FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Návštěvník Profil 
27. 7. 2017 13:09 Odeslat příspěvek
Tak jsem to dnes popohnal dotazem pres support a uz mam take: Curve Card is on its way!

Zadne doklady zatim zaslat nechteli. Jakym zposobem jim je zasilate? Pres tu aplikaci?
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
27. 7. 2017 13:10 Odeslat příspěvek
Tak jsem to dnes popohnal dotazem pres support a uz mam take: You Curve Card is on the way!

Zadne doklady zatim zaslat nechteli. Jakym zpusobem jim je zasilate? Pres tu aplikaci?


Offline - Inventář Profil 
27. 7. 2017 14:17 Odeslat příspěvek
Zaslal jsem je přes webový formulář, ale pak je chtěli poslat na určitou mailovou adresu k tomu určenou. Oni Tě vyzvou.


Offline - Návštěvník Profil 
27. 7. 2017 17:49 Odeslat příspěvek
Dik.


Offline - Inventář Profil 
27. 7. 2017 18:16 Odeslat příspěvek
Mně Curve karta zatím nedorazila (schválili mi ji tuším minulý čtvrtek poté co jsem jim napsal), tak uvidím, kdy vůbec pak přijde.

Objevil jsem ale už první negativum - nelze ji navázat na Revolut, po vepsání BIN (prvních 6 číslic 5162 73) jen vypíše "This card type is not suppoted"...


Offline - Diskutér Profil 
27. 7. 2017 18:30 Odeslat příspěvek
no já jí dneska chtěl prvně vyzkoušet a chová se teda velmi zvláštně, terminál v Bille mi nabídl OK platba v GBP Cancel platba v CZK ovšem jiná částka než byla na pokladně tzn. přepočet, vyzkoušel jsem obě možnosti, transakce stejně neproběhla, PIN OK. Aplikace okamžitě napsala: "There was a problem processing your credit card. Please contact your issuer or try a different card." Zvolenu jsem měl aktuálně ČEZ kartu, kterou jsem následně napřímo bez problémů zaplatil. Doufám, že jsem ji tou transakcí přes chip s PINem aspoň aktivoval. Navázal jsem ji na Amazon účet bez problémů, mám tam objednávku, tak uvidím zda projde. Trochu se obávám, že s CZ kartama bude problém v 3D Secure. Experimentovat s ní je ideální někde na automatické pokladně, protože terminál fakt vypisoval haluze a to jsem z US zvyklý na všechno :mrgreen: Celé mi to přijde hodně Beta a obávám se, že u nás to fungovat nebude, ikdyž je CZK podporována a nahrazení všech karet jedinou už vůbec ne.


Naposledy upravil retron dne 27. 7. 2017 18:43, celkově upraveno 1


Offline - Inventář Profil 
27. 7. 2017 18:41 Odeslat příspěvek
fremantle: a vyhoda provazani s Revolutem?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 7. 2017 23:00 Odeslat příspěvek
a jine prepaid karty to bere?
edit- aha nic, ja jsem to pochopil (naopak) ze revolut pridat do curve.


Naposledy upravil qsubt dne 28. 7. 2017 08:56, celkově upraveno 1


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 7. 2017 06:02 Odeslat příspěvek
fremantle píše
Objevil jsem ale už první negativum - nelze ji navázat na Revolut, po vepsání BIN (prvních 6 číslic 5162 73) jen vypíše "This card type is not suppoted"...


Revolut mi to na iphone normalne pridalo...


Offline - Návštěvník Profil 
28. 7. 2017 06:04 Odeslat příspěvek
Mozna tam mas jine cislice?


Offline - Inventář Profil 
28. 7. 2017 06:48 Odeslat příspěvek
A nepřidáváš náhodou Revolut do Curve a nikoliv opačně (tedy Curve do Revolut)? :hm :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 7. 2017 09:27 Odeslat příspěvek
jo to bude ono ;)

jinak dnesni pokus o aktivaci a test:
v lidlu prvni transakce chip and pin s navazanou KK od CS - bez problemu bez vyzev v terminalu. V CS spravne bloknute CZK
nasledna bezkontaktni transakce o minutu pozdeji s prepnutou KK Cetelem - platba opet bez problemu v CZK, v Curve app se ukazuje status Pending - v cetelem zone jsem nenasel kde videt blokace, takze nevim. Ale tvari se ze vse probehlo v poradku.


Offline - Návštěvník Profil 
28. 7. 2017 11:27 Odeslat příspěvek
Ted jeste, jestli Cetelem spravne rozlisi typ transakce a da za ni bonus?


Offline - Nadšenec Profil 
28. 7. 2017 12:13 Odeslat příspěvek
nebyl by nějaký spolehlivý návod, jak objednat z ČR do ČR? :)


Offline - Diskutér Profil 
28. 7. 2017 12:41 Odeslat příspěvek
stáhnout aplikaci iOS nebo Android, zaregistrovat se, Billing adress dát třeba UK, Shipping adress lze dát rovnou CZ, následně kontaktovat jejich support a požádat o manuální úpravu Billing adress. V tu chvíli už by měl být status karty Shipping. Následně navěsit alespoň jednu kartu, stáhne a okamžitě se refunduje koruna a jedna libra, jednou jedno podruhé druhé někdy obojí. Vyplní se kód z transakce, někdy je rovnou vidět při požadavku na 3DSecure u některých karet se musí počkat 2 dny na zaúčtování. Karta dorazí asi za 3 dny, automatické zprovonění obvykle nezafunguje, nutné kontaktovat support, ti vás vyzvou k zaslání dokladu (OP,ŘP, pas) a faktury od plynu/elektřiny/vody, kde je zjevná adresa, neměly by být starší 6 měsíců. Jakmile to zaktivují, obvykle do hodiny, vygeneruje se PIN. První transakce musí být kontaktní + PIN.

jako bonus lze použít oboustranný promo kód na 5 GBP: 7BGCX
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 549  Další stránka
Stránka 5 z 549 [ Příspěvků: 8229 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies