FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 3. 2021 15:33 Odeslat příspěvek
retron píše
To je dost zvláštní Beta karty byly plošně nahrazovány už předloni.

Asi jsem byl vynechán.
Příloha
Poznámka: Curve Beta
curve_s.jpg
curve_s.jpg
[ 69.51 | Zobrazeno 87 krát ]


Platby mám už z Vilniusu. Londýn už není. A v aplikaci už nevidím detail vyfocené karty nahoře. Je tam, ordered a shipped status nové, která je tedy někde na cestě (proběhlo automaticky, jen přišel před pár týdny e-mail ať zkontroluju doručovací adresu). Při klepnutí na limity to nic nevrátí a vrátí to null hlášku.
Poslední příspěvek


Online - Nadšenec Profil 
19. 3. 2021 10:15 Odeslat příspěvek
Jenom se podělím o zkušenost:
Mám Blue Curve Card cca 1 měsíc. Chtěl jsem si budovat Payment History a přes Curve dobít Cool K s různými kartami. Vždy hláška - Nedostatek prostředků. Samozřejmě tam bylo dost a platba kartami napřímo bez Curve prošla. To vypadá jako by Daily Spending limit 60 000 Kč byl pro mě měsíční, protože ten bych právě překonal... :hm
https://support.imaginecurve.com/hc/en- ... ing-limits


Offline - Nadšenec Profil 
19. 3. 2021 11:35 Odeslat příspěvek
Nemůže být problém v tomto "We recommend that you start with smaller transactions and build up your spend", sice tam žádnou výši částky neuvádějí... o jak vysoké jednorázové platby se jednalo?


Offline - Nadšenec Profil 
19. 3. 2021 12:27 Odeslat příspěvek
není to spíš o tom, že curve card nejde dobíjet cool karta vůbec? ... zkoušel si dobít i jen malou částku?


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 3. 2021 12:39 Odeslat příspěvek
Spiš se jim to jen nelíbí. Mně už pres 2 týdny blokují Curve kartu kvůli pár nabití Revolutu, říkají tomu Top-up transakce a nelíbí se jim to, musel jsem jim nejdřive napsat, k čemu ty transakce jsou, pak doložit tři vypisy kreditky a historii transakcí Crypto karty, pak zase chtěli výpis jiné kreditky a doložit zdroj přijmů, a stejně to pořád blokují a prověřují. Ale poplatek za Curve Black, to si strhli, to jim nevadí, že mi kartu blokují a nemůžu ji používat.


Offline - Diskutér Profil 
19. 3. 2021 13:04 Odeslat příspěvek
Pošli jim fotku švába a bude klid :)


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 3. 2021 13:22 Odeslat příspěvek
Já jsem zvědav, co budou chtit teď, reagují na zaslané podklady až po cca 4 pracovních dnech a to pouze tim, že požadavky stupňují.

Premýšlím, že je vyzvu, aby mi vrátili zaplaceny poplatek za tarif Curve Black, když nemůžu službu využívat.


Online - Nadšenec Profil 
19. 3. 2021 13:58 Odeslat příspěvek
tomasvlasak píše
není to spíš o tom, že curve card nejde dobíjet cool karta vůbec? ... zkoušel si dobít i jen malou částku?

100 kč prošlo, ale zaúčtovalo se do Curve bonusů (strženo z 5 liber, co jsem tam měl). Ale neprošlo 7500 kč už na žádnou kartu.

-- 19. 3. 2021 14:00 --

bodyczech píše
Nemůže být problém v tomto "We recommend that you start with smaller transactions and build up your spend", sice tam žádnou výši částky neuvádějí... o jak vysoké jednorázové platby se jednalo?

Platba cca 50000 prošla minulý týden.


Offline - Nadšenec Profil 
19. 3. 2021 14:23 Odeslat příspěvek
50k z 60k povolených, to mi nepřipadá jako začínat transakcemi s nižšími částkami. Já bych viděl potíže tady.


Online - Nadšenec Profil 
19. 3. 2021 14:52 Odeslat příspěvek
60k má být Daily limit... Jak si mám budovat Account History, když mě ji nedovolí si budovat...no zkusím ještě menší platby v obchodech.


Offline - Nadšenec Profil 
19. 3. 2021 23:06 Odeslat příspěvek
Máte zkušenost, zda Curve uplatňuje u Curve Black FUP poplatek 2% při přesažení plateb v cizí měně 15.000 GBP za rok?
A nevíte, zda se to počítá za kalendářní rok nebo za rolling rok?


Offline - Inventář Profil 
19. 3. 2021 23:26 Odeslat příspěvek
Není to tvrdý limit, při překročení ho striktně účtovat hned nezačnou, je to podobně jako u výběru z bankomatu s podkladovou kreditkou (200 GBP za kalendářní měsíc). Nemám zkušenost, o kolik je nutno překročit, aby si toho všimli ani jestli jde o kalendářní nebo klouzavý rok (nicméně vzhledem k tomu, že FUP u výběrů s podkladovou kreditkou říká kalendářní měsíc, šlo by teoreticky předpokládat kalendářní rok)...


Offline - Trvalý BAN Profil 
20. 3. 2021 00:09 Odeslat příspěvek
Ovšem měsíční limit pro platbu v jine měně není dle kalendářního měsíce. Takže nebude ani roční limit dle kalendářního roku.


Offline - VIP uživatel Profil 
20. 3. 2021 01:34 Odeslat příspěvek
Tak jsem si udělal upgrade na Black.

Dobrá: Karta se tváří jako česká, tím odpadají poplatky z CZ bankomatů. "České" Curve karty mají BIN od 5574273000 do 5574273099, viz https://www.mastercard.us/en-us/busines ... table.html
Cashback na Lidl, Tesco a dm-Drogerie fungují spolehlivě. Když budu dostatečně drzý, Curve dá 1 % a KB dá další 1 %, takže mám u těchto obchodníků 2 %.

Špatná: Zatím jsem bez limitů, očekávám, že budou v CZK jako u většiny zde přítomných, co ji mají. Vzhledem k tomu, že moje transakce jsou tak 5 mega ročně, narazím na měsíční limity hned v dubnu :) a zkusím to přes zákaznickou podporu. Curve Investor jsem měl s limitem 1 600 000 GBP ročně.


Offline - Trvalý BAN Profil 
20. 3. 2021 08:10 Odeslat příspěvek
Jak bez limitů? Jako já?

Obrázek
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382 ... 549  Další stránka
Stránka 379 z 549 [ Příspěvků: 8229 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies