020 17:57 Odeslat příspěvek
A kdy povolí bezkontaktní transakce v Google Pay?


Offline - Diskutér Profil 
29. 2. 2020 20:21 Odeslat příspěvek
gman píše
Historie v aplikaci Curve je neomezená? Pokud si vyfotím přes apk účtenku tak ta se ukládá někam k nim do cloudu předpokládám?

Není. Už si přesně nepamatuji, ale víc jak rok zpět tam nebyl.


Offline - Nadšenec Profil 
29. 2. 2020 20:25 Odeslat příspěvek
Já vidím celou historii, do června 2017.


Offline - Diskutér Profil 
29. 2. 2020 22:03 Odeslat příspěvek
u všech karet? já u mallky skutečně neviděl vše, u ostatních karet jsem se nezajímal..


Offline - Nadšenec Profil 
29. 2. 2020 22:48 Odeslat příspěvek
Nekoukam na karty, ale na celou timeline.
Ve wallet vidíš jen aktuální měsíc.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 3. 2020 14:25 Odeslat příspěvek
Mám docela zajímavou zkušenost. Včera jsem objednával něco na eshopu a platil s curve (podkladová hello KK). Brána mi vyhodila chybu, že nešlo ověřit 3DS. Při změně na podkladovou twisto už to šlo, ale... S tou hello nemůžu od té chvíle přes curve zaplatit. Dneska mi na infolince řekli, že se tím ty platby bez 3DS úplně zablokujou na 21 dní a nedá se s tím nic udělat. Má někdo podobnou zkušenost? Vlastně zatím ani moc nevím, jak se tomu do příště vyhnout tím, že se mi to ještě nestalo...


Offline - Diskutér Profil 
1. 3. 2020 19:44 Odeslat příspěvek
Me prestalo jit platit alza kk pres curve zhruba v pulce min tydne (nejde ani primo ani gbit, pokazde ze vydavatel podkladove karty zamitl transakci).
Dalsi HB kreditkou co mam to funguje, takze zadny problem, ale taky me zajimalo co se tam stalo.
Naprimo jsem nezkousel platit, tu kartu mam doma v supliku.

Jinak jsem platil pres curve normalne v obchode. Jedna transakce ten vecer prosla (pres 500) a zhruba o hodinu pozdeji dalsi (pod 500) uz neprosla a ani zadna potom (zkousel jsem jeste 2x dalsi den v obchode a pak jednou pres gbit)


Offline - Nadšenec Profil 
1. 3. 2020 20:10 Odeslat příspěvek
Já udělal několik GBIT z Mallky na kk HB!, vše proběhlo v pořádku, ale od včera další pokusy hlásí "Preauth on new card wasn't authorised". Tak to nějak zapadá k vašim potížím, je ale pravda, že jsem od včera ještě neplatil přímo.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 3. 2020 20:50 Odeslat příspěvek
To může a nemusí. Zkuste s tím schválně zavolat na hello, co vám řeknou. U mě je to ta blokace jakýchkoliv internetových plateb bez 3DS, tj. jakákoliv platba přes curve... Nejhorší je, že se s tím nic nedá dělat. Jenom počkat 21 dní... V každým případě nedostávám žádnou hlášku o preautorizaci. Když zkusím zaplatit, tak mi to napíše there was a problem processing your card please contact your issuer or try a different card. Co vím, tak curve maká na 3DS, ale do té doby bych byl opatrný u internetových plateb. Minimálně s hello KK.


Offline - Nadšenec Profil 
2. 3. 2020 07:25 Odeslat příspěvek
@taylor729: Při GBIT, neobjevila se ti stejná hláška jako mě? Vysvitne jen na chvilku a pak zmizí a GBIT neproběhne.


Offline - Diskutér Profil 
2. 3. 2020 22:21 Odeslat příspěvek
Jasne ze objevila. To je ale univerzalni v pripade zamitnuti vydavatelem z jakehokoliv duvodu, treba nedostatecny zustatek.


Offline - Diskutér Profil 
3. 3. 2020 03:22 Odeslat příspěvek
Infolince nevěř. Raději zkus kartu z Curve odebrat a znovu přidat.


Offline - Nadšenec Profil 
3. 3. 2020 07:33 Odeslat příspěvek
Hmm, tak odebrání a znovu přidání karty nepomohlo. GBIT se stále stejnou hláškou nefunguje...


Online - Diskutér Profil 
3. 3. 2020 14:19 Odeslat příspěvek
Platil jsem v internetovém obchodě pomocí G-pay Curve kartou s podkladovou kartou HB. Vratka z internetového obchodu dojde bez problémů zpět na kartu HB?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303 ... 549  Další stránka
Stránka 300 z 549 [ Příspěvků: 8229 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies