FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Administrátor Profil 
3. 5. 2021 14:59 Odeslat příspěvek
xsw píše
bubocz píše
Ahoj,

Funguje ještě cashback v Norma? Či někde jinde?

Díky

V Penny je cashback opět bezkontaktnî. ^^

V Normě zkoušeno v sobotu - fugnuje, bezkontaktní.
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
3. 5. 2021 16:53 Odeslat příspěvek
A s jakou podkladovou kartou?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 5. 2021 14:50 Odeslat příspěvek
Ahoj mám dotaz kde najdu nějaké srovnání curve karty na směnu EUR.dík za odpověď


Offline - Diskutér Profil 
4. 5. 2021 15:00 Odeslat příspěvek
a co chceš srovnávat? v týdnu ma lepší kurz než Revolut a ten má lepší kurz než čistý MC
jediný co tomu někdy konkuruje je Twisto v nejvyšším tarifu


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 5. 2021 15:47 Odeslat příspěvek
a srovnání s TransferWize?A kde najdu ten kurz v Curve?


Offline - Diskutér Profil 
4. 5. 2021 17:11 Odeslat příspěvek
v Curve kurz nenajdeš, protože se stanovuje až při platbě kartou, ikdyž je to pravděpodobně v několika blocích během dne/hodiny


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 5. 2021 06:44 Odeslat příspěvek
Ahojte. Curve sa nedá pridať do Google pay? Najskôr mi vôbec neprišiel sms kód, skúšal som to posledný týždeň viackrát. Teraz dostávam hlášku priamo v app Google pay :vaša žiadosť zlyhala. Transakciu nemôžem dokončiť.


Offline - Nadšenec Profil 
7. 5. 2021 07:33 Odeslat příspěvek
Mne taky nejde pridat do ApplePay. Neprijde SMS.


Offline - Diskutér Profil 
7. 5. 2021 07:48 Odeslat příspěvek
Já ji v ApplePay mám


Offline - Nadšenec Profil 
7. 5. 2021 09:09 Odeslat příspěvek
No to ja taky, ale chtel jsem ji ted pridat manzelce a nechodi ta overovaci sms.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 5. 2021 12:53 Odeslat příspěvek
Kdysi fungovalo změnit si v apce telefonní číslo z +420 xxx xxx xxx na +42 0xxx xxx xxx anebo si ho změnit na jiné a pak zas zpátky. Ale nevím jestli to je ten bug nebo ne.


Offline - Nadšenec Profil 
7. 5. 2021 16:42 Odeslat příspěvek
Kdo máte Curve Metal, zkoumali jste podmínky pojištění telefonu?
V pojistných podmínkách nejsou moc detaily k poškození. Chápu to tedy dobře, že pokud mi telefon upadne, oprava skla bude stát třeba 3000Kč, tak zaplatím €50 spoluúčast a oni doplatí zbytek? A vztahuje se to i na ČR nebo jen při cestování?

A pak u pojištění zpoždění zavazadel, taky to chápete tak, že stačí platit ty náhradní věci přes Curve a pak nemusím dokládat účtenky?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 5. 2021 07:36 Odeslat příspěvek
Schwarzie píše
No to ja taky, ale chtel jsem ji ted pridat manzelce a nechodi ta overovaci sms.


Když jsem toto řešil, napsal jsem na podporu a začalo to na chvilku fungovat - působilo to na mne dojmem, že to je funkčnost a ne chyba


Offline - Inventář Profil 
8. 5. 2021 19:54 Odeslat příspěvek
Sebbe píše
Ahojte. Curve sa nedá pridať do Google pay? Najskôr mi vôbec neprišiel sms kód, skúšal som to posledný týždeň viackrát. Teraz dostávam hlášku priamo v app Google pay :vaša žiadosť zlyhala. Transakciu nemôžem dokončiť.


Mě to dnes přes Google Pay taky nešlo, nepřišla mi ověřovací SMS. Tak jsem to zkusil přes tlačítko "Add to Google Pay", které je v aplikaci Curve a to normálně proběhlo.


Offline - Diskutér Profil 
10. 5. 2021 16:14 Odeslat příspěvek
vypadá to, že zaúčtování u všech plateb už teď Curve skutečně provádí až po 24 hodinách. (jen konstatování) :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390 ... 549  Další stránka
Stránka 387 z 549 [ Příspěvků: 8229 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies