FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Diskutér Profil 
28. 4. 2021 19:44 Odeslat příspěvek
Curve mi zrušili účet s okamžitou platností. Jako důvod uvádějí porušení podmínek. Na otázku v čem přesně jsem porušil podmínky (nikdy to nemůžu samozřejmě vyloučit, tak to chci zjistit) odpovídají, že rozhodnutí je konečné a žádný další kontakt není nutný.

Silně to připomíná Facebook, Youtube a podobné "porušení pravidel komunisty".

A to jsem byl jeden z prvních uživatelů v Česku a byl jsem Black.
Poslední příspěvek

Offline - Poslední varování Profil 
28. 4. 2021 20:02 Odeslat příspěvek
Mně už pres dva měsíce blokují účet, také Black tarif, ale poplatky za tarif strhavají dál a na 3 žadosti o změnu tarifu na Curve Blue nereagují. Mají problém s tím, že jsem často nabíjel Revolut. Tobě pred zrušením účtu také účet dlouho blokovali? Dobíjel jsi Revolut?

Offline - Nadšenec Profil 
28. 4. 2021 20:15 Odeslat příspěvek
Cash recycling. Všichni si s tím zahráváme, ale nejvíc mě baví ti udivení... :)

28. 4. 2021 20:18 Odeslat příspěvek
Já se nedivím, jen nechci platit měsíční paušální poplatky za blokovaný účet. 9,99 Euro měsíčně není zrovna málo.

Offline - Nadšenec Profil 
28. 4. 2021 22:44 Odeslat příspěvek
kolik jste cca nabíjeli a jak často, jestli se taky nemám bát? Za měsíc tam pošlu 35k.

29. 4. 2021 09:27 Odeslat příspěvek
xsw píše
Já se nedivím, jen nechci platit měsíční paušální poplatky za blokovaný účet. 9,99 Euro měsíčně není zrovna málo.

Tohle jsem naštěstí vyreklamoval hned první měsíc. Nejdřív na to sice nijak nereagovali, ale pak to vrátili bez řečí.

A pokud je důvod zrušení mého Curve účtu Cash Recycling, tak chci, ať mi řeknou, že to je Cash Recycling.
Tohle je opravdu jak Facebook nebo Youtube "porušení pravidel komunisty" a nikdo se víc nebaví, není kde se zeptat, kam se odvolat.

29. 4. 2021 09:47 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
kolik jste cca nabíjeli a jak často, jestli se taky nemám bát? Za měsíc tam pošlu 35k.

Moc pravě ne, protože mi vydali novou Curve Black s českym BIN a původní transakční limity počítané v GBP byly najednou v CZK a transakce byly kvůli tomu zamítány. Musel jsem dělat víc nižších transakcí a to se jim nelíbí asi. Kdybych zůstal u tarifu Blue, tak se to nestalo. Na tom screenu je vidět, jak jsem zkoušel nižší a nižší transakci, abych nalezl transakční limit.

https://i.postimg.cc/MzjPQS7m/Screenshot-20210428-225800.png

Offline - Inventář Profil 
29. 4. 2021 11:37 Odeslat příspěvek
bodyczech píše
Cash recycling. Všichni si s tím zahráváme, ale nejvíc mě baví ti udivení... :)

V pořádku, ale komunikace je příšerná, resp. je to nekomunikace. Jsem asi ve stejné situaci jako osobne, ptali se mně na původ prostředků a účel transakcí. Po odpovědi se odmlčeli (již něco přes měsíc), kartu zjevně zablokovali, neoznámili, v apce to není nijak patrno, ovšem transakce neprojde žádná. Byl bych o dost raději, kdybych skončil jako Lafayette.

-- 29. 4. 2021 11:39 --

osobne - Taky nakonec stalo, nejpozději s výměnou karty za novou.

-- 29. 4. 2021 11:41 --

A1rh- píše

Tak nějak, do cca 50k ve 4-5 transakcích. Ale normální transakce jsem v poslední době už neměl.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 4. 2021 11:51 Odeslat příspěvek
To že máš blokovaný Curve účet poznáš podle toho, že máš v appce dole na spodní liště jen 3 ikony a ne 4.

Offline - Inventář Profil 
29. 4. 2021 12:15 Odeslat příspěvek
Myslíš "Wallet", "My Money", "Send" a "Account"? Ty tam mám všechny 4. Pravda, že jsem si říkal, že mi akorát v květnu končí platnost, novou kartu jsem už dostal a v appce nějakou dobu už "svítí", ale imho ne celou dobu, co mi CRV zamítá transakce. Jinak by to mohlo taky být zmíněným problémem s limity. Ale zkoušel jsem i méně než 4000 Kč. Zajímavý je, že nová je commercial, i když původní byla personal (měněná z commercial).

Offline - VIP uživatel Profil 
29. 4. 2021 16:23 Odeslat příspěvek
Chlapci, chlapci. Přes Curve točím měsíčně +- 250 000 Kč, jsou v tom zapojení Revolut, Raiffeisenbank, Komerčka, Hello bank, Crypto.com... ale musíte to správně udělat, jinak je to samozřejmě viditelný cash recycling. Což je i v mém případě, proto se ty transakce musí dělat odděleně, že :) "Malou doma" mám cca 4300 měsíčně po odečtení poplatků a nákladů.

A důležitá je taky komunikace, slušnost, čím více smajlíků v komunikaci s podporou, tím lépe. Prostě transparentně a sluníčkově vše vysvětlit. :mrgreen:

29. 4. 2021 16:42 Odeslat příspěvek
Pokud natrefíš ne někoho s špatnou náladou, tak ti smajlíky nepomůžou. :D

Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 4. 2021 18:33 Odeslat příspěvek
dalich píše
"Malou doma" mám cca 4300 měsíčně po odečtení poplatků a nákladů.
A důležitá je taky komunikace, slušnost, čím více smajlíků v komunikaci s podporou, tím lépe. Prostě transparentně a sluníčkově vše vysvětlit. :mrgreen:

Člověk by nečekal, že se dá v dnešní době ještě mesíčně tolik peněz z bank podojit..Pokud samozřejmě nemáš kreditku na každého člena rodiny..

Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 4. 2021 21:05 Odeslat příspěvek
To asi nebude vydojeno z bank, spíš cashback z crypto.com a dělat dobíjecí kolečko do revolutu cryptem.com přes Curve a pak do banky a zpět na crypto.com.
Na jednu stranu fandím dojení, na druhou stranu je to porušení podmínek rovnou několika těch služeb.

29. 4. 2021 21:57 Odeslat příspěvek
antonsek píše
To že máš blokovaný Curve účet poznáš podle toho, že máš v appce dole na spodní liště jen 3 ikony a ne 4.

Mám jen 3 ikony, chybí Send. Kartou lze ale platit a vybírat z bankomatů bez problémů. Co mám tedy zablokované? Jak mám ikonu Send do aplikace dostat?
Před výměnou karty z důvodu pokusu o zneužití jsem měl v app určitě 4 ikony.

Naposledy upravil MirekM. dne 29. 4. 2021 22:20, celkově upraveno 1

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387 ... 393  Další stránka
Stránka 384 z 393 [ Příspěvků: 5882 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies